Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra robota Pulsek :) Super Filmik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk na szumach trollface

No szumy szumy Roztocze :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moje zdjęcie gdzieś się zapodziało? Czy stwierdziliście, że taki głupi ryj wam filmik zepsuje? :D Filmik będzie super pamiątka i fajnie pulsarowy, że się za to wziąłeś :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że pojawiają się nowi gracze i za rok będzie o wiele więcej zdjęć. Jednakże brakuje starej ekipy, niestety czas leci.

Hmm widzę że są podziały... Dziękuje za nielicznych którzy dziękują w liczbie mnogiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tobie również należą sie podziękowania sorki, że o tobie zapomniałem. :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestem przystojny na tym filmiku, że hoho a nawet hohoho merry christmas :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ładne mordeczki :)))))

Fajnie wyszło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tacy piękni i młodzi, a tu nagle ja :D

 

Niestety nie wszyscy piękni.... :( xD Pati ma racje szkoda, że tak mało starej wiary zostało, brakuje trochę tych ludzi i fakt trochę lipa, że tak mało ludzi wysłało zdjęcia bo jest nas zdecydowanie więcej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

@VariattO tak owszem jest nas więcej, ale niektórzy się pewnie wstydzili pokazać i nie wysłali swoich zdjęć, a szkoda, może za rok będą chętni do wysłania :D. Co jak co, ale gdyby nie @Pełnoprawny Obywatel i @Pulsarowy^^ nikt by filmikiem się nowym nie zainteresował i by go nie chciał wykonać i zorganizować to wszystko :D. Miejmy nadzieję, że stara, jak i nowa ekipa wyślę w następnym roku więcej zdjęć i będzie o wiele dłuższy filmik i ukazany sporą ekipę tej sieci :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem to mam pomysł na trochę inny filmik. Już nie raz o tym pisałem ale zainteresowanie ze strony graczy było dość mizerne.

Następnym razem można było by włożyć trochę więcej wysiłku i pracy aby stworzyć filmik który pokazuje gracza w jego "naturalnym środowisku" co mam na myśli?

Do wysyłanego zdjęcia dodać/wysłać wycinek z najlepszego "fraga", ciekawej konwersacji, nie wiem totalnej porażki na serwie etc.

Wtedy skręcając filmik dodać zdjęcie plus filmik który opisuje bądź też pokazuje skila czy totalny jego brak.

Moim zdaniem to bardzo ciekawa inicjatywa, bo ile was kosztuje wstukać w konsole "record ja" i postarać się o najlepszą akcje czy też ciekawą ripostę na majku:D

Filmik oczywiście spoko i czasem dobrze się dowiedzieć z kim ma się doczynienia za niebieskim ekranem.

Plusik dla was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo filmik pokazujący gracza jak gra, zamiast zdjęcia  .zawstydzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo filmik pokazujący gracza jak gra, zamiast zdjęcia  .zawstydzony

 

Lepiej nie, bo będzie nagrane jak rzucam myszką/laptopem czy komputerem xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem to mam pomysł na trochę inny filmik. Już nie raz o tym pisałem ale zainteresowanie ze strony graczy było dość mizerne.

Następnym razem można było by włożyć trochę więcej wysiłku i pracy aby stworzyć filmik który pokazuje gracza w jego "naturalnym środowisku" co mam na myśli?

Do wysyłanego zdjęcia dodać/wysłać wycinek z najlepszego "fraga", ciekawej konwersacji, nie wiem totalnej porażki na serwie etc.

Wtedy skręcając filmik dodać zdjęcie plus filmik który opisuje bądź też pokazuje skila czy totalny jego brak.

Moim zdaniem to bardzo ciekawa inicjatywa, bo ile was kosztuje wstukać w konsole "record ja" i postarać się o najlepszą akcje czy też ciekawą ripostę na majku:D

Filmik oczywiście spoko i czasem dobrze się dowiedzieć z kim ma się doczynienia za niebieskim ekranem.

Plusik dla was.

Moim zdaniem za wcześnie na takie dyskusje :) Twój post powinien się znaleźć o wiele wcześniej a teraz za rok. Oczywiście pomysł pół na pół bo jest wiele możliwości. Jak wcześniej napisałem jest do skromny filmik zrobiony :) Nie piszcie jaki filmik powinien być za rok bo przyjdzie na to czas. Nie muszę mówić że dalsze dyskusje na inny temat będą upominane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze szefie zwracam stery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
GDZIE JEST RETRO ?! 

jestem na starym filmiku, a jak chcesz mnie zobaczyc to wpadnij do kazankowa bo ja sie poki co na Twoj bronks nie wybieram. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się po kazankowie kręciłem ostatnio dwa razy, trzeba się będzie jeszcze raz służbowo wybrać trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...