Skocz do zawartości
Pełnoprawny Obywatel

Zrób zdjęcie. vol.4 KONKURS !

Rekomendowane odpowiedzi

M5bIcES.png

 

Konkurs zrób zdjęcie vol.4 powraca! W konkursie musimy zrobić własne zdjęcie, bo na tym polega właśnie zabawa. Nie uwzględniamy żadnych zdjęć przerobionych w programach!

 

W celu zrobienia zdjęcia musi zostać zachowany akcent naszej sieci Home-Edition.eu. Bardzo bym prosił o wzięcie udziału w konkursie bo może każdy oraz o duży wkład które będziecie wysyłać. Zdjęcia będą ocenianie przez @Pełnoprawny Obywatel, @Patryk ^^ i 3 osoba anonimowa :)

 

Zdjęcia wysyłać na adres: loganek123@interia.pl do 28.10

 

Nagrody:

  • 1x gra Counter-Strike Global Offensive
  • 3x podkładki pod mysz H-E
  • Gry (do wyboru): Counter Strike: Global Offensive, Crysis, Far Cry 3, Sniper 2 Ghost Warrior, Assasin's Creed, PAYDAY
  • VIPy dla 8 najlepszych osób (decyduje ŻYRI)

*Nagrody mogą ulec zmianie! (będzie więcej ;p)

 

Do dzieła !

 

Prace z poprzedniego konkursu:

16hyrn.jpg2cni90m.jpgzvy3a0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to być rysunek? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może to być rysunek? :)

Pewnie, nawet szminka na pośladku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namówiłeś mnie na tą szminkę... :D a tak poważnie. Rysunek ręcznie czy może być wykonany na komputerze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namówiłeś mnie na tą szminkę... :D a tak poważnie. Rysunek ręcznie czy może być wykonany na komputerze?

 

Raczej ręcznie, później zdjęcie i wysyłasz ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatni screen jest mój :) gdzie wy to wykopaliście?

:) hehe

Ok ja też postaram się o swoje zdjęcie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam prace kreatywne i takie konkursy. Świetny pomysł, sam chętnie wezmę udział i zachęcam innych do tego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam do puli nagród 1x grę Counter-Strike Global Offensive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dopytam co do rysunku na komputerze. Rysunek wykonałem na tablecie do rysowania, nie ma na nim żadnych efektów, żadnych obcych elementów, wszystko jest wykonane własnoręcznie, każda kreska. Da radę coś takiego przepchnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia mają być zrobione własnoręcznie beż żadnych wspomagaczy (grafika, zdjęcia robione na komputerze, smartfona czy tabletach). Jedynie pomysł, aparat i wysłać na podany adres :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu brakiem zainteresowania postanowiliśmy ogłosić wyniki konkursu:

1 miejsce @Jacob CSGO + podkładka

2 miejsce @MIRAS Gra do wyboru + podkładka

3 miejsce @Pełnoprawny Obywatel -

4 miejsce @bAnia* Gra do wyboru + podkładka

inni gry do wyboru również

 

Oto zdjęcia które zostały wysłane

post-24276-0-71083500-1445882454_thumb.jpgpost-24276-0-60368300-1445882484_thumb.jpgpost-24276-0-51633400-1445882486_thumb.jpegpost-24276-0-11313100-1445882495_thumb.jpgpost-24276-0-54470500-1445882502_thumb.jpgpost-24276-0-19128100-1445882507_thumb.jpgpost-24276-0-28945900-1445882532_thumb.jpg

 

 

Jeśli chodzi o 3 miejsce nagrodę oddam, ponieważ gry ja sam zorganizowałem także otrzyma za free :)

Szkoda że było aż tak "duże" zainteresowanie konkursem, trudno się mówi. Dziękuje wszystkim za udział :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Szkoda, że brak zainteresowania było, tak ciężko przecież nie było czegoś wykombinować i wysłać, w końcu by nikt na niczym nie stracił, a by wygrał ;p. Dziękuje organizatorom, że w ogóle chcieli i mieli chęci zrobić takowy konkurs i biorącym w nim udział, jak i gratuluje wygranym :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh.. nie zdążyłem :( :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło ;]

Jak to nie zdążyłeś? :D 

Dzięki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no kurna miało być do 28 TAK?? to co wam się śpieszy???? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie taka prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że ten konkurs to jedna wielka pomyłka. Ostatnie zdjęcie otrzymałem 20.10 od @Sevral wiele razy przypominałem żebyście wysyłali zdjęcia, cisza, nic więc postanowiłem zakończyć. Może nagrody nie są ciekawe ale w każdej najważniejsze jest sam udział a przede wszystkim zabawa, ale było totalna olewka.  Jedynie co mogę powiedzieć to podziękować za zainteresowanie tematem>konkursem.

 

post-24276-0-23752500-1445889951_thumb.jpg tyle użytkowników widziało ten temat a jedynie 8 zdjęć - taka jest prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie zdążyłeś? :D 

 

Zdjęcie się nie nadało ;( a nie zdążyłem wykonać następnego :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Pełnoprawny Obywatel paliło Ci się że postanowiłeś wczesneij zakończyc? była data zakończenia konkursu 28 to wtedy ma się kończyć a nie jakieś widzi misie kogoś i se sam zakończy konkurs. Następnym razem może róbcie bez daty bo i tak ona do niczego nie służy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten gość z kresek z karabinem i napisem mega. Nie wiem czyje ale gratuluję. Co do wczesnego zakończenia, też nieco żałuję, że się nie wyrobilem, ale mam tendencję do robienia czegoś na ostatnią chwilę hehe. Tak czy inaczej świetny pomysł, ciekawe prace i oby więcej takich zabaw. Tak jak pisałem z Pełnoprawnym (to chyba Ty na Steam ze mną pisałeś :p), bardzo dobra inicjatywa i może sam podrzucę jakiś pomysł na konkurs, tudzież sam jakiś zorganizuję :)

Pozdrawiam

Zapracowany Wojciech J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...