David

Przyjaciel
 • Zawartość

  509
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana David w Rankingu w dniu 20 Wrzesień 2016

David posiada najczęściej lubianą zawartość!

O David

 • Tytuł
  Największy Cziter Tej Sieci Serwerów

Informacje dodatkowe

 • Imię
  Dawid
 • Nick
  [Supreme Killers Master] David
 • Skąd
  Wierzeja
 • WWW
  http://www.Home-Edition.eu

Ostatnie wizyty

1279 wyświetleń profilu
 1. [1.6 FFA]

  Inspektor wykrył, że masz aima. Ja wiem, że nie masz bo sam wiem, że ten Inspektor to gówno a nie.
 2. Czekaj cierpliwie, nie każdy ma czas, żeby odpisać w ciągłu 5s. Istnieje życie poza komputerem, tzw. Życie prywatne.
 3. [1.6 CS:GO MOD]

  Tak na przyszłość, pakuj SS w paczkę .rar, nie każdy ma czas pobierać każdego SS osobno, a to usprawnia robotę.
 4. Dajcie w końcu te karabiny. @>SiWy<, nie wiem gdzie ty miałeś taką misję, żeby z noża zabić, bo ani na #3 ani na #4 nie ma takiej misji. Latanie z nożem jest już nudne, tak samo jak słuchanie, że ma się knifehack'a.
 5. Na nie za wszystkim.
 6. Czego ty nie rozumiesz? Nawet wgranie całego moda od nowa nie pomoże. Może nie zauważyłeś co napisałem, ale 10 Lipca wyszła aktualizacja, i to przez nią jest ten błąd.
 7. To nie jest wina serwera, na innych serwerowniach też to mają. Trzeba czekać na Valve.
 8. @Te-Tris jak Ci /mute nie działa, to możesz go zmutować w cs'ie, kilkasz ESC>Player List, i tam go szukasz i mutujesz. Wtedy nie ma opcji, żebyś go chociaż raz usłyszał.
 9. Sorki, że post pod postem, ale mam nowe info. 10 Lipca weszła aktualizacja 1.6, i to najprawopodobniej przez nią jest błąd - " s1: s2 "
 10. [1.6 FFA]

  Z jakiej racji, żądasz dowodów od Kasii, a nie od Kondziuka? On napisał skargę więc to on musi mieć dowody.. @CZK, @Olka91^ - W waszym dziale, było napisane, że skargi bez dowodów zamykać i do kosza.. Więc po co dalej to ciągnąć?
 11. Może masz jakieś bindy? Znam serwery które automatycznie ustawiają bindy. Spróbuj unbind all, i ustaw w Options>Keyboards>Use Defaults.
 12. Close.
 13. Close.
 14. A patrzyłeś czy te modele mają inne hitbox'y niż normalne modele? Nie wyobrażam sobie żebym musiał sprzedać metr na głowa, żeby zabić hs'em. Niech zostanje tak jak jest, a jak ludzie chcą to mogą sami sobie wgrać. @Upalony, w takim razie, jestem za.

O nas

Witajcie! 

Jesteśmy grupą osób, których łączy wspólna pasja. 

Nasza przygoda zaczęła się już dawno temu(20 maj 2008r.) 
i coraz dochodziły do nas nowe osoby i nowe pomysły. Wszystko zaczęło się od znajomości dwóch osób: BaToNa i Pershinga. Stworzyli oni sieć serwerów CS 1.6 - źródłeko-cs.
Projekt trzymał się około trzech miesięcy. W międzyczasie wiele się działo. Pojawiały się nowe twarze, stare znikały. Przyczyną upadku pierwotnego projektu było oszustwo firmy hostującej serwery. 

Kolejnym projektem była sieć serwerów o nazwie Dark-Cs.pl. Tym razem współtwórcami byli BaToN oraz BoleK. Sieć początkowo składała się z dwóch serwerów FFA oraz TP. Z czasem otworzyliśmy kolejne serwery, jednakże sieć nie spełniała naszych oczekiwań, co doprowadziło do upadku Dark-Cs.pl

Ta ponad półroczna przygoda na serwerach BaToNa związała ludzi i doprowadziła do utworzenia się pewnej społeczności. Jedynym co należało zrobić to utrzymanie tych ludzi w grupie. Tym razem współpracę z BaToNem rozpoczął McLovin(Złoty) oraz Kazanek. Podział obowiązków między 3 osoby spowodował, że nasza sieć serwerów o nazwie
Home-Edition.eu istnieje od 2009r. roku, a społeczność graczy serwerów BaToN POLAND Server nieprzerwanie od 2008 roku.