Skocz do zawartości

Honor

♔ Administrator
 • Zawartość

  1613
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  52

Zawartość dodana przez Honor

 1. Kolor zostaje dla użytkownika ma być neutralny, do tej pory był kolor biały/siwy i nikomu nie przeszkadzało. Chcecie mieć inny kolor zostańcie adminami itd. bo oni muszą się wyróżniać.
 2. A jakie byście chcieli te kolory? Kolor użytkownika wcześniej był szary/siwy teraz biały i na tych kolorach pozostaniemy.
 3. [1.6 CS:GO MOD]
  Ssy

  A wiesz gdzie szukac?
 4. Wszystkiego najlepszego rocznik 95: D
 5. [1.6 CS:GO MOD]

  Niestety na złożenie skargi na admina masz 7 dni, a zdarzenie miało miejsce 09.05.2017. Ban zostaje.
 6. W najbliższych dniach Maciek zamierza kupić nowy styl w którym będą działać te funkcje. Pobawiłem się trochę i pozmieniałem kolory, sprawdźcie czy wam się spodoba na samym dole "styl" "orange"
 7. Zmiana opiekuna 1# FFA Wspólnie z administracja i opiekunami rozpatrzyliśmy złożone podania, na stanowisko Opiekuna serwerów 1# wybraliśmy @KaSiA. Proszę się zgłosić do mnie @KaSiA na steam.
 8. @KRA neiktóre linki nie działaja. Może Maciej coś wgra, póki co wystarczająco jest skinów.
 9. [1.6 CS:GO MOD]

  @Makarov gdzie Ty na tym demku widzisz że jest odpalony? Czysto UB. Nie zamykać, jak chcesz to rozpisz które akcje, tylko nie szukaj na siłe.
 10. Nie dodam tych map, patrzyłem na stronach czy są jakieś nowe fajne mapy typu DD2 i nic ciekawego nie znalazłem, i też nie będę zamieniał dobrej mapy na jakąś padlinę. Niedługo zacznie się zima i będę dodawał/ zmieniał na mapy zimowe.
 11. Z tą bronią to nie mam pojęcia co można zrobić najwidoczniej już ten plugin od tej broni jest tak zbugowany także musi pozostać lub będziemy musieli usunąć tą bron. Z tą przyklejającą paka to wylaczylem plugin, chodzenei z paka.
 12. Na 4# dodane
 13. Spełnij wymagania tutaj masz Z tego co wiem to posiadasz STEAM warto dodać do "kontakty" chyba że Ty jesteś inny Neo Spełnij wymagania, napisz do któregoś zielonego lub do mnie a otworze podanie
 14. Ban był słuszny zobaczyłem w logach, obraza admina. @Venum zapomniałeś wspomnieć że napisałeś na niego "pedale" Zamek
 15. Wszystko odbywało się przez mikro?
 16. Z tego co zauważyłem to spora część graczy od rozpoczęcia rundy pozostaje na respie i jeszcze kupują bronie, ustawiłem freeztime na 3 sekundy myślę że nikomu nie będzie przeszkadzało a innym trochę pomoże w kupowaniu
 17. Kolejnych map nie dodam bo już to robiłem i albo craszowało albo nie działało kolejność map
 18. @IcUrSeDyOu De_plaka coś mi świta że może craszować serwer bo chyba kiedyś wgrywałem ale musisz sam sprawdzić. Co do tuscana to weź wgraj od nowa mapę żeby była nazwa bez 32 tylko samo de_tuscan zobaczymy rezultaty. cpl_mill http://maps.cs-bg.info/maps/cs/103/ de_italy https://gamebanana.com/maps/158530
 19. [1.6 CS:GO MOD]
  Ban

  zamykam sam dawałem UB
 20. Zmieniłem, na dniach może jeszcze zmienimy na inny ale to damy ankiete Wam ;p
×