Kapibar

Admin [CS:GO MOD]
 • Zawartość

  413
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  13

Profile Song

Ostatnia wygrana Kapibar w Rankingu w dniu 25 Lipiec

Kapibar posiada najczęściej lubianą zawartość!

O Kapibar

 • Tytuł
  Cirman
 • Urodziny 14.11.1992

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Marcin
 • Nick
  Cirman
 • Skąd
  Lublin
 • Steam:
  cirman

Ostatnie wizyty

1443 wyświetleń profilu
 1.  

  1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
  2. Mala_ja

   Mala_ja

   kurczę jakoś nie w moim typie to. 
   Łap coś porządnego 

    

  3. Kapibar

   Kapibar

   :D Śmiesznie mi się to kojarzy, kiedyś miałem fazę na jedną dziewczynę i mój cyniczny kumpel mi to podśpiewywał non stop, cała paczka szybko podłapała i przez jakiś czas to było moim soundtrackiem xd 

  4. Mala_ja

   Mala_ja

   @Kapibar przynajmniej jest co wspominać i to jest w tym wszystkim najlepsze !

 2. Na takim świecie człowiek może zrobić tylko jedno: znaleźć sobie coś, co będzie jego własne, naprawdę jego własne i nigdy go nie zawiedzie, a potem ciężko pracować nad tym i dla tego, bo to mu samo zapłaci za jego trud.

