Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: M.a.t.e.u.s.z
Staż w cs'a:  z 4 lata jak nie więcej 
Wiek: 16
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): http://www.gametracker.com/player/M.a.t.e.u.s.z/31.186.83.63:27015/
Znajomości AMXX: 7/10
Gdzie miałeś/aś admina: Miałem przez krótki czas na ginio.com
Gdzie masz admina: nie mam 
Dlaczego właśnie ja: Często wbijam na ffa ale nie gram za długo bo zawsze na serwerze jest ktoś kto łamie regulamin i szkoda mi czasu żeby z takimi ludźmi grać a zazwyczaj nie ma go kto zbanować i właśnie dlatego chce zostać adminem
Kontakt: pw lub gg  39187919 ale mało kiedy na gg wbijam 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawiał problemów gdy z nim grałem. Wiek to trochę minus, gdyż psychikę do cheaterów trzeba mieć i nie kulturalnych graczy :/ Można dać szanse chłopakowi więc jestem na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak gra ogarnia chłopak :) jestem na tak :)

ale ten tekst "Często wbijam na ffa ale nie gram za długo bo zawsze na serwerze jest ktoś kto łamie regulamin i szkoda mi czasu żeby z takimi ludźmi grać a zazwyczaj nie ma go kto zbanować i właśnie dlatego chce zostać adminem" zwłaszcza początek to trochę wyolbrzymia :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało zauważalny na serwerze, praktycznie nikt Cię nie zna. Do tego nonsteam. Neutral na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodź przydaloby sie więcej adminów, to jestem podobnego zdania co Jacob, widzialem go czasem, że gra i to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie że nonsteam to nic nei znacyz wiec tego pod uwage brać nie można mało jest u nas adminów nie mających steama??Wykaż się i daj się poznać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na FFA.. na #2 gracza często widywałem i tam wykazywał kulturę oraz zgłaszał botów.. co do nonsteam.. ja tez nie posiadam steam'a i co ? nie jest to wymogiem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kolesia znam z pb no wygadany to nie byl ale jesli chodzi o ffa no dajmy mu szanse :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, aby wiedzial co robic i karał cziterow, ale fajnie by byloj zeby tak troche wiecej sie udzielal , zawsze to jakis lepszy kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywalem z nim na pb i teraz tez go czesto widac na pb nie wiem jak z jego aktywnoscia na ffa. Ale jestem na tak niech sie chlopak wykarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nonsteam czy steam, nie ma znaczenia skupmy się nad aktywnością i zachowaniem tego kandydata :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wypowiadają się Ci, którzy grają na #2 a nie na #1. Kandydujący powinien zauważyć tych którzy grają na #1 ehh... brak słów :(

@@batonik nie przedłużaj, na próbę chłopaka ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dlaczego ja" do (_|_), po pierwsze nie mówi nic o tobie (dlaczego ja? Bo jak nie ja to nikt nie będzie banował), po drugie brak uzasadnienia w innych postach (są osoby dla których każdy lepszy jest cziterem). Grałem ze dwa razy z mateuszem i jakoś nic nie pamiętam z tamtych melanży, to dobrze czy źle? Kto wie, tak czy inaczej kazanka nikt "nie lubił" a dobrze wywiązywał się ze swojej funkcji. Podsumowując każdy powinien się domyśleć że będę na nie, dopóki "dlaczego ja" nie ulegnie zmianie :D.

 

Do wszystkich panów "neutral" , jeżeli nie macie konkretnego zdania o danej osobie, to nie nabijajcie bezmyślnie postów, bo waszą neutralnością niczego do tematu nie wnosicie.

 

 

 

Pssss... baton bierz go, pamiętaj że to dodatkowe 30 złociszy :>.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@LEader weź edytuj swoją wypowiedź bo nikt Ciebie nie zrozumie (ogólnie to czy ktoś rozumie? :D ) "Dlaczego ja" ulegnie zmianie kiedy będzie nowy sezon xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@LEader weź edytuj swoją wypowiedź bo nikt Ciebie nie zrozumie (ogólnie to czy ktoś rozumie? )

Tak ja doskonale rozumiem o co mu chodzi i nie wiem co mu tu nie pasuje. A tak poza tym to mogę wiedzieć jaka decyzja?? Cały dzień nikt nic nie napisał więc wątpię że ktoś to jeszcze skomentuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości wykaż się.Każde podanie musi swoje odleżeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwości wykaż się

No przecież się wykazałem. Dwóch cziterów wam złapałem to co jeszcze mam na głowie stanąć żeby się wykazać?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież się wykazałem. Dwóch cziterów wam złapałem to co jeszcze mam na głowie stanąć żeby się wykazać ??

i właśnie za takie podejście nie powinieneś dostać tego admina. Łaskę robisz, ze cziterów zgłaszasz? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ale @@Makarov, napisał

 

 

Cierpliwości wykaż się

 

Więc chciałbym wiedzieć jak jeszcze mogę się wykazać ?? I nie myśl że jestem w gorącej wodzie kompany po prostu chce wiedzieć jakie jeszcze moje umiejętności wam pokazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mateusz najlepiej by bylo jak bys sie nie wypowiadal pod swoim podaniem. Niech inni sie wypowiedza i czekaj cierpliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jedni myśla że adminów rozdaje się niczym gratisy w biedronce ;P najwidoczniej pali mu się grunt skoro taki napalony do banowania ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja go trochę rozumiem ,sam czekałem parę dni na zaakceptowanie mojego podania, i wiem że jeżeli ktos chce dostać to liczy sie każdy dzień czy godzina bo to jest coś nowego   (ja wiedziałem że na pewno dostane hihe), ale bądź cierpliwy. Aż będziesz miał dosyć jak będziesz musiał tylu botów banować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie zgłoś się do mnie na GG :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...