Skocz do zawartości
Lio

Lio się zgłasza

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Lio
Staż w 6 lat
Wiek: 19 lat
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 3-4h czasami do 6h http://www.gametracker.com/player/Lio/31.186.83.63:27015/
Znajomości AMXX: nie wiem ile punktów odpowiada za co, ale kiedyś byłem adminem, banować potrafie :D 5/10
Gdzie miałeś/aś admina: cs-soplica j@
Gdzie masz admina: na kompie
Dlaczego właśnie ja:  Ostatnio dużo gram w 1.6, olałem CS:GO i LoL'a. Zauważyłem niedobór adminów, lecz nie miałem zamiaru startować, ale przełamałem się i oto jestem. Jestem doświadczonym graczem, potrafię odróżnić kryjącego się wallhacka od bardziej skillowego gracza.
Kontakt: FB(priv), steam - http://steamcommunity.com/id/liolowgamer/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, często mi zgłasza haxy, do tego w miarę ogarnia grę (chodź najczęściej farci :D)
Poza tym przyda się kolejny admin na serwerze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tak, ogarniety gracz, ogarnia csa, ma mikro i jest w porzadku, oby wiecej takich adminów. Pewnie Lio interesuje Cie tylko flaga zeby nie bylo votebana dla Ciebie:DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Lio interesuje Cie tylko flaga zeby nie bylo votebana dla Ciebie:DD

 

I cały misterny plan... :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na tak , ostatnio się zaczął ujawniać często na 1# nada się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie jak wchodzę na serwer to widzę Lio, żadnych problemów nigdy nie było :) tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha nie dawajcie mu adma bo będzie częściej grał a co za tym idzie nie będzie się dało grać :-p a na poważnie lio bardzo często na serwie grzeczny przez mikro nie drze ryja godny polecenia ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK! Gracz aktywny, ma doświadczenie w CSie które pozwoli mu wyłapać dobrze kryjącego się haxa. Jest bardzo miły dla innych i myślę, że da rade jako admin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy weteran 1.6 ogarnie tych nieuczciwych graczy ;D

Wiek +

Staż + na forum jest długo z nami ;]

Kultura + (po 22 już nie :D hehe)

Aktywność +

Jestem na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja też jestem na tak bo go lubie bo jest fajny bo to mój przyjaciel zawsze mi pomoże jak potrzeba rasha zrobić i wogóle dobry chłopak nie to co inne ludzie tylko udajom prawilniakow a jak przyjdzie co do czego to sie próją na komęndzie Lio na prezydenta tak mu dopomóż buk i wogóle ma skila bo go przezywaja ze jest cziterem to wiadomo byle kto nie dostaje medalu firmy bonzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam Lio od dawna, zawsze pomocny, miły, może i łysy ale ogarnia! <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie. Zgłoś się do mnie na steam lub gg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieram temat. 

Lio to nic osobistego, bo w sumie i tak słabo Ciebie znam, ale jest na forum taki temat: http://home-edition.eu/topic/5107-lio/ 

Dostałeś bana za wh. Nie mi teraz oceniać czy coś wtedy miałeś czy grałeś czysto, bo demka już przepadły. Zostałeś uznany winnym, ale ktoś Ciebie odbanował, w sumie mogła to być jedna osoba. Możliwe, że Baton obejrzał tamte dema i stwierdził, że jednak nic nie miałeś, ale nie wypowiedział się w tamtym temacie. Mimo wszystko jednak uważam, że nie powinieneś pełnić funkcji administratora na serwerze. Nie podważam Twoich kompetencji jako admina, bo nie było mi dane widzieć Ciebie w akcji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, zwłaszcza że 2 adminów i 3 stałych graczy głosowało wtedy za zbanowaniem.

