Skocz do zawartości
batonik

Nowy styl forum - UWAGI, SUGESTIE

Rekomendowane odpowiedzi

A w ogóle to wydaje mi się, że tam gdzie są "Nowe Tematy" wyświetlają się raczej nowe posty, ponieważ temat z 2009 nie należy chyba do nowych :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Aven napisał:

A w ogóle to wydaje mi się, że tam gdzie są "Nowe Tematy" wyświetlają się raczej nowe posty, ponieważ temat z 2009 nie należy chyba do nowych :P

Niestety się wyświetlają, nie da się temu zara... Chociaż nie, da się - piszcie więcej tematów ! :D Dajcie nam roboty :trollface:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po tej nocnej aktualizacji komfort przeglądania forum na tablecie/smartfonie znacznie sie pogorszył. Brak ikon do wiadomości i powiadomień. Przewijanie sprawia trudności. Na konto komputerze również niewidoczne ikony,, chociaż tyle, że są kwadraciki symulujace. Fajny pomysł z tym "ekranem" do oglądania transmisji. Jak jeszcze coś znajdę edytuje i dopisze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę zacytować posta z 1 strony kiedy jestem na następnej stronie gdyż przewija do 1 strony

Edytowane przez Pełnoprawny Obywatel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, MrKush319 napisał:

A może by tak pokolorować to ? I jakiś granat dać na DM ? :P Ten fioletowy jakiś niedorobiony i różowy wyszedł źle mi się plakatówki zmieszały :C

Foru.jpg

Ale i tak pomysł bardzo dobry :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak u mnie na komie wyglądają nie które posty:
73093999058316212365_thumb.jpg
Na dworze na słońcu nie rady nic przeczytać.
Można niby zmienić styl forum na biały wtedy czcionka jest czarna ale strasznie po oczach wali ten biały kolor.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@KeczuP u wszystkich tak to wyglądało. Ponieważ gracze kopiowali wzór ze składania skargi, a tam był automatycznie podawany taki kolor. Teraz zmieniłem i będzie biały. 

I zmieniłem kolory tak jak pisaliście wyżej z głównym forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy jest to tylko moja wina, czy też nie ale załączam screena z telefonu.

Edit: już wszystko śmiga normalnie.

Edit2: Problem powraca za każdym razem gdy kolega jest online.

By Olka91^,

Też kiedyś miałam taka samą sytuację, ale innego użytkownika forum pokazywało mi w ten sposób. Problem sam zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po dodaniu opcji przydatny post lub nieprzydatny post, wszystkie łapki w gorę w postach z przed wprowadzenia tej zmiany w chwili obecnej  pokazywane są  jako posty nie przydatne.....

Nie wiem czy to błąd tylko u mnie czy wszyscy tak mają ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Bienio napisał:

Po dodaniu opcji przydatny post lub nieprzydatny post, wszystkie łapki w gorę w postach z przed wprowadzenia tej zmiany w chwili obecnej  pokazywane są  jako posty nie przydatne.....

Nie wiem czy to błąd tylko u mnie czy wszyscy tak mają ?

Potwierdzam patrze posty stare z 2016 a tam w 2016 ktoś dał nieprzydatny .. xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W najbliższych dniach Maciek zamierza kupić nowy styl w którym będą działać te funkcje.
Pobawiłem się trochę i pozmieniałem kolory, sprawdźcie czy wam się spodoba na samym dole "styl" "orange"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi