Skocz do zawartości
Bizon123

podanie o admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bizon_Artysta_Kombinator

Staż w cs'a: z 4-5 lat będzie
Wiek: 16
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): codziennie po 2-4 godziny
Znajomości AMXX: 8/9
Gdzie miałeś/aś admina: ogarowo maxskills skillheads
Gdzie masz admina: nigdzie
Dlaczego właśnie ja: pisalem juz to podanie wczesniej... wiem ze nie spelniam wymagan i wgl ale na serwerze gra duzo osob na czitach i to nie ma sensu ze gra tyle osob a admin rzadko jest na tym serwerze jest za malo adminow jak na moje na tym serwerze i prosze o wreczenie mi admina zeby robic z tym jakis porzadek nawet na czas probny zeby zobaczyc jak sie spisze i wgl... jesli bedzie cos nie tak to zabierzecie mi tego admina... skladke bede placil co miesiac po 10 lub co 3 po 30... naprawde fajny jest ten serwer i szkoda zeby tam gralo tyle cziterow... mam nadzieje ze to podanie zostanie pomyslnie rozpatrzone.... chcial bym wspomoc serwerownie... granie na czitach skutkuje tym ze nowi gracze beda zniecheceni tym i po prostu nie beda chcieli grac na tym serwerze... Pozdrawiam 

kontakt: maciej_bizon@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz ze składasz podanie już 2 wiec czemu się nie wypowiadałeś żeby nadrobić braki? 

Amx 8/9 ? Daj chociaż 1 plugin zrobiony przez siebie sama obsługa amx to 3 max 4 na 10 

2-4 h dziennie? a ogólnie masz 6.5h

Na probe bym ci dał ,ale narazie poczekamy i zobaczymy co inni napiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie truj dupy, i tak nie dostaniesz tego admina, nie spamuj forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra i juz wiem ze twoja znajomosc Amxx nie jest na pewno 8/9 gdyz skale mamy do 10 to raz a po drugie przy znajomosci takiej amxx co podajesz rozumiem ze potrafisz pisac wlasnie pluginy i ni etylko?? Jezeli tak pokaż jakś próbke a jezeli nie znasz tak amxx to nie zawyzaj "znajomosci AMXX" Skoro nie spełniasz wymagań a pomimo znowu to piszesz to moderator powinien wreczyc ci przynajmniej notke albo nagrode.Powiadasz ze macie za mało adminów??Ja widze że posiadacie 6 adminów na server a pamiętaj ADMIN nie równa się  ROBOT to też człowiek .

 

 

P.S jakby ci tak nagle zalezało na serverze pokaż pierw próbke czy umiesz haxa złapać

 

 

3x NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra piszac znajomosc amx nie mialem na mysli pisanie pluginow tylko ogulna obsloge... po za tym jak mam ci pokazac jak zlapac czitera ? czlowieku zastanow sie co ty wgl piszesz... mialem admina na 3 serwerowniach wiem jak odruznic czita od normalnego gracza i tyle gram ostatnio czesto na tym serwerze wczoraj gralem pare godzin a ogulem na serwerowni gram moze z 3 dni a dopiero od wczoraj zaczalem grac czesciej... pierwszy raz sie wgl spotkalem z czyms takim zebym musial pokazywac czy umiem zlapac czitera 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na słowo wyobraź sobie że nie wierzę potencjalnym "przyszłym adminom" dlaczego?? Proste gdyż potem okazuje się że nic nie umią a w podaniu piszą czego to oni nie umią.Pozatym nie spełniasz wymagań 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...