Skocz do zawartości
Marcin :)

wmk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: wmk
Serwer: #1
Data: teraz
Steam_ID: STEAM_0:1:16205338
Demo/screeny: http://www15.zippyshare.com/v/cB5FI4iy/file.html
Opis sytuacji: Wh. Nie chce mi sie rozpisywać tych dem, bo nie są długie. Grać gra, ale za dużo patrzy po ścianach, za wcześnie strzela, i bajecznie modeluje czasami. 

 

Jak będzie mało, to rozpisze, ale wole hltv. 

 

Słabe te dema, bede miał czas to rozpisze hltv. 

 

wmk,wmk2, ew wmk6. Reszty nei warto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, to rozpisuj w takim razie bo nie chce mi się oglądać całych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno obejrzałem, reszty mi sie nie chce, na bana za mało, nawet jak info z dupy. Jak ktoś podejmie wyzwanie to enjoy, aztec i trejn. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem te demka, cieżko stwierdzić czy podejrzany używa czitów, nie zauważyłem żeby wychodził wcelowany, czasem wychodzi obrócony akurat w tą stronę gdzie czeka przeciwnik, ale strzela dopiero gdy go widzi. Często skanuje nie wiem czy dla niepoznaki, czy poprostu tak gra, movement też ma dobry

Według mnie, to nie wystarczy, aby dodać bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę sobie hltv potem jak mnie wena najdzie ;) Wczoraj się jeszcze raz przyjrzałem demom z normalnymi słuchawkami i w zasadzie to jedyne czego się przyczepić moge to jak wszedłem na specta akurat w momencie gdzie w ciągu 4 min dwie, trzy akcje na przypale dla mnie były, a reszta to tam łee. 

 

A "ja tu gram długo", raz że nie ma dla mnie żadnego znaczenia, a po drugie działa jak płachta na byka, ot tak o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram długo i dodałem - że miałem tu banów kilka i mnie sprawdzali już nie raz. Ale jak chcesz to proszę. Tylko teraz nie wywołuj we mnie wyrzutów sumienia, że to z mojej winy mnie podejrzewasz o czity bo to byłoby już komiczne. Poza tym na serwerze jest hltv.. a tym mnie z dema nagrywałeś.. i ty chcesz oceniać moja grę.. ehh. Zapraszam na serwer. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czysty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...