Skocz do zawartości

batonik

♔ Administrator
 • Zawartość

  4486
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  94

Zawartość dodana przez batonik

 1. Nowy styl forum - UWAGI, SUGESTIE Jak zauważyliście zmianie uległ styl forum, zgłaszajcie czego brakuje i co jest do poprawy :) Tabela serwerów zostanie wgrana jutro, bo muszę ją dostosować do stylu forum. Wziąłem pod uwagę sugestie co do kolorystyki i wybrałem ciemniejszy styl.
 2. Spróbuj złożyć reklamację na: https://simpay.pl/reklamacje Ja nie widzę wyslanego kodu przez Ciebie, może usługodawca SMS zawinił. Próbuj uderzać w link wyżej, innym dochodzą smsy - patrzę po historii. Spróbuj złożyć reklamację na: https://simpay.pl/reklamacje Ja nie widzę wyslanego kodu przez Ciebie, może usługodawca SMS zawinił. Próbuj uderzać w link wyżej, innym dochodzą smsy - patrzę po historii.
 3. Do pobrania na stronie: https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/battlefield-3/pc-download/base-game/standard-edition Dodajesz gre na zawsze, promocja do 3 czerwca.
 4. Spadochron odpada, bo pod funkcję use, czyli standardowo klawiszem "E" jest medyk, inaczej spadochron musiałby być na jakiegoś binda :D
 5. Gra ma kupe czasu, a tu nagle wyskakuje ktoś, że za dużo HP zabiera przy zeskoku xd O jakim przypadku mówisz, że zabiera 50hp :D?
 6. Proponuje zamienić jakąś aktualną, dodanie nowej mapy może wpłynąć na frekwencje na serwerze.
 7. Informuje, że będę mało aktywny do 18.09 - VACation.

 8. Czy ktoś jeszcze ma problem? Bo pierwszy raz słyszę o czymś takim :)
 9. Dajcie znać teraz czy znikają wrzuciłem zaktualizowaną wersję pluginu
 10. Wgrane na 3# i 4# te same.
 11. Damy szansę i admina na okres próbny 1 miesiąc zobaczymy, może pokaże się jakiś diament ;)
 12. Jaki nick i serwer przedewszystkim?
 13. Spróbuj za jakieś 15 minut jak się mapa zmieni. Powinno być juz OK.Od
 14. Spróbuj za jakieś 15 minut jak się mapa zmieni. Powinno być juz OK.
 15. Została wrzucona łatka powinna działać od zmiany mapy, dajcie znać.
 16. Wczoraj zostala wygrana nowa wersja medali, bo czasem sie nie pojawialy na koniec mapy. Stad tez ludziom sie nie zaposywaly. Jak komis od dzis wyzerowalo albo nie pokazalo medali na koniec to pisać.
 17. Na serwerach 3# i 4# zostały wprowadzone medale, wraz z nową komendą /medale. Na koniec każdej mapy przyznaje 3 najlepszym graczom medali, które później możemy wymieniać za klucze + dowolne skrzynki. Ponadto wpisując /medale mamy ranking medali graczy, kto posiada ich największa liczbę. W chwili obecnej aby wymienić złoty medal na klucz i skrzynkę potrzebujemy: {{pierwsza liczba to liczba medali, druga liczba to liczba kluczy i skrzynek za które wymieniamy}} {{4,1},{7,3},{10,5}}, // Złote {{7,1},{10,3},{13,5}}, // Srebrne {{10,1},{13,3},{16,5}} // Brązowe Czyli 4 złote medale możemy wymienić na 1 klucz + 1 skrzynkę 7 złotych medali możemy wyminić na 3 klucze + 3 skrzynki 10 medali możemy wymienić na 5 kluczy + 5 skrzynek. itd... Liczby te ustanowiłem w miarę na logikę, lecz jeżeli macie jakieś propozycje co do zmiany tychże liczb piszcie :)))
 18. [1.6 CS:GO MOD]

  Chyba 1 brakuje ss'a. Halflife00.tga
 19. Ja jestem zdania, że PB jest do odratowania tylko potrzebny jest hajs na reklamę płatną. Taką jaką ma 3# i 4# co jakiś czas
 20. Ściągnalem i chyba mozna przez hamachi albo gamerangera, bo jest lan tryb sieciowy. Takze pobierac i gramy!
 21. Wgrane na 1# i 4# nowe RSy
 22. Rangi powodowały na chatcieł błąd w czasie rozgrywki i pokazywało s1 s2 zamiast wiadomości. Zostanie na dniach wgrany na nowo.
 23. Jakbyś podał gotowe linki do pobrania to zbieramy ekipe i gramy. Swego czasu w Twierdze Krzyżowiec graliśmy :D
×