Skocz do zawartości
wojtken

Avatar i sygnaturka do oceny :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z nudów odpaliłem po kilku miesiącach Photoshopa i stworzyłem takie "coś" :

 

Tutaj nic specjalnego nie ma. Moim zdaniem dobrze dobrane kolory, ciekawe kształty, małe rozjaśnienie w środku. Prosta praca na 5 min. 

92251880724862921186.jpg

 

Teraz sygnatura - dwa obrazy nałożone na siebie, trochę zmniejszone krycie, mówiąc łopatologicznie "krzywy prostokąt", napis z efektem blasku zewnętrznego, jakiś obrys. Również kilka minut roboty. Nic ciekawego :D

54021241321080136891.jpg

 

Głównie proszę o krytykę z uzasadnieniem - co na "plus", a co na "minus". Prosiłbym również o ocenę tych dwóch grafik :)

 

PS. Właśnie jadę do lekarza, ale jak wrócę to zaktualizuję posta dodając kilka starych prac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, a zarazem ciekawe i można spokojnie powiedzieć ładne pracę. :D Oceniam je na dobre 7/10. Minusów nie widzę, a plusy zawarłeś w swojej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście się podoba, kolory bardzo dobrze dopasowane i nie jest to jakieś przesadzone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to fajne wykonanie i wszystko fajnie dobrane :) not o daje 8/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się akurat rozmazana sygnatura nie za bardzo podoba. Wali mnie coś w oczy, może przez astygmatyzm :D No ale do do avataru, hmm no to już lepiej ;] 

Sygnatura - 6/10

Avatar - 8-10 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem właśnie ani nic ciekawego, ani nic specjalnego to nie jest, jak to sam napisałeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krytycznie patrząc to szału nie ma a upy nie urywa:)

Pierwsza praca lepsza. Podchodzi pod minimalistyczne kształty które ładnie wyglądały by na czyjejś wizytówce.

Praca nr. 2 moim zdaniem drugi plan kompletnie chybiony.

Ogólnie temat rzeka :) góra nawet bym powiedział :)

Jeżeli zrobiłeś to tak jak mówisz w 5 min to na statuetkę Polsatu byś się nie załapał. W wolnej chwili tak jak pisałeś posiedź trochę więcej, a może wyjdzie ci jakaś perełka :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...