Skocz do zawartości

nook

Przyjaciel
 • Zawartość

  213
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez nook

 1. Ja jestem za ;) Termin do dogadania. Polecam Topornię, tam jest idealne miejsce na taki zlot ;)
 2. Moja przygoda z CS rozpoczęła się w 2004 roku, ale nie grałem za często i raczej na botach ;) . Potem, rok po roku zaczynałem grać coraz więcej. W 2006 kumpel zaprosił mnie do "klanu" i zacząłem grywać jakies śmieszne turnieje dla non steam itp ;) . Rok później zakupiłem steama i coś tam próbowałem już w normalnych drużynach. Przechodzilem z drużyny do drużyny i sobie graliśmy klanówki :p. W 2009 zacząłem grać w ESL, głównie gathery i trochę 1vs1. W tym samym czasie grałem i adminowalem na dwoch serwerowniach - dziupla i botanica. W 2011 przeszedlem na krótką emeryturę i zacząłem grać w lola. Później wróciłem i przez ostatnie lata grałem głównie mixy i różne małe turnieje ;) Dwa lata temu wylądowałem na Batonie i tak się jakoś złożyło że zostałem na dłużej :) Nie będę wymieniał wszystkich perełek z #1, bo piszę z telefonu i by mi palce odpadły, ale było Was naprawdę dużo :D To chyba tyle ;)
 3. bapka

  http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=85791
 4. Dzięki za fajną zabawę i czekamy na kolejną edycję :)
 5. Kebab ! wh?

  Odpalony, opinia 3 GA chyba wystarczy. Banuję. http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=85489
 6. Ludziska, a co Wy na to, żeby w finale zagrać dwie mapy ? Mecz do dwóch wygranych map, będzie weselej i trochę dłużej pogramy :) . Jedna mapa nasza, druga Wasza ;)
 7. Dla mnie +b Co mnie przekonuje? Same fragi jeszcze można wytłumaczyć jakoś. Zawsze coś tam w ostatniej chwili usłyszał. Ale zero rozglądania się na boki, zawsze idealnie na model wychyla no i namierzanie przez ścianę. He z drzwi - majstersztyk. Patrzy przez ścianę jak jest ustawiony przeciwnik i dopiero rzuca. Demo krótkie, ale myślę że też bym nie nagrywał dalej po tych akcjach. 18:10 - Nie patrzy na wyjście z gali tylko chamsko w ziemię w kierunku gościa, potem się odwraca dla niepoznaki i jak słyszy to wraca do modelu 18:54 - Tu widać jak na dłoni, spójrzcie jeszcze raz :) słychać gościa w wodzie jak przechodzi na lewo, tamten wraca na walku na prawo, a nasz gwiazdor sobie patrzy na ścianę. I czemu nie sprawdza przy okazji drabinkowego, tylko od razu tu? Ale czy na bana wystarczy... Po dwóch akcjach nie da się ocenić. Albo trzeba rozpisać hltv. Dobra, przejrzałem hltv i jednak - b Akcje z demka @FighterTRN to przypadek i tyle. Na hltv widać że clear.
 8. Kotełełeł mój KULKA :D

  Nie czepiam się, swojego też karmię haha :D
 9. Kotełełeł mój KULKA :D

  Hahahah typowa @Olka91^ :D Karmi biednego kotka piwskiem !
 10. Jak najbardziej na Tak. ehh.. +Aktywność +Ogarnia chłopak +Wiek +Zgłasza odpałów Skopiowane od @Zoom :D A tak na powaznie, jak już byłeś adminem to po prostu priv do Batona, nie musisz chyba podania składać :)
 11. Odpał

  Oczywiście że odpalony, takich demek to nawet nie ma co zostawiać do oceny innym, czym tu się wykazać można... Ma 7 aktywnych banów u nas na serwerze już. Poszedł kolejny - http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=85670
 12. http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=85654
 13. Odpalony, na razie nie mam możliwości sprawdzić jego ip. Psychostaty znowu nie działają. Później dodam bana.
 14. Na tym demie nic nie ma, leć grać.
 15. Varion :D wh

  +b, do zamknięcia
 16. cziter

  Zbanowany
 17. Zbanowani, do zamknięcia
 18. No my jesteśmy zwarci i gotowi jak coś..
×