Skocz do zawartości
Me_Gusta

Ściąganie filmów.

Rekomendowane odpowiedzi

Większość z was gdy już ściąga filmy zapewne robi to przez torenty.

Też tak robiłem dopóki nie dowiedziałem się o dużo prostszej i szybszej opcji w dodatku bez wirusów.

1. Wchodzimy na cda.pl

2. Szukamy interesującego nas filmu

3. Klikamy ctrl+u powinno otworzyć się nam okno do przegladania dla "programistów"

4. Następny krok opcja "znajdź" czyli ctrl+F

5. Wyszukujemy frazę .mp4

6. Pierwszy taki długi link kończony się właśnie na .mp4 kopiujemy do następnej karty i klikamy Enter.

7. Po załadowaniu klikamy ppm, następnie "zapisz jako" i zmieniamy nazwę ze "znaczków" na film który właśnie pobieramy.

8. Oglądamy film.

Jak pomogłem wiecie co robić :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, nie wiedziałem o tym. Dzięki bardzo, punkcik leci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie tez nie wiedzialem o tym, także plusik, ale filmy na cda są zazwyczaj w gównianej jakości więc po co sie z tym tak bawić skoro można pobrac po prostu w full hd z torrentow. Ale opcja dobra jak ktos ma za słabe lącze na pobieranie wysokiej jakosci filmow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie Ty tą gównianą jakość widziałeś, ale ja tam oglądam zazwyczaj w 720, albo 1080p. No chyba że odpalisz jakieś gówno kręcone butem 3 dni po premierze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) wszystko spoko ale próbował już ktoś działa wam bo mi tak. Jak trzeba wrzucę jakieś foto

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...