Skocz do zawartości
Roti

Działalność Home Edition na YT?

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem aktualnie na kierunku "Technik organizacji reklamy" więc chyba będę mógł coś w tym temacie pomóc :)

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, aby bardziej uzdolniony człowiek zrobił intro ogólne takie 5sek. Nazwa sieci, czarno czerwona kolorystka, dobra nutka. Kto się za to zabierze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję rozwijać to w stronę CS:GO, który cieszy się o niebo większą popularnością, niż niestety powoli upadające 1.6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

I na koniec filmiku można dodać te 5 sekund czasu, że na forum są ogłaszane darmowe gry na Steama, gdzie można nabyć grę za darmo i bez problemu, możliwe, że kolekcjonerów gier też tu przyciągnie i wbiją również na nasze serwery :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobić poradnik do OBS'a ;) m.in. jak nagrywać płynie w 1080p 60FPS przy użyciu karty AMD Radeon :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kanał na youtube już stworzony i prawie uzupełniony do końca, pozostało dodać jakiś banner i avatar. Wszystkich chętnych tworzeniem filmów na nasz kanał zapraszam na PW, może zrobię specjalny poddział dla osób zainteresowanych gdzie wrzucali by swoje realizacje, część osób dostanie menedżera kanału, gdzie będzie mogła wrzucać filmy :)

 

https://www.youtube.com/channel/UCDs4fhg_Ox9UO0ylR3hGV0w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dobrze jak byście robili poradniki odnośnie nagrywwnia i edytowania np. Jak zrobić dobrze zedytować demko z cs ;) w jakich programach to robić itd. ( trochę efektów + muzyka )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie, ale tak zapytam. Czy intro i outro jest już w drodze? Takie 5sek, motyw HE czarno-czerwone kolory? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło ładnie, tylko ten trzeszczący mikrofon tak drażni :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...