batonik

Administrator
 • Zawartość

  4480
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  94

Ostatnia wygrana batonik w Rankingu w dniu 5 Marzec

batonik posiada najczęściej lubianą zawartość!

O batonik

 • Tytuł
  Legenda
 • Urodziny 14.01.1995

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Maciej
 • Nick
  BaToN
 • Skąd
  Tarnobrzeg
 • Gadu-Gadu
  2494140
 • WWW
  www.Home-Edition.eu
 • Skype
  wasz.baton
 • Steam:
  STEAM_0:0:16326273

Ostatnie wizyty

6849 wyświetleń profilu
 1. Spadochron odpada, bo pod funkcję use, czyli standardowo klawiszem "E" jest medyk, inaczej spadochron musiałby być na jakiegoś binda :D
 2. Gra ma kupe czasu, a tu nagle wyskakuje ktoś, że za dużo HP zabiera przy zeskoku xd O jakim przypadku mówisz, że zabiera 50hp :D?
 3. Proponuje zamienić jakąś aktualną, dodanie nowej mapy może wpłynąć na frekwencje na serwerze.
 4. Informuje, że będę mało aktywny do 18.09 - VACation.

 5. Czy ktoś jeszcze ma problem? Bo pierwszy raz słyszę o czymś takim :)
 6. Dajcie znać teraz czy znikają wrzuciłem zaktualizowaną wersję pluginu
 7. Wgrane na 3# i 4# te same.
 8. Damy szansę i admina na okres próbny 1 miesiąc zobaczymy, może pokaże się jakiś diament ;)
 9. Jaki nick i serwer przedewszystkim?
 10. Spróbuj za jakieś 15 minut jak się mapa zmieni. Powinno być juz OK.Od
 11. Spróbuj za jakieś 15 minut jak się mapa zmieni. Powinno być juz OK.
 12. Została wrzucona łatka powinna działać od zmiany mapy, dajcie znać.
 13. Wczoraj zostala wygrana nowa wersja medali, bo czasem sie nie pojawialy na koniec mapy. Stad tez ludziom sie nie zaposywaly. Jak komis od dzis wyzerowalo albo nie pokazalo medali na koniec to pisać.
 14. Na serwerach 3# i 4# zostały wprowadzone medale, wraz z nową komendą /medale. Na koniec każdej mapy przyznaje 3 najlepszym graczom medali, które później możemy wymieniać za klucze + dowolne skrzynki. Ponadto wpisując /medale mamy ranking medali graczy, kto posiada ich największa liczbę. W chwili obecnej aby wymienić złoty medal na klucz i skrzynkę potrzebujemy: {{pierwsza liczba to liczba medali, druga liczba to liczba kluczy i skrzynek za które wymieniamy}} {{4,1},{7,3},{10,5}}, // Złote {{7,1},{10,3},{13,5}}, // Srebrne {{10,1},{13,3},{16,5}} // Brązowe Czyli 4 złote medale możemy wymienić na 1 klucz + 1 skrzynkę 7 złotych medali możemy wyminić na 3 klucze + 3 skrzynki 10 medali możemy wymienić na 5 kluczy + 5 skrzynek. itd... Liczby te ustanowiłem w miarę na logikę, lecz jeżeli macie jakieś propozycje co do zmiany tychże liczb piszcie :)))

O nas

Witajcie! 

Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja. 

Nasza przygoda zaczęła się już dawno temu(20 maj 2008r.) 
i coraz dochodziły do nas nowe osoby i nowe pomysły. Wszystko zaczęło się od znajomości dwóch osób: BaToNa i Pershinga. Stworzyli oni sieć serwerów CS 1.6 - źródłeko-cs.
Projekt trzymał się około trzech miesięcy. W międzyczasie wiele się działo. Pojawiały się nowe twarze, stare znikały. Przyczyną upadku pierwotnego projektu było oszustwo firmy hostującej serwery. 

Kolejnym projektem była sieć serwerów o nazwie Dark-Cs.pl. Tym razem współtwórcami byli BaToN oraz BoleK. Sieć początkowo składała się z dwóch serwerów FFA oraz TP. Z czasem otworzyliśmy kolejne serwery, jednakże sieć nie spełniała naszych oczekiwań, co doprowadziło do upadku Dark-Cs.pl

Ta ponad półroczna przygoda na serwerach BaToNa związała ludzi i doprowadziła do utworzenia się pewnej społeczności. Jedynym co należało zrobić to utrzymanie tych ludzi w grupie. Tym razem współpracę z BaToNem rozpoczął McLovin(Złoty) oraz Kazanek. Podział obowiązków między 3 osoby spowodował, że nasza sieć serwerów o nazwie
Home-Edition.eu istnieje od 2009r. roku, a społeczność graczy serwerów BaToN POLAND Server nieprzerwanie od 2008 roku.