Bienio

Admin [CS:GO MOD]
 • Zawartość

  274
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana Bienio w Rankingu w dniu 13 Wrzesień

Bienio posiada najczęściej lubianą zawartość!

O Bienio

 • Tytuł
  Stały bywalec
 • Urodziny 08.07.1994

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Maciek
 • Nick
  Bienio
 • Skąd
  Okolice Sandomierza

Ostatnie wizyty

1325 wyświetleń profilu
 1. 100 Lat !:)
 2. Wszystkiego co Najlepsze !:)
 3. Dużo zdrowia, matury na 100 % :) do zobaczenia :)
 4. Misie pomogę :P http://bany.home-edition.eu/ban_list.php?bid=94155
 5. wydaje mi się ze kilka dni temu grałem na niej także chyba jest na serwerze:) a co z de blue?
 6. Musze troche pograć :P bo nie grałem nigdy :P Grałem w twierdze ale chyba to trochę inna mechanika :P
 7. a może w cossacks 3 ?:)
 8. widze ze jestes za w moim temacie  ;D daj plusika :D

 9. Diablo mod jak najbardziej :) Grywałem i dość ciekawie to wyglądało, fajnie było zdobywać rangi i odznaki które dawały dodatkowe umiejętności:) :)
 10. Po dodaniu opcji przydatny post lub nieprzydatny post, wszystkie łapki w gorę w postach z przed wprowadzenia tej zmiany w chwili obecnej pokazywane są jako posty nie przydatne..... Nie wiem czy to błąd tylko u mnie czy wszyscy tak mają ?
 11. Wszystkiego Najlepszego :)
 12. Nie nadajesz sie......(Kapibar sorry ) A tak poważnie :) Aktywna na forum + Bardzo często gra na serwerach+ Rozpisywała kilka demek, zgłasza odpałów :) Same plusy:) U mnie masz pełne poparcie:) i chętnie pomogę gdyby było trzeba coś pomóc czy tez wytłumaczyć :) Jestem na Tak
 13. brak zgłoszeń odpałów - aktywność na forum - Na serwerze nie mam do Cb żadnych uwag, natomiast na 3 jest tylu adminów iż myślę że powinieneś zgłosić kilku odpałów. A wtedy masz moje tak, lecz w chwili obecnej NIE:) wykaż się :)

O nas

Witajcie! 

Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja. 

Nasza przygoda zaczęła się już dawno temu(20 maj 2008r.) 
i coraz dochodziły do nas nowe osoby i nowe pomysły. Wszystko zaczęło się od znajomości dwóch osób: BaToNa i Pershinga. Stworzyli oni sieć serwerów CS 1.6 - źródłeko-cs.
Projekt trzymał się około trzech miesięcy. W międzyczasie wiele się działo. Pojawiały się nowe twarze, stare znikały. Przyczyną upadku pierwotnego projektu było oszustwo firmy hostującej serwery. 

Kolejnym projektem była sieć serwerów o nazwie Dark-Cs.pl. Tym razem współtwórcami byli BaToN oraz BoleK. Sieć początkowo składała się z dwóch serwerów FFA oraz TP. Z czasem otworzyliśmy kolejne serwery, jednakże sieć nie spełniała naszych oczekiwań, co doprowadziło do upadku Dark-Cs.pl

Ta ponad półroczna przygoda na serwerach BaToNa związała ludzi i doprowadziła do utworzenia się pewnej społeczności. Jedynym co należało zrobić to utrzymanie tych ludzi w grupie. Tym razem współpracę z BaToNem rozpoczął McLovin(Złoty) oraz Kazanek. Podział obowiązków między 3 osoby spowodował, że nasza sieć serwerów o nazwie
Home-Edition.eu istnieje od 2009r. roku, a społeczność graczy serwerów BaToN POLAND Server nieprzerwanie od 2008 roku.