Skocz do zawartości
wojtken

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z nudów odpaliłem po kilku miesiącach Photoshopa i stworzyłem takie "coś" :

Tutaj nic specjalnego nie ma. Moim zdaniem dobrze dobrane kolory, ciekawe kształty, małe rozjaśnienie w środku. Prosta praca na 5 min. 

92251880724862921186.jpg

Teraz sygnatura - dwa obrazy nałożone na siebie, trochę zmniejszone krycie, mówiąc łopatologicznie "krzywy prostokąt", napis z efektem blasku zewnętrznego, jakiś obrys. Również kilka minut roboty. Nic ciekawego :D

54021241321080136891.jpg

Głównie proszę o krytykę z uzasadnieniem - co na "plus", a co na "minus". Prosiłbym również o ocenę tych dwóch grafik :)

PS. Właśnie jadę do lekarza, ale jak wrócę to zaktualizuję posta dodając kilka starych prac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proste, a zarazem ciekawe i można spokojnie powiedzieć ładne pracę. :D Oceniam je na dobre 7/10. Minusów nie widzę, a plusy zawarłeś w swojej wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie się akurat rozmazana sygnatura nie za bardzo podoba. Wali mnie coś w oczy, może przez astygmatyzm :D No ale do do avataru, hmm no to już lepiej ;] 

Sygnatura - 6/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krytycznie patrząc to szału nie ma a upy nie urywa:)

Pierwsza praca lepsza. Podchodzi pod minimalistyczne kształty które ładnie wyglądały by na czyjejś wizytówce.

Praca nr. 2 moim zdaniem drugi plan kompletnie chybiony.

Ogólnie temat rzeka :) góra nawet bym powiedział :)

Jeżeli zrobiłeś to tak jak mówisz w 5 min to na statuetkę Polsatu byś się nie załapał. W wolnej chwili tak jak pisałeś posiedź trochę więcej, a może wyjdzie ci jakaś perełka :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi