Skocz do zawartości
ron!n

'Lucjan celna reka' - PILNY TEMACIK

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBANS] SteamID 'STEAM_0:0:16314524' zbanowane pomyslne (zapisano IP). Gracz zostanie wykopany

'Lucjan celna reka' zostal NA ZAWSZE zbanowany.

Przyczyna: 'Wallhack'

przez ron!n

http://www.speedyshare.com/files/21582325/lucjan1.rar

Sprawa miala miejsce jakies 3 dni temu, koles po banie nic nie napisal na forum wiec stwierdzilem ze ban sluszny. Czyscilem folder z demkami i all dema wyrzucilem. Wrzucilem co mi zostalo po tym banie, bo typek sie obejrzal ze ban niesluszny. Mam nauczke bede archiwizowal demka i ssy. Moim zdaniem WH na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już na niego polowałem, racja - wh. Gratuluje refleksu ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę krótkie to demo, mogłeś więcej nagrać dla potwierdzenia tej akcji. Poza tym wyłączaj te napisy typu nick, dystans, broń itd. Lepiej jak jest sama linia i prostokąt. No i kto mu pozwolił siedzieć na zabronionych teksturach ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie czytałeś chyba co napisałem, po drugie aby ocenić czy koleś ma wh czy aim-a napisy w niczym nie przeszkadzają, po trzecie wszedl na tekstury tuż przed demkiem. Niestety nie możesz o tym wiedzieć bo Ciebie tam nie bylo!?!? Madrosci typu: "Poza tym wyłączaj te napisy typu nick, dystans, broń itd. Lepiej jak jest sama linia i prostokąt" zachowaj dla siebie ok? Pozwolisz, ze sam zadecyduje czy mi to przeszkadza, jak do tej pory nikt mi na to uwagi nie zwracal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty się do mnie rzucasz ? Dajesz demo do obejrzenia, to daj w takiej formie, która będzie odpowiadała dla wszystkich. Tobie może nie przeszkadzają te napisy w oglądaniu dem, a mi tak. Jak więc mam ocenić jakieś demo, skoro coś mi w nim przeszkadza i nie mogę się skupić na istotnych rzeczach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

" rzucasz " - nie

wyrazam swoje zdanie - TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee nie wiem gdzie wy tu wh widzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemo - Bo nie ma żadnego wh !! Demo, które trwa niecałe 6 sekund, nie jest dowodem na to że koleś coś ma...

ron!n - a Ty nie napinaj bo nie ma po co się napinać

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie ma WH ... zobaczcie sobie jego konto ESL :) to jest tylko SKILL :)

a po 2 według mnie Demo zbyt krótkie a po 3 rób SSy też bo nie zawsze wszystko wyjdzie na Demku ;] ... :. :.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaśka - kolega to bronisz???? To, że koleś gra w ESL nie przekreśla faktu, że może lubi pograć z WH na NS. I nie napinam się bo za stary jestem, żeby przejmować się jakimiś pierdołami. Niestety na podstawie tego co jest należy podjąć decyzje : UN BAN czy NIE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może też i dlatego, że kolega i co? A Ty jakbyś postąpił, jakbym ja zbanowała Twojego kolegę, Twoim zdaniem niesłusznie? hmmm? Też byś do mnie napisał o wyjaśnienia!

I na podstawie tego co jest należy się UB bo nie widać wh.

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ronin ale nad czy ty sie zastanawiasz czy chlopak sie zglosil ?? Nie czyli nie odpowiada mu wyjasnienei sytuacji czy nie dawaj unbana bo po co ?? Moze sie nawet nie dowiedziec, ze go dostal, chyba,ze ktos go o tym zawiadomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może każdemu dajmy bana za pierwszego lepszego Head shota, ten kto się zgłosi to dostanie unbana, ok?

Nie ma dowodów? Za krótkie demo? Unban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on sam sie nie ZGLOSIL !! Nie interesuje go wyjasnienie sprawy !! Gdyby sie zglosil to byloby milo a tu zonk bo chlopaka to nie obchodzi a wy nie potrzebnie sie klocicie. Krzysku a ja gdzie napisalem,ze za head shota odrazu banowac ?? NIe . Wyarznie mial napisane powod zbanowania i ze moze wyjasnic bana, co nie uczynil .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie demo troche za krótkie, ale nawet na podstawie tych 10 sekund mozna stwierdzic wuha. Poza tym jezeli typo dostał bana i nie zglosił sie zeby go wyjsanic i znow gra to co to ma byc. Według mnie ban prawidłowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leniwiec myslisz ze go to napewno cos interesuje pewnie ma tam zlewe ze dostal bana za takie cos. UB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noi co z tego przemo. NIech ma zlewe tylku tu sie klotnia wywolala a on na to leje. Jak sie zglosi to dopiero wtedy powinni sie admini zastanawiac czy mial wh czy nie . Jak dla mnie narazie cala ta gadka jest bezsensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ogladales to demko wogole ? i za co ma miec bana jak demko trwa 6 sek i dotego nic nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leniwiec to co napisałeś teraz jest bez sensu. Banujmy wszystkich nagrywając jakieś tam dema i czekajmy aż się zgłoszą. Jeśli się nie zgłoszą to mieliśmy rację, tak? A jeśli będą czyści, a się nie zgłoszą, bo stwierdzą, że jak admin nie odróżnia skilla od czita to po co wracać na taki serwer? Tracimy w taki sposób graczy, dobrych graczy. Jak dla mnie to demo jest za słabe i o niczym nie świadczy i UB się należy.

