Skocz do zawartości
Geralt z Rivii

The House of the Dead 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gra, którą zajmę się dzisiaj nie jest specjalnie skomplikowana :) Zasila ona dość rzadki gatunek "celowniczka". Tak tak, możecie się zdziwić, ale wielu gier tego typu, zwłaszcza na PC, nie uświadczycie (jest to domena głównie konsol Sony, ale na Gamecube'a lub Xboxa też coś się znajdzie). Ale, dość moim dysgresji, skupmy się na samym tytule :) Gra została stworzona firmę SEGA, a jej światowym wydawcą, Activision, natomiast polskim wydawcą jest firma Techland. Do rąk graczy dotarła w roku 2001.

 

O co tutaj chodzi? (ostrzegam osoby, które spodziewają się w tej części długiego wywodu, mogą się delikutaśnie zawieść :) ).

 

Akcja gry jest osadzona w latach 90 XX wieku, w włoskiej Wenecji. Wcielamy się w tajnego agenta/agentów (dlaczego tak napisałem wyjaśnię za chwile) i mamy wyeliminować dr. Curiena oraz wszystkie stojące na drodze zombie i mutanty. W zależności od tego, jak będziemy grać, zobaczymy inne zakończenie gry. (niezbyt skomplikowane, wiem)

 

Jak już wspomniałem, gra jest "celowniczkiem", więc sterowanie (jeśli macie myszkę typową do MMO) w zasadzie można sprowadzić do samego gryziona ;) Ogólnie mamy tu do czynienia z rozbudowaną konwersją z wersji konsolowej, bo w porównaniu z oryginałem, jest dodane kilka trybów zabawy (poza Story Mode, jest też Arcade Mode [to samo, co Story, ale można modyfikować postać] oraz tryb wyzwań). Jeśli kiedyś zabawialiście w salonach gier, gdzie można było masę kasy przetracić, poczujecie się prawie jak u siebie w domu. Tylko, że jest jedna różnica, za kontynuację po przegranej, nie trzeba wrzucić kolejnej monety ;)

 

Graficznie gra może i tyłka nie urywa, ale wymagania przez to nie są zbytnio wysokie :) co do udźwiękowienia nie można się przyczepić :)

 

Gameplay wam przedstawi 2 pierwsze chaptery

 

 

Gra w mojej ocenie w dość nietypowy sposób może wyćwiczyć naszą szybkość działania i przyzwyczaić się do nowego gryzonia (jeśli kupiliście jakiegoś nowego) zanim przystąpicie do CSa 1.6, czy CS : GO ;) poza tym, można się na chwile rozerwać ;) polecam z czystym sumieniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też grałem, ciekawa fabuła  ale nie przeszedłem ;D Można nauczyć się w głowy strzelać xD Gorąco polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez grałem :) fajna gierka :) Pełnoprawnym ja też nie przeszedłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...