Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

Czitujesz? Przeproś za oszustwo!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym się podzielić z wami na temat nieuczciwych graczy. W sumie co tu dużo mówić wszystko znajdziecie tutaj: http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/h1z1-odbanowuje-cziterow-jesli-ci-zrobia-filmik-pokaza-swoja-twarz-i-przeprosza-za-oszustwa

Uważam że to bardzo ciekawe i dobry sposób, o ile komuś zależy na grze dalszej :D Zapraszam do komentowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHEH Dobry pomysł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajna sprawa :D tylko gorzej jak dany gracz zostanie odbanowany i znów będzie leciał na czitach.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowny pomysł.Skoro czitował to należy się kara a nie dawaniu drugiej szansy takiemu.a 99% jak czituje to nie myśli aby odbanowany został tak naprawdę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro używał hax-ów to dostał karę - ban. Chodzi o przyznanie się do winy i pokazując jednocześnie kto to jest @@Makarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak samo wychodzi ukradniesz coś to co przeprosisz ofiarę i jesteś czysty?Dla mnie pokazywanie filmiku i przyznanie się za dużo nie znaczy dla mnie bo jest to nie fair wobec uczciwych ludzi , graczy że dostaje szanse i zdjęty ban winnej osobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten 1% to sa ludzie ktorzy się bardzo dobrze kryją z czitami. Takim wlasnie nieraz zależy na serwerze ;) O ile pamiętam Mamed spędził z wami bardzo dużo czasu na wh :O Nie robił posta o odbanowanie bo wiedział ze jest odpalony. Ale zrobił "pożegnanie" ;)

Ale nie jestem za 2 szansą , bo cziter zawsze będzie cziterem :( Tak czy siak będzie sie odpalał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam to za śmiesznym pomysłem.. Jeżeli ktoś urywał Hax'ów to nie przypadkowo.. celowo ( żeby sprawdzić jak to działa jak dzieci, bo im nie idzie, bądź bo jest noob'em co zamiast ogarnąć grę woli iść na prościznę). Jest to prostackie oszukiwanie wiele osob nawet u nas co bym nie podejrzewał a jednak odpalali. i cieszy mnie to ze siedzą z banem i nie maja możliwości świecenia gębą w jakimś filmiku na yt i śmieszne przepraszanie za UB. Ban w 100% bez żadnych tam możliwości odbanowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy od administracji czy zostanie zdjęty ban. Ci, którzy używają hax-ów muszą mieć sporo trochej tej odwagi przyznając się publicznie, że oszukiwał wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam... Oszukiwałem was...Naprawdę jestem piersiastą studentką chętną na męskie zaloty, też mam się nagrać :*?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam... Oszukiwałem was...Naprawdę jestem piersiastą studentką chętną na męskie zaloty, też mam się nagrać :*?

Haha wystarczy 1 Conchita na świecie ;P a tu okazuje się że istnieje 2.Świat się kończy chyba w takim razie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za swoje postępowanie wobec Was, sprzed iluś tam czasów :D Wiem, że UB nie będzie, ale piszę. Czitowałem. Chciałem to z siebie wyrzucić, ode mnie, ze środka, do Was, na zewnątrz. Poprawiłem się, gram na pewnym serwerze DD2 bez czitów, ostatnio dostałem screeny, ale wrzuciłem, był UB, także już jestem uczciwy. Nie zwyzywajcie mnie za to xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłeś być wcześniej uczciwy i się przyznać ?.. Jak zgadłeś UB nie będzie.. przyjemnej gry na tym serwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ju ar not maj frend. Gut baj :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...