Skocz do zawartości
Me_Gusta

Memy, Troll, FunArt, śmieszne filmiki.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jak w temacie.
Wrzucamy tu NAJŚMIESZNIEJSZE filmiki/memy które znajdziecie w necie.
Ogólnym moim zamysłem jest stworzenie podstrony właśnie tylko ze śmiesznymi "rzeczami"

Fajnie wyglądałoby np tak www.home-edition.eu/Memy www.memy-Home-Edytion.eu albo coś w podobie jak Demoty czy bezużyteczna lub chociażby 4chan.com/b
Ktoś powie, ale to strata czasu itp itd
Próba nie strzelba.
Moze przyciągnie większą publikę i będzie większy zarobek z reklam... a kto wie może i przybędzie też graczy.

Nie wiadomo.
Mógłbym sie nawet poświecić trochę w budowie tego, ale znajdują sie tu lepsi fachowcy niż ja:)
Tyle słowem wstępu:)

 

musiałem edytować bo nie szło tego czytać... Tak na szybko pisane w robocie na przerwie :)
A teraz

Edytowane przez Me_Gusta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawia dwóch przyjaciół o polityce na świecie:

– Co tam nowego?
– Ukraina prowadzi wojnę z Rosją.
– I jak wygląda sytuacja?
– Ukraina straciła 2 mln obywateli, półwysep Krym, kilkanaście helikopterów i samolotów, kilkaset wozów opancerzonych i czołgów, kilkadziesiąt tysięcy zabitych żołnierzy 
i w perspektywie 2 przemysłowe obwody chcą się odłączyć
– A jak wygląda sytuacja w Rosji?
– A Rosja jeszcze nie wkroczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre^^

Ogólnie pomysł jest bardzo fajny, ale z /b/ troszkę przesadziłeś :D Tam bardziej starają się odstraszać postami, byłem, widziałem i czasem 'memy' potrafiły być okropne. Ale nie będę drążył. Jak już mówiłem pomysł fajny, myślę, że gdyby został wcielony to nic by się złego nie stało. Wręcz przeciwnie wniosło by to coś takiego, czego tutaj brak. I ode mnie:

EDIT: nie wkleiło obrazka link:

http://global-4-lvs-odra.opera-mini.net/hn08-03-05/33087/0/-1/photo2.ask.fm/1271623427/lphp.jpg

Wysłane z Tapatalk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...