Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

Niepotrzebne tematy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Krótko i na temat a więc są tematy ważne i mniej ważne. Ludzie nie wypowiadają się w tych ważnych (głównych) tematach a w tych że tak powiem odpadach. Jeśli ktoś kogo zgłasza i dostał bana lub nabija zbędne posty to takie coś od razu do kosza powinno lecieć automatycznie a nie ciągle wisi i tak ciągle jest...:/ Robi się przez to bałagan na forum. Można coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również się do prośby przyłączam.. Jest mnóstwo tematów co wiszą od miesięcy .. lub nawet lat 0.0..

Nie mam zamiaru  zganiać winy na moderatorów ze się opierdalają.. ale serio tak trochę jest. :(

chwilowo to nie wadzi niczemu.. ale można by było coś z tym zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma komu robic taka prawda jest.Sam Jacob nie ogarnie calego forum jako modek

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje kazanka po prostu ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu już za dużo tych starych stałych graczy i bywalców na forum, dlatego też nikt za bardzo sie nie wypowiada w tych ważniejszysz sprawach bo mają o tym małe pojęcie, nowi odświeżają stare kotlety i trzepią po 10 takich samych tematów. Trzeba karać, nie ma litości ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pati wroc i zrob porzadek w koncu:-)

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja yo myslę że trzeba jakim konkursem lub czymś innym przyciągnąc nowych ludzi na forum, albo namówić starą ekipę na powrót. Ja się pytam gdzie jest Grzesiek!?

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pati wroc i zrob porzadek w koncu:-)

 

Pomyślę nad tym, bo jest 3 modków ale coś słabo im idzie  :)

 

Co do robienia konkursów to moim zdaniem jest to bez sensu bo tylko garstka osób bierze w nich udział (chociaż mam pomysł na jeden dosyć prosty :) ). Z powrotem starej ekipy też myślę, że będzie cięzko bo większość z tych osób pracuje/ma rodzinę/miłość i nie mają czasu żeby grać i wypowiadać się na forum. Trzeba innego pomysłu żeby ludzi zachęcić do częstrzego udzienia się i odwiedzania serwerów/forum, np. odświeżenie jakiś tematów wartych uwagi z "zabawami"  bo dużo tu takich a przy okazji nikt nie będzie nabijał na nich postów bo są w dziale offtopic. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko Pati twoje honorarium za bycie zielonym ludkiem ogarniemy w końcu nowy prezydent wiec i fundusze znajda sie(jakaś dotacje walniemy z finansów UE <rotfl>)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko tu dodam, że za 3 dni kończę robotę i obiecuję, że będziecie mnie częściej widywać na forum, serwerze itp. ogarnę wszystko, tylko nie mam kompletnie czasu od końca maja, bo sobie dorabiam po maturze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...