Skocz do zawartości
Lio

Lio się zgłasza

Rekomendowane odpowiedzi

To tak jak by zatrudnić złodzieja w sklepie który okradł. Do Lio nigdy nic nie miałem, ale że wyszła wtedy taka sytuacja to wiadomo nie ma co się kierować sympatią. Ludzie głosowali większość na tak, bo nie znali wcześniejszej sytuacji i wyszło jak wyszło.

Maciek będziesz musiał się gęsto tłumaczyć

Wysłane z mojego LG-E975 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak ocenia się gracza to ja dziękuje. Tyle czasu poświęcił na serwerze, nie wspominając o składkach które wpłacał i plujecie teraz w twarz.

@Złoty obyś się nie pomylił z taką samą decyzją jak ze sprawą Katarzynki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak ocenia się gracza to ja dziękuje. Tyle czasu poświęcił na serwerze, nie wspominając o składkach które wpłacał i plujecie teraz w twarz.

@Złoty obyś się nie pomylił z taką samą decyzją jak ze sprawą Katarzynki.

 

Co Ty w ogóle wygadujesz?! Przecież Lio jest adminem od końca sierpnia! Niepełne 3 miesiące. I właśnie dobrze, że to tak wcześnie wyszło! Piszesz o pluciu w twarz, a mój ostatni post przeczytałeś? Ten, w który podałem przykład admina, którego decyzja została w jakiś dziwnych okolicznościach zmieniona? Jeśli to co ja robię jest pluciem w twarz, to to co zrobił Baton odbanowując i dając admina dla Lio to jest nóż w plecy dla każdego sumiennego admina! Ile czasu kazanek poświęcił na serwerach, hę? Ja myślałem, że on się zbanował tylko z tego powodu, że z powrotem wpuściliśmy tutaj Katarzynkę, ale podejrzewam, że decyzja odnośnie Katarzynki była tą, która przelała czarę. A Ty mi tutaj jakieś rzeczy o poświęcaniu czasu wypisujesz! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazanek poświęcał swój czas i kasę od 2008 roku. Nie wiem dokładnie kiedy przestał być adminem, ale BaToN mi pisał że do tej pory się kontaktuje z nim w sprawach servera więc to już niedługo 8 lat będzie ! I wy go nazywacie BOBEM?! Gra od większości z was 5 razy dłużej w cs'a i podważacie jego kompetencje. Nie widziałam tego demka, więc nie oceniam czy Lio jest odpalony czy nie. Również go nie znam. Ale tutaj Zlotemu chodzi o sam fakt potraktowania osób które przez tyle lat poświecały się na rzecz tej sieci, wiec ten unban znaczy że ich cała praca, wszystkie te lata są tak naprawdę nic nie warte, bo i tak Baton może sobie pstryknięciem palca dać UB kiedy mu się spodoba.

Nie chcę najeżdżać na Batona, bo on się tutaj nie wypowiedział jeszcze i nie wyjaśnił sytuacji.

Ale przestańcie najeżdżać tutaj na Złotego i na osoby które wydały wtedy taki a nie inny werdykt, bo mieli prawo do wyrażenia swojej opinii jak każda z osób tutaj obecnych. Nikt nie był nawet przeciw. Tak działa demokracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ważne czy 3 miesiące czy rok czy tydzień chodzi o CZAS a przede wszystkim chęci zostania adminem i pomocy dla serwerowni o to tu chodzi. Taki admin pomaga 100x lepiej niż zwykły gracz który wbija codziennie. Kazanek wiele lat poświęcił swój czas jako administrator, należy o tym pamiętać i nie dziwie się że...odszedł ale to już przeszłość. @Złoty nie spodziewałem się takiej reakcji z tymi wykrzyknikami... cóż zawiodłem się trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełnoprawny a czy zdjęcie tego bana miało coś wspólnego z tym tematem, który założyłeś?

 

http://home-edition.eu/topic/10485-czitujesz-przepro%C5%9B-za-oszustwo/

 

Widzę masz troche dziwne podejście do cziterów :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty w ogóle przeczytałeś co ja napisałem? Na serio nie dostrzegasz, że Lio jako admin, bo już nie wspominam o ub, to jest policzek dla wszystkich adminów? Przestań na chwilę kierować się sympatią do Lio i oceń całą tą sytuację na chłodno.

PS. Jeszcze takie małe sprostowanie. Nie ja odbanowałem Katarzynkę, zrobił to Baton po zasięgnięciu mojej opinii, a moja opinia była taka, że roczny ban za przewinienia to wystarczająca pokuta. Ostateczną decyzję i tak podjął Baton.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty ale każdy może odkupić swoje winy. Widziałem jak Lio dostawał szału za to że dostał bana. Tak się raczej nie zachowuje człowiek który popełnił czyn karalny. I na dodatek został adminem. To chyba zmienia pogląd na sprawę. Czy cziter chciałby zostać adminem? Ja na miejscu zbanowanego czitera który teraz jest adminem bawiłbym się serwerownią jak kukiełką, banowałbym kogo chce, na ile chce. A ten człowiek wypełnia wszystko sumiennie, poświęca czas, pieniądze na to żeby nie było tu burdelu. Dla mnie Lio nie był cziterem, wtedy decyzja została podjęta zbyt pochopnie. Tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy tutaj adminów którzy czitowali. I to ewidentnie :D Na stronie anticheat.pl której zadaniem jest banowanie cziterów, każdy z sędziów czituje i się do tego przyznaje.

Są różne zboczenia :D

Więc akurat takie tłumaczenie nie ma pokrycia żadnego.

 

 

No właśnie pulsarowy, skoro nie wyraziłeś swojej opinii przy tamtym temacie, to  Lio powinien mieć wtedy pretensje do takich osób jak Ty. Jeśli w temacie byłyby różne opinie, to więcej osób by się opowiedziało za banem/uniewinnieniem, a tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Pulsarowy^^ to trzeba było wtedy wypowiedzieć się w skardze, a nie pisać teraz, że dla Ciebie on nie był cziterem. Ja nie wiem jak było i nie piszę, że on był cziterem. Piszę, że ta sytuacja jest niesprawiedliwa wobec wszystkich adminów, również wobec Ciebie, ale chyba tego nie rozumiesz. Ub z jakiegoś powodu jest, spoko nie będę się z tym kłócił, ale nie godzę się, żeby Lio był adminem. 

 

Masz tutaj temat, w którym jest cziter, który dla ukrycia tego faktu wykupił sobie nawet slota na serwerze, bo przecież po co ktoś miałby sobie kupować slota skoro jest cziterem? http://home-edition.eu/topic/667-kazanek/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie pamiętam czemu się nie wypowiedziałem. Więc nie mogę sb usprawiedliwiać. Ale ja Cię w pełni rozumiem, tylko ja mam na to inny pogląd. Każdy ma swoje zdanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może wyjdzie że w większości przypadków też się pomyliliśmy i trzeba całą resztę odbanować. 

A tak na poważnie to czytajcie co Złoty pisze jemu chodzi o to że dostał admina mimo tego że był zbanowany na serwerze.

Sprawdza się admin, spoko gra jako, ale tego bana za coś dostał i nie tylko jedna osoba się wypowiadała w jego temacie.

Wychodzi na to że to baton musiał dać mu ub chociaż w tamtym temacie nie ma nic że został odbanowany.

Jeśli się pomylono to dlaczego ktoś ma nie być odbanowany?

Wiemy, że dostał adma mimo iż był zbanowany ale własnie o to w tym chodzi. Tu nie chodzi o to że dostal bana, tylko w jakich okolicznościach. Załozmy jakis slabo ogarniety admin daje Ci bana, ale reszta jest zdania, że jestes czysty po czym dostajesz Ub i co masz już nie mieć nigdy adma przez czyjś błąd? Chodz w tym przypadku jest trochę inaczej bo Ci co się wypowiadali w tamtym temacie to raczej nie "Boby" (na pewno nie redha, a z opowiesci kazanek też nie, reszty nie znam), dlatego jest to dość trudne do dyskusji ,bo nowsi gracze nie znają tamtej historii.Baton musi napisać dlaczego Lio dostał Ub i rozwiązać tą sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam, jako, że cała akcja odbywała się dawno temu i okoliczności czy oglądałem to demo, czy nie, nie pamiętam, ale śpieszę z odpowiedzią dlaczego dostał UB(bo właśnie sobie przypomniałem hyhy).
 
O ile mnie pamięć nie myli chodzi o okres(tutaj mam nawet temat na amxx.pl: 

http://amxx.pl/topic/146062-usuwanie-starszych-banów-niź-x/

 w którym kaszanek się zbanował z akcją dot. Katarzynki, wtedy też(albo przed/po) wpadłem na pomysł(okres mniejszej ilości graczy na serwerach 1.6 oraz występujących crashy z powodu amxbans; przeładowanego banami) aby usunąć bany, które były dłuższe bodajże niż 2 lata z bazy danych, w celu

  •  
  • Zwiększenia liczby graczy(ban za czitowanie na ESL wynosi 2 lata, dużo graczy mogło być zbanowanych za starych czasów na stałe ip radiowe i przez to mogli mieć problemy z dołączeniem itd.)
  • Odciążeniem bazy danych co skutkowało polepszeniem stabilności na serwerach.

Co następuje w związku z wykryciem tego bana itd. NIC, @Lio spełnia się w roli admina jak i gracza, nie ma na niego skarg, a jak widać są pochwały, dlatego też nie podejmuje jakiejkolwiek decyzji dot. jego posady na tym stanowisku.

Wiem @Złoty, że masz inną wizję tego zdarzenia, ale sądzę, że nie ma co kopać pod sobą dołków i rezygnować z dobrego admina, których jak sami widzicie nie jest za wielu na naszych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Twoja wola, ja tematu już nie będę rozgrzebywał. Jednak wszelkie konsekwencje tej decyzji poniesie sieć. Miejmy nadzieję, że będą jak najmniejsze. 

 

Lio tak jak wspomniałem, nic do Ciebie nie mam, a ta sprawa musiała zostać wyjaśniona. Mimo mojej odmiennej opinii liczę na dobrą współpracę.

 

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...