Skocz do zawartości
batonik

Nowy styl forum - UWAGI, SUGESTIE

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bienio napisał:

Po dodaniu opcji przydatny post lub nieprzydatny post, wszystkie łapki w gorę w postach z przed wprowadzenia tej zmiany w chwili obecnej  pokazywane są  jako posty nie przydatne.....

Nie wiem czy to błąd tylko u mnie czy wszyscy tak mają ?

Potwierdzam patrze posty stare z 2016 a tam w 2016 ktoś dał nieprzydatny .. xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W najbliższych dniach Maciek zamierza kupić nowy styl w którym będą działać te funkcje.
Pobawiłem się trochę i pozmieniałem kolory, sprawdźcie czy wam się spodoba na samym dole "styl" "orange"

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

YYNdKCP.png

Albo jedne albo drugie powiadomienie o urodzinach, brak listy zalogowanych w przeciagu 24h,), nie działa odnośnik do amxbans, ramka staff online po prawej nic nie wyświetla (sprawdzałem na modku o ile Siwy go ma haha)

By ♔batonik,

Bedziemy dzialac cos dzisiaj

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
10 godzin temu, oldschool napisał:

YYNdKCP.png

Albo jedne albo drugie powiadomienie o urodzinach, brak listy zalogowanych w przeciagu 24h,), nie działa odnośnik do amxbans, ramka staff online po prawej nic nie wyświetla (sprawdzałem na modku o ile Siwy go ma haha)

Powiadomienie o urodzinach już wgrane, lista zalogowanych w przeciągu 24h jest, odnośniki do amxbans i sklepu działają, ramka staff online już działa. No i wkońcu działają Cycaty

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No to ja parę smaczków znalazłem, ale to raczej nie błędy forum od strony technicznej, a raczej jego zażądania:

1. Strona główna -> Strefa banów -> Screeny od admina ed1. http://bit.ly/2Eadty4

Brak przypiętego posta typu "Wzór wstawiania screenów"
No i zauważyłem, że gracze szukają takich screenów typowo zapisujących się jako: mapa<nr_screena>.bmp, zamiast HalfLife<nr_screena>.tga 
No i wiadomo, dodatkowo ścieżka gdzie powinny te screeny być.  

2. Strona główna -> Strefa banów -> Zgłoś gracza -> Steam/NON-Steam ed1. http://bit.ly/2nSmDZb http://bit.ly/2nNWThi

Analogiczna sytuacja, brak przypiętego posta typu "Wzór zgłaszania gracza". Wiadomo, jak nagrać i jak jest ocenianie demko to jest.
Np. jak ja ostatnio zgłaszałem gracza to wzór z poprzedniego posta brałem, a raczej powinno się to brać z jakiegoś przypiętego zawierającego szablon np. jak ten: 

Na razie to tyle :P

___

ed1. dodałem odnośniki

By ♔Honor,

Zrobione

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

1 screen.

Nie działa poprawnie HTML styles. Z tego co widzę to tylko na profilach i tylko w postach od serwerów.

Screenshot_20180212-154702.png

2 screen.

Źle pokazuje godziny jako %d dn. przykładowo (powinno być  <dzień> o <godzina>). Ale to tylko na fonie chyba.

Screenshot_20180212-154607.png

Akutalizacja - 13.02.2018

screen 3.

Imię:Mateusz

Nick:Batonowy lew

Nie powinno być spacji po dwukropku? Trochę nieestetycznie :D

5a83443a3e0da_Beztytuu.jpg.833fcbe81ec2aa0636705beb3f1407ca.jpg

screen 4.

Kiedyś nie było "negatywnej reakcji" i stare "plusy" pokazują się jako "minusy", ale summa summarum reputacja zostaje ta sama. 

2.jpg.4eb07c8564c845ef3304c8d57950e11f.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta