Skocz do zawartości
Gość CLIPPO

Konwój w ETS 2 :D.

Rekomendowane odpowiedzi

To co z tą ciężarówką nie prywatną lecz  z firmy ? ,można jechać ?
Mi pasuje ta godzina 19-20 
W dni Piątek, Sobota, ( to takie główne które mi pasują, oczywiście czasami są wyjątki) - jak np. w tym tygodniu

 w piątek 25.09 bym nie mógł bo wyjeżdżam na wycieczkę od rana do wieczora, więc jak byście chcieli to można w czwartek 24.09 o godz 19-20 

A ts3 to należałoby się zdecydować , można przecież chyba stworzyć własny "pokój  z hasłem " w ts3 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jechać ciężarówka z firmy, ts też już jest, pozostaje jezdzic ; ) Najlepiej jakbyś dodał kogoś z organizatorów tej imprezy na steam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można stworzyc pokój w ts3 i podać go na forum nazwe pokoju i hasło.chetnie bym sie podczepił pod konwój jade teraz do Brna z Niemiec pod Dortmundem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokój mamy stworzony zapraszam na batonowego tsa i pokój na samym dole (Rodrigez) Kris my zazwyczaj jeździmy wieczorem, bo większość albo ma szkołę albo pracę. I tak jak napisał Patryk najlepiej żebyś dodał mnie lub @ do znajomych na steamie, ułatwiłoby to komunikację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk najlepiej żebyś dodał mnie lub @ do znajomych na steamie, ułatwiłoby to komunikację

Ale ja mam was w znajomych ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak się zwie ten ts ? nazwa serwa i hasło jak jest 

Moge dodać Variatto tylko powiedz mi @Varuatto jaki masz nick na steam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick na steam standardowo VariattO, @@Patryk ^^ czepiasz się szczegółów, głodny byłem i zjadłem przecinek, a po 2 wyjmujesz z kontekstu :D @@Django adres tsa masz na stronie głównej forum, jak masz listę serwerów to tam znajdziesz :P dla niewiedzących wczoraj weszła aktualizacja MP więc trzeba sobie pobrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może dziś, bo chciałbym wiedzieć co robić, czy czekać czy nie, bo wybieramy się jak sójki za morze @VariattO weź sam ustal skąd już teraz bo zanim się dowiesz od wszystkich gdzie im pasują to znowu rok minie. Podaj konkretnie już miasto, to wszyscy zdążą dojechać. A tak to kurde dupa blada i czekanie i czekanie 


Męska decyzja :P



@@VariattO,to ty jesteś z tymi cyskami, czy żołnierz na profilu ?



MAM pomysł miejscem zbiórki takiego większego konwoju niech będzie miasto Kassel w środkowych Niemczech, myślę że to najbardziej optymalne miejsce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

my już jeździmy razem tylko coś wariata nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest chętny na konwój to zapraszamy do lyon we francji tam jest nas 3.czekamy.gramy w niedziele o 20.

 

 

zapraszamy dzisiaj na konwój

 

 

Ktoś dzisiaj jedzie konwój ??

Edytowane przez kris1-1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżamy, może jakiś konwój? coś, ktoś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm jakbyś mi nie jeździł pod prąd (co widać na screenie) to nic by nie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmm jakbyś mi nie jeździł pod prąd (co widać na screenie) to nic by nie było :D

 

LOL... Ja zawróciłem tylko po to, żeby ci zdjęcie zrobić jak leżysz bokiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAk taaaaak mhm tak się tłumacz :P jeździsz pod prąd to człowiek jakoś stara się uniknąć czołówki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałam sobie tę gierkę na próbę, bo chciałam sobie pojeździc po Wrocławiu, a tam tylko obrzeża! Ale już wiem czemu nie mam prawa jazdy. W ciągu 18 minut dwa razy musiałam odwiedzic serwis bo rozwaliłam auto. Ogólny koszt prawie 24k euro, chyba z 3k nałożonych kar. Dziwne, że tylko dwa razy mnie złapało za przejazd na czerwonym :P 

 

to jednak nie jest gra dla mnie xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahah szalona szalona :D no cóż nie jest to aż tak w 100% odwzorowane miasta (niestety) ale głównie to o jazdę chodzi :P ja wiedziałem, że z Ciebie to pirat drogowy dltaego nie masz prawka, ewidentnie widać, że masz talent do jazdy xD no jak gra nie dla Ciebie? zobaczysz że zaraz ogarniesz sobie ją na steamie i będziesz z nami jeździła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie moge znów dołączyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to elegancko trzech jest, trochę mało ale może jeszcze ktoś się odezwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany może jakaś traska na tygodniu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę dołączyć.Posiadam dodatki Skandynawia,Vive la france

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gi5678902 moja nazwa na steam

To kiedy i gdzie jedziemy mam nawet samochód pilota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w tym roku będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, to ten temat jeszcze istnieje? 😮 w sumie czemu nie można kiedyś jakąś traskę strzelić, dawno nie grałem w to więc w sumie, można się przejechać kiedyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...