Skocz do zawartości

Honor

♔Administrator
 • Zawartość

  1 827
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  59

Zawartość dodana przez Honor

 1. Jaki serwer? Jutro kupie nową myszkę i sam sprawdzę
 2. @JaNcZo_wiN słuchaj @Lamie napisał do mnie żeby otworzyć aby mógł sie wypowiedzieć i odpowiedziałem mu napisał do adminów z 3# by napisali swoje zdanie, co jak co ale oni adminują na 3# i powinni go znać. Z @reikon pisałem na PW i z amxx nie powinno być problemu, demo też mi rozpisał i wypadł dobrze więc nei widzę problemu abyśmy go blokowali. Podanie rozpatrzone pozytywnie na okres próbny 1 miesiąc, nie będzie z nim problemu zostanie z nami dłużej. Zgłoś się do mnie na PW.
 3. Witam w konkursie wygrasz VIP na 21 dni jeżeli posiadasz Steam Konkurs jest prowadzony tylko dla graczy STEAM z serwera 4# CS:GO DD2 Zgłoszenia piszcie w tym temacie według wzoru. Vipa przydziela @Honor WZÓR: Nick z serwera: Steam ID: Wszelkie oszustwa będą karane
 4. Widziałem logi z waszej rozmowy. Ban na 5 min i słusznie, niektóre teksty nie powinny się pojawić. @Zoom cwany lisku, następnym razem nie rób tak że wdawajesz się w jego prowokacje po czym podjudzasz go żebyś miał powód do bana. Temat kończymy definitywnie bo ban już dawno minął,jak macie jakieś pytania to Steam/PW
 5. Nie uważam tej skargi aby Cie ona obraziła. @Zoom oficjalnie nie ma.
 6. Napisze w tym temacie żeby nie robić kolejnego. Dodałem nowe misje tj. @Sevral zrobił na 3# ale wiadomo bez hostów i trochę zaniżyłem chociażby ilość podłożen paki i rozbrajanie aby każdy mógł szybciej je przejść sami zobaczycie na serwerze. Również z czasem dodam pare nowych skinów.
 7. Nie wiem jakie macie rozumowanie dać admina na tydzień, a potem płaczecie że dajemy flagi adminom co nie umie nagrywać dem. Najpierw naucz się nagrywać dema i je rozpisywać (zgłoś paru graczy aby udowodnić) Zauważę pare zgłoszeń od Ciebie temat otworzę.
 8. Witam w konkursie wygrasz VIP na 21 dni jeżeli posiadasz Steam Konkurs jest prowadzony tylko dla graczy STEAM z serwera 3# CS:GO MOD Zgłoszenia piszcie w tym temacie według wzoru. Vipa przydziela @Sevral WZÓR: Nick z serwera: Steam ID: Wszelkie oszustwa będą karane
 9. @Sekussofoness masz jakieś demo? Bo ani IP ani Sid/valve sie nie zgadza z tym co miał poprzednio bana.
 10. Otwieram. Nie zamykać tematu, przecież wiecie że admin banujący ma się wypowiedzieć a nie wy za niego. @OWSIANY pszenny wypowiedz się.
 11. Odzywaj się jak wrócisz.
 12. @leonzawodowiec weź daj linka z hltv i napisz mi z której minuty. EDit Skarga odrzucona, zgładził Cie bo jakiejś nadprzyrodzonej mocy nabrałeś i latałeś po mapie, a wgl Cie nie slapował. A ta druga sprawa z mapą to dobrze postąpił, zrobił glosowanie ludzie zagłosowali na TAK i zmienił mape. Zamykam
 13. @Nightmare. aż tak Ci się nudzi? nie jeden temat był z Twojego zachowania. I tylko się pogrążyłeś ban słuszny. @OWSIANY pszenny Jako admin masz się nie dać sprowokować, a jak już masz coś do napisania to bez obraźliwych tekstów. jestes adminem i masz prezentować ten serwer. Admini z 4# zagramy w jego grę i jak nie potrafi się zachować to choćby małe przekleństwo napisał/powiedział. Banować go bez ostrzeżenia, tylko pamiętajcie aby wedle regulaminu.
 14. Jak minie kalendarzowa zima. Małej mapki nie damy bo mapy przełączają się cyklicznie i byśmy grali mała mape nawet gdyby było 30 osób, dd2 nie jest mega dużą mapą aby kombinować małych map.
 15. Niektóre mapy powrócą, jak zakończymy sezon zimowy a wraz z nimi odejdą mapy zimowe i przywrócimy te mapy co były kiedyś.
 16. [MARZEC'18] RS-Y

  Na 4# dodane
×