Skocz do zawartości

nook

Przyjaciel
 • Zawartość

  213
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Zawartość dodana przez nook

 1. Ja jestem za ;) Termin do dogadania. Polecam Topornię, tam jest idealne miejsce na taki zlot ;)
 2. nook

  eee yyy heheszki

  Ja jestem na TAK, myślę że da sobie radę jako admin. Nie mam żadnych zastrzeżeń.
 3. nook

  7# Pytanie na dziś

  Moja przygoda z CS rozpoczęła się w 2004 roku, ale nie grałem za często i raczej na botach ;) . Potem, rok po roku zaczynałem grać coraz więcej. W 2006 kumpel zaprosił mnie do "klanu" i zacząłem grywać jakies śmieszne turnieje dla non steam itp ;) . Rok później zakupiłem steama i coś tam próbowałem już w normalnych drużynach. Przechodzilem z drużyny do drużyny i sobie graliśmy klanówki :p. W 2009 zacząłem grać w ESL, głównie gathery i trochę 1vs1. W tym samym czasie grałem i adminowalem na dwoch serwerowniach - dziupla i botanica. W 2011 przeszedlem na krótką emeryturę i zacząłem grać w lola. Później wróciłem i przez ostatnie lata grałem głównie mixy i różne małe turnieje ;) Dwa lata temu wylądowałem na Batonie i tak się jakoś złożyło że zostałem na dłużej :) Nie będę wymieniał wszystkich perełek z #1, bo piszę z telefonu i by mi palce odpadły, ale było Was naprawdę dużo :D To chyba tyle ;)
 4. nook

  bapka

  http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=85791
 5. Dzięki za fajną zabawę i czekamy na kolejną edycję :)
 6. nook

  Kebab ! wh?

  Odpalony, opinia 3 GA chyba wystarczy. Banuję. http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=85489
 7. Myślę że spokojnie zdążymy :)
 8. Ludziska, a co Wy na to, żeby w finale zagrać dwie mapy ? Mecz do dwóch wygranych map, będzie weselej i trochę dłużej pogramy :) . Jedna mapa nasza, druga Wasza ;)
 9. Dla mnie +b Co mnie przekonuje? Same fragi jeszcze można wytłumaczyć jakoś. Zawsze coś tam w ostatniej chwili usłyszał. Ale zero rozglądania się na boki, zawsze idealnie na model wychyla no i namierzanie przez ścianę. He z drzwi - majstersztyk. Patrzy przez ścianę jak jest ustawiony przeciwnik i dopiero rzuca. Demo krótkie, ale myślę że też bym nie nagrywał dalej po tych akcjach. 18:10 - Nie patrzy na wyjście z gali tylko chamsko w ziemię w kierunku gościa, potem się odwraca dla niepoznaki i jak słyszy to wraca do modelu 18:54 - Tu widać jak na dłoni, spójrzcie jeszcze raz :) słychać gościa w wodzie jak przechodzi na lewo, tamten wraca na walku na prawo, a nasz gwiazdor sobie patrzy na ścianę. I czemu nie sprawdza przy okazji drabinkowego, tylko od razu tu? Ale czy na bana wystarczy... Po dwóch akcjach nie da się ocenić. Albo trzeba rozpisać hltv. Dobra, przejrzałem hltv i jednak - b Akcje z demka @FighterTRN to przypadek i tyle. Na hltv widać że clear.
 10. nook

  Kotełełeł mój KULKA :D

  Nie czepiam się, swojego też karmię haha :D
 11. nook

  Kotełełeł mój KULKA :D

  Hahahah typowa @Olka91^ :D Karmi biednego kotka piwskiem !
 12. Jak najbardziej na Tak. ehh.. +Aktywność +Ogarnia chłopak +Wiek +Zgłasza odpałów Skopiowane od @Zoom :D A tak na powaznie, jak już byłeś adminem to po prostu priv do Batona, nie musisz chyba podania składać :)
 13. nook

  Odpał

  Oczywiście że odpalony, takich demek to nawet nie ma co zostawiać do oceny innym, czym tu się wykazać można... Ma 7 aktywnych banów u nas na serwerze już. Poszedł kolejny - http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=85670
 14. nook

  jmecheryca van mecheryca

  http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=85654
 15. nook

  jmecheryca van mecheryca

  Odpalony, na razie nie mam możliwości sprawdzić jego ip. Psychostaty znowu nie działają. Później dodam bana.
 16. Jak najbardziej jestem na tak. Sporo gra, jest ogarnięty, przyda się w gronie adminów.
 17. Na tym demie nic nie ma, leć grać.
 18. nook

  Varion :D wh

  +b, do zamknięcia
 19. nook

  cziter

  Zbanowany
 20. nook

  Hs! Sp0rti4 i VooDoo. [T]*

  Zbanowani, do zamknięcia
 21. nook

  FC Pampersy VS Bulbazaurs

  No my jesteśmy zwarci i gotowi jak coś..
×