Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 2017.10.10 uwzględniając wszystkie działy

 1. 2 punkty
  Honor

  Opiekun 1#

  Zmiana opiekuna 1# FFA Wspólnie z administracja i opiekunami rozpatrzyliśmy złożone podania, na stanowisko Opiekuna serwerów 1# wybraliśmy @KaSiA. Proszę się zgłosić do mnie @KaSiA na steam.
 2. 1 punkt
  bobslej

  Gratulację @KaSiA !!! xD

  Gratulację @KaSiA !!! xD
 3. 1 punkt
  MrFux

  Kapibar

  @Venum Twoja skarga nie powinna się znaleźć w ogóle na forum. Mija się z prawdą, Kapibar robi wszystko co w jego mocy, nie jest robokopem, żeby siedzieć i przeglądać swoją skrzynke "priv" przez 24/7, bo nie tylko ty piszesz wiadomości prywatne. A to, że rozmawia z koleżankami i kolegami ze serwerowni to już moderator nie może? Moderator też człowiek miej to na uwadze. A co do "Nie bawie sie w szpiega zeby screeny robic o takie pierdoly ani nie pisze tej skargi złośliwie.", jeżeli to taka pierdoła to po co w ogóle ten post. Skarga bez screenów jest dla niczym innym jak następnym bezwartościowym postem na forum, a na słowo nikt Ci nie zaufa.
 4. 1 punkt
  kazanek

  Wzór pisania zgłoszeń.

  Aby uzyskać steam id gracza, należy wpisać w konsoli "status" lub "amx_ip" ewentualnie poszukać w psychostatach WZÓR: TEMAT NAZWIJ NICKIEM PODEJRZANEGO Nick podejrzanego: Serwer: Data: Steam_ID: Demo/screeny: Opis sytuacji: Update: 02.12.2014 Uwaga! Prośba do wszystkich by dema wrzucać na zippyshare.com, ponieważ speedyshare.com wprowadziło ograniczenia w prędkości transferu. Dziękujemy
 5. 0 punktów
  Venum

  Kapibar

  Skarga na: Kapibar Data zdarzenia: różne dni Opis sytuacji: Pan moderator siedzi cale dnie na forum i pisze z kolezankami a ile razy go o cos pytam to nawet nie jest łaskaw odpowiedzieć, wiec po co taki moderator.. Dodam ze nie jestem jedyną osobą ktora tak uwaza, moderator jest potrzebny do innych plraw niz bajerowanie na czacie, ktp jak nie mlderator ma sie zająć niedoświadczonymi użytkownikami forum.
×