Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję kupić laptopa do ok. 2800zł i chodzi o to, żeby laptop był przystosowany do gier. Jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było jakbyś dozbierał jeszcze 300-400zł. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest:

Acer Aspire Nitro VN7-571G  Intel Core i5 4210U, NVIDIA GeForce 860M + Intel HD 4400, 8GB RAMU, 15,6 calowy ekran z rozdzielczością 1366x768

Lenovo Y50 - Intel Core i5 4210H, NVIDIA GeForce 860M, 4GB RAMU,15,6 calowy ekran z rozdzielczością 1920x1080

 

Ja bym brał Acera ze względu na RAM. Wolę mieć gorszą rozdzielczość, ale 4GB RAMU w zapasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samsung Rf511 nie zawiódł jeszcze :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę dalej przekonywał do MacBook-a

Jeżeli chcesz grać w gry na lapku i przy okazji pracować w przyszłości może nawet kup Maca

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile on ma GB RAMU?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje mój obecny laptop czyli Asus R510J, uniwestalny laptop, zero problemu przegrzewania się-jak lekko doinwestujesz będziesz miał 8gb ramu. Poniżej podam specyfikację. 

 

 

 

Procesor Intel Core i7-4710HQ (4 rdzenie, od 2.50 GHz do 3.50 GHz, 6 MB cache) Chipset Intel HM86 Pamięć RAM 4 GB (SO-DIMM DDR3, 1600 MHz) Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM 12 GB Ilość gniazd pamięci (ogółem / wolne) 1/1 Dysk twardy 750 GB SATA 7200 obr. Wbudowane napędy optyczne Nagrywarka DVD+/-RW DualLayer Typ ekranu Matowy, LED Przekątna ekranu 15,6" Nominalna rozdzielczość 1920 x 1080 (FullHD) Karta graficzna NVIDIA GeForce GTX 850M
+ Intel HD Graphics 4600 Wielkość pamięci karty graficznej 2048 MB GDDR3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jeżeli chcesz coś typowo gamingowego to kupuj komputer stacjonarny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zainteresowany stacjonarką, a laptopa będę używał głównie do CS:GO , nie mam zamiaru grać w Wiedźmina na nim :P Rybson, nie masz problemu przegrzewania się? Bo slyszałem, że rozdzielczość FullHD obciąża kartę graficzną. 


Jeszcze pytanie co do procesora. Duża różnica między i5 a i7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze pod laptopa mozna podlozyc taka "podkladke chlodzaca" (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, kupowałem do obecnego laptopa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zainteresowany stacjonarką, a laptopa będę używał głównie do CS:GO , nie mam zamiaru grać w Wiedźmina na nim :P Rybson, nie masz problemu przegrzewania się? Bo slyszałem, że rozdzielczość FullHD obciąża kartę graficzną. 

Jeszcze pytanie co do procesora. Duża różnica między i5 a i7?

Laptop mam 3 tygodnie, ale póki co zero problemu przegrzewania. i5 a i7? sprawdzałem ostatnio na jakiejś stronie szybkości procesorów- moja stacjonarka(i5) vs laptop(i7) :D Czas lapka- 9,5 sek, a stacjonarki- 15..  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem lapka jakieś 7-8 miesięcy temu, wtedy była może i jest dalej najlepsza opcja: 

http://www.x-kom.pl/p/251832-notebook-laptop-15%2C6-lenovo-y50-70-i5-4210h-8gb-1000-win8.1-gtx860m.html

 

I naprawdę daję rade, gta 5 na najwyższych, wiesiek (nie wiem jak teraz po update'ach, bo podobno coś tam naprawiły) - średnie i czasami przycieło, ale inny gry, programy dają radę bez problemu i ogólnie sposób wykonania polecam.

 

Aktualnie mam go jako stacjonarkę :D - podpięty monitor przez hdmi, zewnętrzna klawiatura, myszka i średnio w cs go fpsy ~180.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś opinie na temat tego co wstawilem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop zamówiony, dzięki wszystkim za pomoc :) close

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...