Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG F60 ma moja siostra i brat, bratu spadł i pajęczyna na całym ekranie, siostrze jeszcze nic się nie stało, ogólnie się nie zamula i ładnie szybko chodzi.

Samsung Galaxy S II nie miałem, ale patrząc na poprzednie modele z serii Samsung Galaxy są dość wytrzymałę. 

Sony Xperia miałem tylko jedną wiec tu się nie wypowiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem xperię i nie narzekałem jakoś mocno, czasem się zawieszała, co do trwałości to nie powiem, bo swoją utopiłem w kiblu i przerzuciłem się na iphony. W takiej cenie możesz iphona 4s szukać, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jo mom S II od dłuższego czasu i nie narzekom :) Bardzo fajny telefon, elegancki "design". Mi służy nie mal do wszystkiego, internet, nawigacja, odtwarzacz mp3, dobry aparat, od czasu do czasu jakoś gierka czy gg, skaype na nim dobrze chodzą no i oczywiście normalne użytkowanie telefonu typu pisanie esów czy dzwonienie. Oczywiście czasem się zawiesi przy "natłoku pracy" ale w przypadku mojego telefonu jest to sporadyczne. Mój egzemplarz jest po "remoncie" i wymianie płyty głównej gdyż w zeszłym roku zalał mi go deszcz i nie zdecydowałem się na inny model tylko na naprawe S II bo miałem i mam go zadbanego bez żadnych rys, obcierek i naprawde fajny telefonik i jak najbardziej polecom tylko jak już to wybier zadbany egzemplarz bo dużo jest już "zajechanych" czy poniszczonych i co najważniejsze wybieraj egzemplarz przeznaczony na Europe a nie Chinską podróbke ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung trend plus! :D Z Twoich typów Samsung :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam galaxy trend plus. Dobry tel :D Póki bateria nie spuchnie :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swoj model nie narzekam osobiscie odradzam galaxy 2 w tej cenie szukalbym 3 jak juz Trend moze byc choc ja bym bral jakas xperie

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie iPhona.

Nie chce się tu dużo rozpisywać ale nawet już za 650 zł kupisz nowy 4s

Proponował bym przynajmniej iPhone 5 ale to już drożej.

Zawsze można z drugiej ręki kupić

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Me_Gusta jak zawsze wciska produkty apple :D Apple powinien ci jakieś wynagrodzenie rzesyłać za reklamę ;D

Pełnoprawny, ja na twoim miejscu brałbym samsunga, sony już mnie zraziło swoimi telefonami, mam wrażenie że próbują prześcignąć konkurencje wypuszczając niedopracowany telefon, już kilka ich produktów miałem, ale zawsze coś w nich było nie tak, jak nie mało pamięci, to słabe kolory oddawane przez wyświetlacz itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam galaxy trend plus. Dobry tel :D Póki bateria nie spuchnie :D

No pewnie :D żółwik :D no widzisz Marcinku nic innego nie pozostaję Ci jak trend plus :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu tez wziął jakaś Xperie ja juz mam chyba trzecia i nie narzekam :) tylko zawsze muszę któraś utopić po jakimś czasie jak mnie poniesie melanż :P Także bierz Xperie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung Miałem pare takich telefonów nigdy nie zawodzi haha :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładne pięknie tylko że nie wiem gdzie kupić ;D W mieście nie ma, na allegro są ale z zagranicy, Londyn :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko iPhone. 4s da jeszcze radę, chociaż jak kilka odpowiedzi wyżej polecę 5/5s sam posiadam aktualnie 6 i 5s oraz iPada i gdybym miał jako wybór android to wolałbym nie używać wcale

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tamq rozumiem cię znakomicie.

Ja od lat używam praktycznie wszystkiego co ma logo z jabłkiem.

Zaczynajac od Apple TV przez TimeCapsule kończonc na iPadach etc.

Pierwszy mój iPhone to 3.

Potem 3s, 4 itd kończąc na iPhone 6plus.

Miałem kiedyś HTC i LG ale to w porównaniu z iOS to porażka!

System sam w sobie jest dobry ale rewelacji dodaje mu jailbreak.

Hmmm dużo mógłbym pisać, a nie wiem czy bateria by to wytrzymała :)

Tak. Jedyny problem to bateria która dość szybko się rozładowuje, no ale coś za coś.

Poza tym design który jak dla mnie jest zajebisty.

Ok kończę, bo się za daleko zagalopuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz budke telefoniczna taka czerwona jak w Anglii są to dopiero będziesz miał czadowy fon ;P 

 

 

Nie pisałeś czy z allegro chcesz brać czy nie więc pare propozycji

 

http://allegro.pl/samsung-galaxy-note-n7000-i5626753802.html

 

http://allegro.pl/htc-one-x-wysylka-z-polski-24h-i5619992268.html

 

http://allegro.pl/samsung-galaxy-s-iii-mini-lte-8-gb-i5627426792.html

 

Aż mi się nie chce szukać więcej ale jakbyś miał wątpliwości pisz to pogadamy xD

 

 

Osobiście mam taki   http://allegro.pl/samsung-galaxy-core-lte-i5612818198.html    i póki co nie mogę narzekać net śmiga jak ta lala zero przycinek mimo odpalonego filmu przegladania stron internetowych na klkunastu stronach gra w tle włączona plus smsowałem w tym samym czasie (Test ile trzeba odpalić rzeczy aby zawiesić fona --->uwielbiam testować hardcorowo fony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...