Blacklista jest po to, aby wrzucić demo do oceny. Jeśli opinia odnośnie stosowania wspomagaczy będzie pozytywna wtedy ban zostaje, jeśli nie to daje się UB i temat leci do kosza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo demko ogladalem i dla mnie trudno wywnioskowac czy mial wh czy nie.Jak pierwszy raz to ogladalem to sie akurat drapalem po nodze i nie zauwazylem gdy sie skonczylo. Zloty jak komus dasz bana i cykniesz fotki i nie przyjdzie tutaj aby "pochwalic" sie zdjeciami to tez nie sluszny ban. Gdyby mi zalezalo gra na jakims serwie i jakims cuden ( bo nie gram jakos super) dostalbym bana to probowalbym to wyjasnij. Przynajmniem mnie tak wychowano , ze jak ktos mi cos zarzuca to probuje to jakos wyjasniec. Nie lubie jak ktos mi cos wmawia.Moze mi sie wydaje, ze kazdy powienien miec szanse sie obronic lb wypowiedziec na wlasny temat. JEmu na tym nie zalezy wiec nie chce grac na tym serwie.A wracajc zloty pare osob dobrze grajacych dostawalo bana jak tylko zmienili nick ale wchodzili na forum i wyjasniali cala stuacje. Wiec dlaczego pan Lucjan celna reka mnialby dostac ub bez zadnego wyjasnienia. Moze kazdy ma swoja wizje jak to poqinno sie odpyc. Ale bez zainteresowania drugiej strony raczej nie myslalbym o daniu ub. Tyle odemnie moze sie myle. Jezeli kogos obrazilem to przepraszam.

Z gory dziekuje za uwage. Leniwiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ss'y należy oddać, bo to one stanowią dowód i podstawę bana. Jeśli ktoś ich nie oddaje to znaczy, że ma coś do ukrycia i śmiało można zachować takiej osobie bana. Natomiast demo zrobione przez admina samo w sobie musi być mocnym i wystarczającym dowodem, aby takiego bana dać. Ja nie wiem czy wy rozumiecie po co istnieje ten dział. Został on założony w głównej mierze po to, aby zwalczać dzieci neo, przechowywać linki do dem z potwierdzonymi czitami w przypadku skarg.

Demo, które jest wrzucone na Bl i nie ma potwierdzonego czita, nie jest podstawą do nałożenia bana! Ogólnie tok postępowania powinien wyglądać nastepująco:

1. Namierzamy podejrzaną osobę i nagrywamy jej demo.

2. Nie mamy pewności co do uczciwości grającego, więc demo umieszczamy w tym dziale i czekamy na opinie.

3. Jeśli opinia jest pozytywna odnośnie czita na demie, wtedy admin ma podstawę i obowiązek nałożenia bana, ale nie wcześniej !!

Jeszcze raz powtórzę. Admin musi być w 100% przekonany o winie swojego podejrzanego, aby go zbanować. Jeśli jednak admin się pomyli i nie da dema w Bl, to UB można dostać tylko w przypadku złożenia skargi. Natomiast jeśli admin się pomyli i da demo do Bl oraz inni gracze stwierdzą błąd admina to również dostaje się UB, bez konieczności pisania skargi.

Może to durne porównanie, ale załóżmy, że zamykają Ciebie w więzieniu, bo mają wobec Ciebie jakieś podejrzenia, ale nie mają niezbitych dowodów. Siedzisz w tym więzieniu tak długo, aż się Ci z góry naradzą, czy jesteś winny czy nie. No i się nie skarżysz nikomu, bo sobie cierpliwie poczekasz, szydząc z "wymiaru sprawiedliwości".

Jeszcze raz powtórzę, ja na tym demie nic nie widzę, bo jest za krótkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zloty ja Cie rozumiem. Tylko dla mnie brakuje zaangazownia drugiej osoby. Dokladnie " winowajcy". Myslalem, ze oceniacie demka jedynie gdy wrzuci to, z ktorys uzytkownikow np tak jak to robi Lolek lun nukli. A admini maja demka jedynie dla potwierdzenia bana czyli do pokazania gdy wpadnie na forum jakas osoba, ktora bedzie chciala wyjasnic spawe. JAk widac mylilem sie za co przepraszam . ALe koniec jezyka za przewodnika i zawsze z madrej rozmowy mozna sie czegos nauczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hej Misie jak ta oglądneliscie juz moje demko ?? :*** zobaczyliscie cos ciekawego w 6 sekundach gry gdy z skalki dostal glowe WOW jak on to zrobil chyba ma Wuhu ?? Prawda otóz nie .Jest to skill ktory osiagnelem wpierdalajac tynk z sufitu oraz jedzac kolczaste jeze Naprawde duzo bialka i wapna potrzebnego to prawidlowej budowy kości ktory fermentujac dziala jak kwas i wypala ci siatkówke oczu dajac ci przewage nad innymi zawodnikami w postaci WUHU . Wiec pane adminie kochany <33 na przyszlosc radze nagrywac i archiwizowac demko oraz robic Screany

polecam do tego do zdjec :

-lustrzanke cyfrowa Sony Alpha A200 t

a do filmiikow :

-Sony Vegas pro tam mash takie efekty jak wylaczenie scian dobra nauka dla takich ludzi jak PaN :homeedition: :killer:

Co do Admina Zlotego wypowiem sie ze jest to jedna z dwoch osob ktorzy mysla w HE

co do admina KASI pysiu tesh cie kocham dziekuje ze mnie tak bronilas :**

Koniec lektury

//Złoty: Jako że jesteś nowy na forum dostajesz teraz ostrzeżenie za przekleństwo. Następnym razem ban na 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos raczy go odbanowac? czy dalej ban ma widnieć na stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...