  James Jones – Stąd do wieczności

  Może i oklepane, ale <3

 3. Pomijając to, że już po samej trzęsawce i fetyszu związanego z obczajaniem ścian widać aima, to: ~ 19:30 - hedzik elo. Odpalony, nie ma co się zastanawiać. Post Scriptum @JaNcZo_wiN dostałem dziadu przez to demko oczopląsu, nic nie widzę, pisze za mnie papuga, wisisz mi za rehabilitację, elo! @KaSiA dałabyś chwilę na udzielenie się XD sekundy mi zabrakło no :P
 4. Demko 1: ~ 16:40 - albo fuks, albo wiedział, że tam będzie spadochroniarz; ~ 17:45 - mało podejrzane, gdyby nie to, że wcześniej paczał non stop po ścianach, szukał kolesia przez ściany na wh; ~ 17:50 - ewidentnie na wh wali przez to białe g.. ; Demko 2: ~ 07:57 - ładnie skoczył celownik do główki, gdzie dostanę takiego aima??? ; ~ 08:22 - znowu, chyba że ma parkinsona, to współczuję, chociaż w tak młodym wieku..? :( ; ~ 08:32 - pierwszego ctka rozwalił na aimie, drugiego nie zdążył, ale wystarczy na zwolnionym odtworzyć i widać, jak celownik poleciał do łba.. Odpalony moim zdaniem.
 5. ~ 30:09 - dla mnie dziwne, jakby miał przez ścianę wcelowane? ; ~ 32:11 - słyszał of kors, ale i tak idealnie wcelowany; ~ 32:15 - jak wchodzi na górę, bo bicz plis, wh, a dlaczego jestem pewien? Słyszał kogoś łażącego, więc niby do momentu, jak się zorientował, że nikogo nie ma na I poziomie, to git, tam go słychać było. Normalny, czysty gracz by popatrzył na górę, przecież go słyszał, może wróg być nad nim. Delikwent natomiast obczaja model, na który już nabrał ochoty, przez ścianę, nawet nie popatrzy na górę. Potem wali przez to białe coś, norma. Ale nie ma pewności, z której strony wyjdzie, tt, nie? Słyszy go po lewej, tam patrzy. Ale potem nabiera 100% pewności, że bez problemu zajdzie tt od tyłu, a przecież tt mógł iść na shifcie; ~ 33:25 - walił do gościa stojącego na schodach, znowu ma pewność, że jak wyskoczy, to idealnie się wceluje.. podejrzane mega; ~ 34:55 - hmm? ładnie się wcelowuje, mógł być przypadek jednak; Na podstawie demka bym nie banował, za mało, żebym mógł być pewien.. Teraz sobie rozpiszę hltv... HLTV: ~ 37:18 - odpalony wh, słyszał tupanie, ale nie mógł mieć pewności, że tam siedzi tt. Tymczasem pięknie przez ścianę namierzył i obserwował; ~ 38:25 - to samo, wh, namierzył zanim wyszedł; ~ 38:50 - skąd wiedział, że tam tt się kitra? Na hltv nie słychać; ~ 42:10 - powtórka z 37:18; ~ 42:30 - i znowu; ~ 43:50 - skąd wiedział, że będzie ct na murze? i te skaniki później, ale mało randomowe, w jedno miejsce strzela wcelowany..? ; ~ 44:30 - obczajka po ścianach, jakby po modelu jeździł; ~ 45:05 - na bsie ładnie wyczaił przez ścianę; @JaNcZo_wiN gratulacje, moim zdaniem uchwyciłeś odpała z wh. A jeśli to ten Davidoff, o którym myślę, to wystarczająco już sobie długo pograł na Batonie.
 6. Poza ocenianiem Twoich akcji (dzięki @Scotty za rozpiskę, gj :P ) odniosę się może do tego, co sam zauważyłem: ~ 10:07 - mógł być imo wcelowany, tak 50/50, podejrzane, jak wychodził zza skrzynki, a potem od razu namierzył na gościa po prawej; ~ 12:24 - czając się za skrzynką dziwnie celownik kieruje, może być po modelu; ~ 12:42 - patrzy na mur na górę, nie miał szans wiedzieć, że tam będzie tt, a tymczasem spokojnie się wcelował... ; ~ 14:30 - skan przez bramę, wh; ~ 15:13 - słyszał nie słyszał, dość podejrzanie wiedział, gdzie wybiegnie tt, a ja na dobrych słuchawkach nie mam słuchu kierunkowego czy echolokacji... ; ~ 15:35 - no comment, odpalony wh; ~ 16:35 - słyszał, ale nie mógł być pewien na 100%, że będzie akurat na górze... ; ~ 16:53 - nie patrzy w żadnym innym kierunku, a akurat na tt; ~ 18:40 - skąd wiedział, że wróg wyjdzie akurat po lewej stronie? ; ~ 18:58 - wh; ~ 19:34 - mógł równie dobrze biec ct od dołu, bez chwili zastanowienia wymierzył idealnie; ~ 20:30 - znowu info z nieba, że tam się czai ct... ; Jak dla mnie odpalony z wh i do zbanowania.
 7. Jedyna podejrzana akcja, to wymierzenie w momencie wchodzenia na dach w ~ 19:20, ale mógł tylko przypadkowo tam celownik skierować. Poza tym jest czysty, gra na słuch, ostrożnie i dobrze celuje. Pisałeś na shoutboxie, że skarżą się na niego gracze.. Cóż.. na mnie nie raz też się skarżyli, że mam wh/aima ;) IMO: Czysty. Przy okazji, byłoby prościej, gdybyście pisali, które akcje waszym zdaniem są podejrzane, żeby oceniający mieli się do czego odnieść...
 8. Najserdeczniejsze życzenia, udanej imprezy, fajnej dziołszki, hajsu i marzeń spełnienia, życzy Kapibar
 9. - Zawsze ktoś kogoś opuszcza. Czasem ten drugi cię ubiegnie.
  - I co wtedy zrobiłaś?
  - Wszystko - wyjęła mu z ręki kieliszek i dopiła do dna - wszystko, ale to nic nie pomogło. Byłam strasznie nieszczęśliwa.
  - Długo?
  - Tydzień.
  - To niedługo.
  - To cała wieczność, jeśli się jest naprawdę nieszczęśliwym. Każda cząstka mojej istoty tak była nieszczęśliwa, że kiedy tydzień minął, wszystko się wyczerpało. Moje włosy były nieszczęśliwe, skóra, łóżko, nawet suknie. Nieszczęście wypełniło mnie tak całkowicie, że nic poza nim nie istniało. A kiedy nic już nie istnieje, nieszczęście przestaje być nieszczęściem, bo nie ma go z czym porównać. I wtedy następuje kompletne wyczerpanie. I wtedy to mija. Powoli zaczyna się żyć na nowo.

  Erich Maria Remarque – Łuk triumfalny

  1. gramnawhtylkoniebanujcie

   gramnawhtylkoniebanujcie

   Zdrowia dla całej rodziny bo jak to czytam to ....

