Skocz do zawartości
batonik

Podkładki pod myszkę - Home-Edition.eu 2015!

Rekomendowane odpowiedzi

Podkładki pod myszkę - Home-Edition.eu 2015

2zg6kas.jpg

9bf3d8065373edf3.jpg

41a29cb15e846c89.jpg

a5a7ccaa719d24f3.jpg

b21a74c770eeacef.jpg

Siemano, wczoraj zamówiłem nowe podkładki - projekt u góry. Jakość raczej taka sam jak we wcześniejszych zamówieniach:

http://home-edition.eu/podk%C5%82adki-pod-myszk%C4%99-home-editioneu-2013-t5834/

http://home-edition.eu/podk%C5%82adki-pod-myszk%C4%99-2012-home-editioneu-t4734/

Podkładeczki będę miał jakoś po 10 sierpnia, wtedy wrzucę zdjęcia i filmik jak w poprzednich tematach. Osoby, które wcześniej zamawiały na pewno zachwalają wcześniejsze podkładki(jakość/cena - rewelacja), a przy okazji jakaś pamiątka zostaje.

Jeżeli jest już ktoś wstępnie zainteresowany to piszcie w tym temacie i mi na PW.

Cena: 9,99 + koszt wysyłki (~7,50) = 17.49

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurcze, jakoś średnio mi się podobają, nic specjalnego moim zadaniem, ale trudno... : |

Są wykonanie w taki sam sposób co poprzednie? bo poprzednią mam do tej pory i tylko delikatnie sie pościerała, a używam jej codziennie, wiec rewelacja : >

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trudno było mi coś wymyśleć nowego, starałem się ile mogłem. Podkładki byłyby wcześniej gdyby nie słabe wcześniejsze projekty i brak weny. Sądze, że w realu będą wyglądać wporządku, bo przecież chodzi o jakąś pamiąteczke :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Również i do mnie dziś dojechała. Spisuje się znakomicie ( chodź nigdy nie miałem wcześniej i biurko i tak mam już do ponownego polakierowania) stary szczur lata po niej bez wazeliny wiec idealnie. Jakość wykonania również bdb. POLECAM.  

Niestety zdjęcia nie wstawię bo brak telefonu

(ps. Jakby ktoś znalazł (dziś)na plaży w Rewalu lub Pobierowie Galaxy Trenda czarnego z tapetą (nasze logo) to proszę mi napisać. melanż mnie poniósł i go również lecz w przeciwne miejsce ode mnie :( )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.