Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

Aktualizacja CS:GO + Shadow Case

Rekomendowane odpowiedzi

classic_classic_csjpg_7b0071a6a35a6a64f6

 

Minionej nocy kolejny raz zaktualizowany został Counter-Strike: Global Offensive. Większość fanów gry z pewnością ucieszy fakt, iż wprowadzone zostały nowe skrzynie - Shadow Case - a wraz z nimi pojawiły się oczywiście skiny. Ponadto, zmieniony został wygląd przewodów pojawiających się przy rozbrajaniu bomby, dzięki czemu wyglądają one teraz zdecydowanie bardziej realistycznie.

CS:GO:

  • dodano skrzynie Skadow Case, które zawierają 16 skinów stworzonych przez społeczność, w tym skórkę do noża Shadow Daggers

Rozgrywka:

  • od teraz Zeusa można nabywać tylko raz na rundę i nie można go upuścić
  • domyślnie gracze mogą kupować tylko pięć broni na rundę (odpowiada za to komenda mp_weapons_allow_typecount)

Animacje:

  • poprawiono jakość animacji dla pewnych konfiguracji sprzętowych
  • zmieniono model trzymania Mołotova
  • poprawiono pozycję stóp podczas poruszania się z pistoletem
  • poprawiono animację wchodzenia po drabinie z najwyższą szybkością
  • poprawiono chodzenie podczas kucania
  • poprawiono szybkość kucania i wstawania po kucaniu
  • naprawiono błąd, który sprawiał, że kable nie odłączały się od gracza CT, który przestawał rozbrajać bombę
  • zmieniono grubość kabli przy rozbrajaniu bomby
  • poprawiono animację rozbrajania bomby

MISC:

  • poprawiono niewłaściwą pozycję ikony kamery w zakładce ekwipunku
  • naprawiono migotanie cieni
Mapy:
  • zaktualizowano cache do najnowszej wersji

 

Shadow Case to ostatnia skrzynia, jaka została dodana do Counter-Strike: Global Offensive. Case'y te trafiły do gry z najnowszą aktualizacją. Podczas otwierania możemy trafić na jedną z siedemnastu skórek stworzonych przez społeczność. W skrzyni znalazło się miejsce na skiny do M4A1-S, USP-S, AK-47, Galila, czy P250. Pojawił się także zupełnie nowy wygląd noża, który z pewnością przykuje uwagę wielu osób.
 

00.jpg01.jpg 02.jpg 03.jpg 04.jpg 05.jpg 06.jpg 07.jpg 08.jpg 09_nebula.jpg 10.jpg 11_1.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg

 

 

źródło cybersport.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Skiny ciekawe, wiele dobrych zmian, ale co za tym idzie problemy graczy z loss, spadek fpsów i wzrost pingu, ja tydzień temu po aktualizacji tak miałem, ciekawe czy ta dzisiejsza to naprawi, co zepsuli w tamtej, moim zdaniem za dużo narzucaja tego już do gry i psują trochę rozgrywkę, ale to tylko moje zdanie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na poprawke do tej aktualizacji żeby tak znerfix Emke no to juz przegięcie ;)

 

 

A ta "kosa" hmm czyżby miał się Cs zmienić że będziemy biegać Ninja ;>? może niech od razu dodadzą jeszcze kimono,strój Spider-mana ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nóż a raczej sztylety są słabe :) Reszta jest spoko ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f-ceramiczna-obieraczka-do-warzyw-i-owoc

 

Niedługo to coś takiego wprowadzą... Kosa żenada

 

Mogliby coś takiego wprowadzić ;p UC0784BT_v.jpg

 

Beretty najładniejszy skin - moim zdaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kupuj póki tanie :D myślicie, że warto kupić i otworzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie kosa wyglada tragicznie reszta skinow ładna :D famas <3 ,galil i P250 najlepsze

Ak jak dla mnie to zbyt jaskrawe i za dużo szczegółów :O

Pełnoprawny izak tez jest za wprowadzeniem twojej 1 propozycji :DD Na filmiku pokazywał xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście coś o M4A4-S? Podobno dużo ją osłabili? Przebicie pancerza ma jak zwykła "emka" i wolniej strzela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście coś o M4A4-S? Podobno dużo ją osłabili? Przebicie pancerza ma jak zwykła "emka" i wolniej strzela?

Tak Penetracje pancerza teraz większy ma M4a4 o 8 pkt pozatym przy m4a1-s rozrzut zrobili wiekszy no i przy predkosci strzelania pogrzebali dziady jedne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrabali ta m4a1-s całkowicie ale i tak beda ja ulepszali bo teraz nikt ja nie gra. Każdy bierze m4a4.

Mnie ta logika rozwala...

W shadow case zrobili nowa m4a1-s golden koi ale po co? Jeśli i tak mniejszość graczy będzie używała m4a1-s... Buff do m4 będzie na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Ludzie teraz się buntować będą, że popsuli m4a1-s, a nią niektórzy i tak grają, tak samo przypomnijcie sobie o cz-75, też tak samo było i pisali R.I.P i jakoś nikt nie wspomina o cz-75, m4a1-s moim zdaniem za dobrze się grało, ja grając m4a4 i jak podnosiłem m4a1-s z ziemi nie odczuwałem takowej różnicy i łatwo się zabijało, teraz przynajmniej będzie się odróżniało i cięzej grało, ale to tylko kwestia przyzwyczajenia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosa - totalna żenada, reszta skinów też nie jest jakaś powalająca, jedynie USP i AK jakoś wygląda ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem dziś jedną i dropnął mi AK lekko używany ze stattrackiem. 8 sztuk takich na rynku i najniższa cena 110euro i teraz pytanie, sprzedawać czy sobie zostawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Jackob :D Zależy czy ci się podoba albo czy masz juz lepszy skin do ak Mi ten ak sie wogule nie podoba także odrazu bym go sprzedal (tylko na poczatku sa takie ceny tych skinów ale to raczej wie każdy ;DD ) . Jesli chcesz sprzedac to śpiesz się xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawaj, nie jest to czerwony skin jego cena szybko zleci, jak tylko pojawi się więcej takich na rynku, wiec teraz byś przetrzymal kasę i kupił nawet fn w przyszłości. I gratty za drop :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jacob szczerze to ja bym nie sprzedawał a wymienił na elegancką kose, ponieważ taki skin jak ten nie jest tyle wart według mnie. Mało tego, gdybym już miał to bym podpisał ją upamiętniając i zostawił sobie ją na zawsze, nice :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem dziś USP ze statrackiem, lekko używana. 200 euro warte. Chyba sprzedam i kosę sobie kupię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice Jackob ty masz takiego farta czy otwierasz po 50 skrzynek dziennie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To były 2 pierwsze skrzynki Shadow. Sprzedałem usp i otworzyłem jeszcze 4 i juz piach leci :D ale i tak.. szok. Mam filmiki jak mi wypada, mogę wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

To wrzucaj, chętnie zobaczę, sam w swojej karierze cs'owej otworzyłem tylko 1 skrzynkę i tak w ogóle potem nie otwierałem, to chociaż zobaczę u Ciebie ten ładny drop :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskakuje mnie twoje opanowanie xd ja jak bym trafił takie usp albo ak to darłbym się walniety jakiś xdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy AK spanikowałem i filmik wyłączyłem :D :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Jacob! Ja jak otwierałem kiedyś skrzynki, trafiłem sam syf wart 0,2 euro. Co do nowej kosy, chyba będę jedynym, któremu się podoba. Lubię się czaić, bawić w ninja defuse, więc takie ciachacze ninja jak najbardziej do mnie przemawiają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...