  2. Kapibar

   Kapibar

   Hahaha, a dziękuję nie narzekam :p ale rep przyznałeś, znaczy Ci się spodobało? Cała książka fantastyczna :D

 10. LPX

  ~ 13:25 - skanik przez zamknięte drzwi, idealnie wycelowane; ~ 13:43 - obczajka przez ścianę, jakby patrzył na gościa, który tam biegnie, a potem dwie idealnie wcelowane bańki zanim wyszedł zza rogu; ~ 14:13 - słyszał drabinkę, ale strzelił nie widząc ctka; ~ 15:00 - drzwi się otwierają, ct wbiega, ale kolega LPX zaczyna strzelać ułamek sekundy zanim drzwi się otwarły, następnie idealnie przez ścianę skanuje; ~ 16:00 - obserwował i śledził celownikiem ctka na dachu zanim mógł go zobaczyć, zero zastanowienia, na pewniaka; ~ 16:30 - pięknie wyczekał... Spalony imo. Cały czas patrzy po ścianach, do zbanowania
 11. Świetny filmik, świetny soundtrack, gratki! ;) Przyjemnie się ogląda ;)
 12. #3 I. Obcojęzyczne (w miarę normalne): http://www41.zippyshare.com/v/e7dv3puO/file.html Carrapicho - Chiki Chiki Ta (aka Maciej poczuł tampon); Duke Nukem theme Megadeth; Elvis Presley - Hound Dog; Initial D - Deja Vu; Lynyrd Skynyrd - Sweet Home Alabama; Shake, Rattle and Roll - Bill Haley and his Comets F.R. David - Words don't come easy (HICIOR ) http://www107.zippyshare.com/v/qtEzHSQt/file.html II. Polskie: http://www58.zippyshare.com/v/ZMgUW7NC/file.html Manchester - Lubie Twoje Wlosy; Video - Szminki róż; III. Dziwne: http://www17.zippyshare.com/v/mmKZ6enL/file.html MIRO MARO - Cyber Marian feat. Czwarta Fala & AdBuster (BFF Pisarz Miłości COVER); Przekochani - "TUPIE SE NOGĄ" (FULL ROCK ROZPIERDUCHA) Gang Albanii/Parody [ChwytakTV] Wes - Alane (aka Ala nie wali mu pały); WIEŚKA TICO (DESPACITO PARODIA- Luis Fonsi) -- Kabaret Czwarta Fala Łukasz Sienicki & Artur Telus. Polecam się, mam nadzieję, że coś się spodoba ;)
 13. ~ 14:11 - skanuje dość dokładnie przez bramę; ~ 14:20 - skąd nagle wiedział, że na górze będzie? ; ~ 14:30 - ewidentnie wymierzone zanim wyszedł zza rogu; ~ 14:38 - ponownie; Odpalony z wh, do zbanowania.
 14. ~ 04:00 - celownik dziwnie przeskoczył, ale mógł być fart; ~ 06:28 - wprawdzie zaraz zobaczy, że granat wylatuje przez bramę, ale już namierzył (na model?) przez ścianę; ~ 07:30 - celownik znowu lata, jak na aimie namierzając na model; ~ 08:50 - no i tu już ładnie widzimy aima na głowę; ~ 09:39 - znowu aim, tyle wystarczy: Odpalony, do pieca.

O nas

Witajcie! 

Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja. 

Nasza przygoda zaczęła się już dawno temu(20 maj 2008r.) 
i coraz dochodziły do nas nowe osoby i nowe pomysły. Wszystko zaczęło się od znajomości dwóch osób: BaToNa i Pershinga. Stworzyli oni sieć serwerów CS 1.6 - źródłeko-cs.
Projekt trzymał się około trzech miesięcy. W międzyczasie wiele się działo. Pojawiały się nowe twarze, stare znikały. Przyczyną upadku pierwotnego projektu było oszustwo firmy hostującej serwery. 

Kolejnym projektem była sieć serwerów o nazwie Dark-Cs.pl. Tym razem współtwórcami byli BaToN oraz BoleK. Sieć początkowo składała się z dwóch serwerów FFA oraz TP. Z czasem otworzyliśmy kolejne serwery, jednakże sieć nie spełniała naszych oczekiwań, co doprowadziło do upadku Dark-Cs.pl

Ta ponad półroczna przygoda na serwerach BaToNa związała ludzi i doprowadziła do utworzenia się pewnej społeczności. Jedynym co należało zrobić to utrzymanie tych ludzi w grupie. Tym razem współpracę z BaToNem rozpoczął McLovin(Złoty) oraz Kazanek. Podział obowiązków między 3 osoby spowodował, że nasza sieć serwerów o nazwie
Home-Edition.eu istnieje od 2009r. roku, a społeczność graczy serwerów BaToN POLAND Server nieprzerwanie od 2008 roku.