batonik

Nowy styl forum - UWAGI, SUGESTIE

99 postów w temacie

Teraz, Zoom napisał:

Zauważyłem, że jeżeli kogoś zbanujemy na serwerze a potem jeżeli ma konto na forum to na nim również, to nadal zostaję w Randze "użytkownicy" jestem za tym aby np: utworzyć nową rangę "Zbanowani" albo po prostu jeżeli gracz otrzymał bana na forum to po np: 7dniach albo od razu jak kto woli kasować takie konto i porządek będzie.

Bardzo dobry pomysł popieram plusik leci 

28 minut temu, Zoom napisał:

Zauważyłem, że jeżeli kogoś zbanujemy na serwerze a potem jeżeli ma konto na forum to na nim również, to nadal zostaję w Randze "użytkownicy" jestem za tym aby np: utworzyć nową rangę "Zbanowani" albo po prostu jeżeli gracz otrzymał bana na forum (Perm) to po np: 7dniach albo od razu jak kto woli kasować takie konto i porządek będzie.

Porzadek jest wtedy kiedy dany gracz słusznie zostanie zbanowany na serwerze i na forum (o ile posiada). Nie widzę powodu by po 7 dniach kasować konto, nie widzę w tym sensu. Ban to ban i na tym pozostańmy, tak jak było wcześniej zanim był uptade forum.
Poza tym, dlaczego modkowie nie banuja kont na forum? @batonik zabroniłeś? :trollface:

10 minut temu, Pełnoprawny Obywatel napisał:

Porzadek jest wtedy kiedy dany gracz słusznie zostanie zbanowany na serwerze i na forum (o ile posiada). Nie widzę powodu by po 7 dniach kasować konto, nie widzę w tym sensu. Ban to ban i na tym pozostańmy, tak jak było wcześniej zanim był uptade forum.
Poza tym, dlaczego modkowie nie banuja kont na forum? @batonik zabroniłeś? :trollface:

Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy, chodzi mi o to żeby banować takie osoby które dostaną perma na serwerze a posiadają konto na forum.Mimo zbanowania ich na forum (PERM) nadal są w randze "Użytkownicy" normalnie można przeglądać profil i wyglądają tak jakby bana nie dostali.

@Pełnoprawny Obywatel Co do kasowania to już jak tam sobie władza postanowi.

9 minut temu, Zoom napisał:

Nie wiem czy się dobrze zrozumieliśmy, chodzi mi o to żeby banować takie osoby które dostaną perma na serwerze a posiadają konto na forum.Mimo zbanowania ich na forum (PERM) nadal są w randze "Użytkownicy" normalnie można przeglądać profil i wyglądają tak jakby bana nie dostali.

No dobrze bo tak być powinno. Skad mam to wiedzieć? :5870c5c7c2ac5_D: To już władza musi wiedzieć czemu tak jest :villain: Tylko tłumaczę że nie widzę sensu by kasować konta po zbanowaniu 

@Zoom też tak uważam :D

Edytowane przez Pełnoprawny Obywatel

A w ogóle to wydaje mi się, że tam gdzie są "Nowe Tematy" wyświetlają się raczej nowe posty, ponieważ temat z 2009 nie należy chyba do nowych :P

46 minut temu, Aven napisał:

A w ogóle to wydaje mi się, że tam gdzie są "Nowe Tematy" wyświetlają się raczej nowe posty, ponieważ temat z 2009 nie należy chyba do nowych :P

Niestety się wyświetlają, nie da się temu zara... Chociaż nie, da się - piszcie więcej tematów ! :D Dajcie nam roboty :trollface:

Po tej nocnej aktualizacji komfort przeglądania forum na tablecie/smartfonie znacznie sie pogorszył. Brak ikon do wiadomości i powiadomień. Przewijanie sprawia trudności. Na konto komputerze również niewidoczne ikony,, chociaż tyle, że są kwadraciki symulujace. Fajny pomysł z tym "ekranem" do oglądania transmisji. Jak jeszcze coś znajdę edytuje i dopisze.

Tak na telefonie tnie się, nie ma ikon a sam czat też ma na telefonie lagi i ciężko cokolwiek napisać na tym czacie bo się tnie.. 

Problem z ikonkami powiadomień został już wczoraj rozwiązany i czat też normalnie powinien chodzic :)

16 godzin temu, Te-Tris napisał:

Tak na telefonie tnie się, nie ma ikon a sam czat też ma na telefonie lagi i ciężko cokolwiek napisać na tym czacie bo się tnie.. 

3 godziny temu, Sekussofoness napisał:

Tnie się na telefonie. Jest sugestia : Nie psuj już nic :D

U mnie działa dobrze,

Już mam ikony ale czat nadal trochę przycina ale to może wina ze to tel i wolniej przetwarza albo po prostu mój tel nie wyrabia :D

Czy wy tez macie problem z kursorem od pisania tekstu? Czy to wina mojej przegladarki?

4 minuty temu, gramnawhtylkoniebanujcie napisał:

Czy wy tez macie problem z kursorem od pisania tekstu? Czy to wina mojej przegladarki?

U mnie wszystko w porzasiu, śmigam na Chrome. 

Nie mogę zacytować posta z 1 strony kiedy jestem na następnej stronie gdyż przewija do 1 strony

Edytowane przez Pełnoprawny Obywatel

Coś takiego mi wyskakuje co 3s na forum i nie mogę normalnie funkcjonować. Jakieś rady, ktoś to miał. Z tego co patrzyłem to przez radio7. Pomocy.Untitled.png.d91c8dab58286f8e1c2e010fc41b7bf6.png
To samo mam na operze.

By Złoty,

Zezwól i zapamiętaj jeśli słuchasz radia albo zablokuj i zapamiętaj jak nie słuchasz.

A może by tak pokolorować to ? I jakiś granat dać na DM ? :P Ten fioletowy jakiś niedorobiony i różowy wyszedł źle mi się plakatówki zmieszały :C

Foru.jpg

Godzinę temu, MrKush319 napisał:

A może by tak pokolorować to ? I jakiś granat dać na DM ? :P Ten fioletowy jakiś niedorobiony i różowy wyszedł źle mi się plakatówki zmieszały :C

Foru.jpg

Ale i tak pomysł bardzo dobry :wink:

Tak u mnie na komie wyglądają nie które posty:
73093999058316212365_thumb.jpg
Na dworze na słońcu nie rady nic przeczytać.
Można niby zmienić styl forum na biały wtedy czcionka jest czarna ale strasznie po oczach wali ten biały kolor.

@KeczuP u wszystkich tak to wyglądało. Ponieważ gracze kopiowali wzór ze składania skargi, a tam był automatycznie podawany taki kolor. Teraz zmieniłem i będzie biały. 

I zmieniłem kolory tak jak pisaliście wyżej z głównym forum.

Nie wiem czy jest to tylko moja wina, czy też nie ale załączam screena z telefonu.

Edit: już wszystko śmiga normalnie.

Edit2: Problem powraca za każdym razem gdy kolega jest online.

By Olka91^,

Też kiedyś miałam taka samą sytuację, ale innego użytkownika forum pokazywało mi w ten sposób. Problem sam zniknął.