No ale poczekajmy co BaTon ma w tej kwestii do powiedzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UB dostałem nawet nie wiem kiedy i nawet o niego nie prosiłem. W tym roku z ciekawości przed wakacjami wbijam na HE, sprawdzam amxbans, wklepuje sid i patrze nie ma bana, no spoko. Napisałem do @Pulsarowy^^ i spytałem ocb. Mówił mi, że baton dał mi UB i ja takie wow no to może wrócę do 1.6. Generalnie ja do tej pory jestem przekonany, że wtedy absolutnie mi nie udowodnili tego. Były dwa demka, jedno pełna mapa, 20 min, rozpiska, kontrargumentowałem to te demko średnio przeciw mnie przeszło. Drugie demko, już za to był ban, dosłownie 2 min akcja i mówię na voice chacie "dwóch typa idzie trupem"(dedust-ct-rampa), naprawdę? Czy tamtejsza grupa 3-4 osób która chciała mnie wysłać do pieca i nicków nie wymienię, nie potrafiła rozróżnić multi kroków od pojedynczych? Mogę z wami odtworzyć tę akcje, spoko, zbierze się 4 osoby, nagra się, porównamy podwójne kroki od pojedynczych. Od lipca kiedy zacząłem grać na #1, wiele osób miało mieszane zdanie co do mojej gry, wh, aimbot, te zarzuty leciały w moją stronę bardzo często, a ja zawsze odpowiadałem "udowodnij mi". Koniec rozmowy. Nie jestem przeciętnym graczem, zresztą @KeczuP, @nook to oni też, ale ja się dziwię, że w moją stronę idzie najwięcej zarzutów szczególnie jeśli chodzi o wh. Nie ukrywam, poziom serwerów publicznych jest słaby. Może dlatego tyle tego idzie.

 

Niech inni się wypowiedzą na temat mnie, mojej gry ect.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z tamtymi demkami, ale patrząc na terazniejszą grę nic szczegolnego nie widzę, oprócz tego, że gra bardzo dobrze. Tak jak Lio mówi czasem ciężko jest określić po jednym demku bo każdy z was też zapewne miał takie akcje, że sami nie wiedzieliście jak to zrobiliście i wyglądalo to jak byś miał wh. Mi dobrze się patrzy nie oglądająć kogoś jak gra ,tylko jak ten ktoś mnie zabija. Ani razu chyba nie miałem tak,gdy mnie zabił żeby pomyśleć "ciekawe skąd wiedział". Jeśli miałby coś mieć to niezle sie z tym kryje, chodz po grze widać, że ma ją bardzo opanowaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumieliście tego co napisałem. Ja go nie oskarżam o wh czy inne wspomagacze. Napisałem, że jego sytuacja jest niejasna, dostał kiedyś bana i wg mnie nie powinien być adminem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi lepszy powód, dla którego nie mogę być adminem. Uważam, że jako admin spełniam się dobrze, wystarczy popytać innych kolegów z administracji, poza tym twierdzę, że to nie jest temat na ogólne forum. Apropo bycia adminem to mam teraz małą przerwę i mniej wbijam na serwa, ale Honor o tym wie, a to on jest opiekunem, to tak temat z beczki trochę. Poza tym z teraźniejszą społecznością na serwerze mam dobre stosunki, nie mam wrogów wśród graczy i raczej żaden gracz nie ma mojej osoby za wroga.

 

edit. tak jak też mówiłem, wina nie została mi wtedy według mnie w 100% udowodniona, a raczej narzucona. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to jest wystarczający powód, dla którego nie powinieneś dostać admina na serwerze. Nie wiem z jakiego powodu Baton Ciebie odbanował. W temacie, który podałem zostałeś uznany za czitera. Demek nie ma, więc teraz nie ocenimy. Napisałem tylko o zabraniu Tobie admina, a nie zbanowaniu na stałe. To jest moja opinia i czy się z nią zgadzasz czy nie musisz ją zaakceptować, bo ja jej nie zmienię, nieważne co napiszesz. I zrozum, nic do Ciebie osobiście nie mam. Nie prowadzę wobec Ciebie żadnej krucjaty. Ktoś mi zwrócił na tą kwestię uwagę i stwierdziłem, że należy ją rozwiązać. Co będzie dalej nie zależy ode mnie. Temat specjalnie otworzyłem, żeby inni również mogli się wypowiedzieć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego Baton zaakceptował moje podanie? Myślę, że nikt inny jak on teraz powinien dołożyć 2 grosze w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ma tu o czym rozmawiać, ban za praktycznie jedną akcję, a demko oceniały jakieś ( bez obrazy dla nikogo ) boby :D Nie widziałem żeby się palił, banów nigdzie nie ma, a winy nikt mu nie udowodni. Sprawdza się jako admin, a bana za nic to każdy może wyłapać ;) Takie moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baton musi sie wypowiedzieć dlaczego dostał Ub, jeśli wyszło, że nic nie miał to dlaczego miałby nie mieć admina, z powodu czyjejś pomyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może wyjdzie że w większości przypadków też się pomyliliśmy i trzeba całą resztę odbanować. 

A tak na poważnie to czytajcie co Złoty pisze jemu chodzi o to że dostał admina mimo tego że był zbanowany na serwerze.

Sprawdza się admin, spoko gra jako, ale tego bana za coś dostał i nie tylko jedna osoba się wypowiadała w jego temacie.

Wychodzi na to że to baton musiał dać mu ub chociaż w tamtym temacie nie ma nic że został odbanowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie ma tu o czym rozmawiać, ban za praktycznie jedną akcję, a demko oceniały jakieś ( bez obrazy dla nikogo ) boby :D

No tu to akurat nie masz racji bo bobem żadnym nie jestem. 

A każdego kogo banowałem lub rozpisywałem nigdy się nie obronił (można tu wziąć nawet przykład lucyfera który też oskarżał Lio w tamtym temacie, wystarczy tylko poszukać)

Tak btw. ostatnie decyzję batona są dziwne dla mnie, te ub może dla tego już nie ma tej starej ekipy, jak i takiego klimatu jak kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co piszesz jak dla mnie jest śmieszę
 

A ja uważam wręcz przeciwnie.

 

Widzę, że czegoś tutaj nie rozumiecie. Wytłumaczę Wam to jeszcze inaczej i na przykładzie.

 

Jest sobie admin, który poświęca swój czas i pieniądze. Sumiennie wykonuje swoje obowiązki, łapie cziterów, pilnuje porządku na serwerze, udziela się na forum itd. Pewnego dnia banuje jakiegoś skillowego gracza lub czitera, jeszcze nie wiadomo. Gracz ten pisze skargę, pojawiają się dema i zostają one poddane dyskusji. Werdykt jest jednogłośny: cziter, a jedyny głos sprzeciwu w temacie to głos samego zbanowanego. Sprawa załatwiona, gość zachowuje bana, temat zamknięty, o człowieku zapomnieliśmy. Nagle po paru latach osoba ta w niewyjaśnionych okolicznościach dostaje unbana. Mało tego po jakimś czasie składa podanie o admina i go otrzymuje. Jak teraz ma się poczuć admin, który go banował i według całej jego wiedzy słusznie? Przecież decyzja została podjęta jednomyślnie! Ja poczułbym się oszukany, a cała moja praca nic niewarta. I jeszcze raz piszę, nie mam nic do Lio bo go nie znam, ale wg nie może być adminem w tych okolicznościach i to niezależnie od tego co napisze Baton, bo to najzwyczajniej w świecie będzie niesprawiedliwe wobec innych adminów.

 

PS. Jeszcze na szybko, bo ktoś mógłby tutaj jeszcze poruszyć temat Katarzynki (mam na myśli modków, którzy wlepiali mu ostrzeżenia na forum). Sprawa Katarzynki była poruszana na forum parę razy, były głosowania, a decyzja o jego odbanowaniu była jawna. Piszę to tylko dlatego, żeby nie zarzucano mi hipokryzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...