Skocz do zawartości
KeyMon

Potrzebna pomoc w wyborze telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Znów proszę was o pomoc w wyborze sprzętu ;) Mianowicie wybieram nowy telefon ( nowa umowa ) i mam 2 typy do wyboru :

Huawei Ascend G620s i Sony Xperia E4g :D

Który lepszy ?

Będą plusiki za pomoc ( reputacja ) ( Tak na zachęte ;) )

Dzięki ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zdecydowanie Sony dlaczego? Po 1 Hujaweji specjalizuja sie w modemach niz w telefonach pozatym mocniejszy procesor posiada oraz dłużej bateria wytrzymuje niz w hujaweji. Ale zamiast sonego ja bym popatrzył w HTC wydajniejsze telefony według mnie są albo Samsung jakiś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wybrał bym żadnego z wymienionych modeli :) sam mam samsunga s4 mini i sobie bardzo chwale :) 

ale jak już masz konkretne modele na oku i  wybierasz miedzy tymi dwoma to wybrał bym zdecydowanie Sony Xperia E4g nie znam parametrów obu modeli ale sony według mnie to lepsza konkretniejsza bardziej znana i renomowana firma zajmuje się już jakiś czas telefonami i chyba im to wychodzi, Huawei to firma której nie kupił bym nigdy telefonu nie brzmi dobrze i jakoś tak odstrasza :)

 

osobiście jak wybieram telefon i mam kilka modeli na oku to oglądam recenzje na yt i sprawdzam opisy danych :) zapewne każdy tak robi i ty również już to zrobiłeś tak że info z dupy jak to mowią :)  ale może jednak coś sensownego tu przeczytasz i będzie to w jakiś sposób pomocne :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani ten ani ten. Nie polecana marka jak dla mnie Huawei a seria E to najgorsze telefony z Sony. Najlepiej abyś napisał do czego ten telefon ma służyć np bardziej na rozmowy czy siedzenie w necie? Rozpisz a wtedy polece jaki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko on ma brać go na umowę więc pewnie ma tylko te do wyboru z tych sensowniejszych tak sądzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odrazu podam wam wszystkie modele jakie są dostępne ;) ( oprócz tych które podałem już wcześniej )

Samsung Galaxy Core2 ( G355)

Sony Xperia E4GgLTE ( chyba cos podobnego do E4 )

HTC Desire 310

Alcatel OneTouth POP S3 lte

HTC Desire 510 LTE

Alcatel OneTouth Idol Mini ( 6012D )

Telefon raczej taki do przeglądania np facebooka, youtuba. No i fajnie jakby jakaś gierka na nim tam poszła ;) np. Subway Surfers ( chyba nie są to aż tak duże wymagania ;) )

To jest na umowę i tylko mam takie modele do wyboru :(

Biorę umowę ze względu na to że mam sms bez limitu do wszystkich, tak samo rozmowy i internet 3 gb ;) Więc telefonu już nie mogli dać w miarę dobrego. :(

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o telefony jestem fanem Samsungów jednak niestety nie core 2 za mało ramu po krótkim czasie zacznie się mulić to bardziej niż pewne :) z tego co masz do wyboru sądzę ze najlepszy będzie HTC Desire 510 LTE  1gb ramu przyzwoicie, 8gb pamięci  całkiem spoko, czas pracy na baterii z tego co podają na stronie to raczej zadowalający, system android 4.4 kitkat a i aparat 5Mpx raczej powinien dawać rade. Wygląd to już sprawa indywidualna, mi ten z podanych najbardziej się podoba. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to  juz podałeś zdecydowanie większy wybór i HTC 510 dobrze sprawuje się do cełow wymienionych przez ciebie będziesz z neigo w zupełności zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słaby wybór jeśli chodzi o telefony ;D

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/htc/desire510/HTC-Desire-510.html

Wiem ;) ale trzeba mój aktualny telefon wymienić bo to lg l5 ( e610 ) to tragedia jest :( Mam nadzieje że telefon z tej umowy nie bedzie się tak wieszał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Huawei Ascend G620s, jak masz jakieś pytania to wal śmiało, chętnie odpowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na pw ;)

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bede tworzyl nowego tematu podepne sie.

Przedluzam umowe z Plusem i mam dylemat jski fon wziazc.Sluzyc ma wiadomo tapatalk plus pare gier i musi muzycznie zaspokoic me uszy(dobry bass itp) i surfowanie w necie.

-samsung galaxy ace 4(jestem fanem szajsungow prosty i intuicyjny)

-huawei honor 4Lte parametry robia wrazenie 13mpx plus 5mpx przod,8rdzeni 1,2ghz oraz 2 gb ram

-samsung a3 nie zdazylem przeczytac o nim

Chyba ze proponujecie inny model w plusie na abo

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus nie szaleje z wyborem fonow przy migracji i wedlug mnie wybralem najbardziej optymalne fony pode mnie aczkokwiek moge mylic sie

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei odpada na starcie bo to telefony które najczęściej wracają na gwarancje i to znajoma która jest szefowa oddziału playa mówiła.

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz dylemat Galaxy Ace 4  czy Samsung A3 wybrać hmmm jakoś bardziej skory jestem do wyboru Galaxy jakoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Samsung Galaxy Core2 Samsungi najlepsze proste tel wszystkie części itp dostaniesz w polsce wrazie czego padnie coś na gwarancji 2 tyg i zrobiony a nie musisz czekać nie wiadomo ile i nie wiadomo gdzie wysłać jak kuzyn mial HTC padła mi szybka do Wawy wysłał i zza granic musieli sprowadzać części i czekał 3 miechy i okazało się że więcej naprawa wyniesie niż tel wart  bierz Samsunga! :D

 

 

 

Nie bede tworzyl nowego tematu podepne sie.

Przedluzam umowe z Plusem i mam dylemat jski fon wziazc.Sluzyc ma wiadomo tapatalk plus pare gier i musi muzycznie zaspokoic me uszy(dobry bass itp) i surfowanie w necie.

-samsung galaxy ace 4(jestem fanem szajsungow prosty i intuicyjny)
-huawei honor 4Lte parametry robia wrazenie 13mpx plus 5mpx przod,8rdzeni 1,2ghz oraz 2 gb ram
-samsung a3 nie zdazylem przeczytac o nim


Chyba ze proponujecie inny model w plusie na abo

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

 

Bierz ace jak  dla mnie dobre tel i wszystkie wersje są udane galaxy! Mam galaxy trend plus i bardzo dobrze  śmiga  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie Core 2 ktorego nie mam do wyboru nie wziałbym ze wzgledu iż po jakims czasie eksploatacji telefonu zawiesza sie.

 

 

 

http://www.plus.pl/telefony/abonament/przejdz-z-mix?deviceTypeCode=PHONE&processSegmentationCode=IND.SUB.MIG.POSTPAID&marketTypeCode=IND&offerNSICode=NIZFS24B&contractConditionCode=24A&tariffPlanCode=8F30F

 

 

 

tu link co proponują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...