Skocz do zawartości
batonik

Zmiana na stanowisku opiekuna

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana na stanowisku opiekuna

 

18521.2.jpg

 

Dnia dzisiejszego @Me_Gusta zastępuję @Makarov na stanowisku opiekuna 2# Paintball. Zmiana nie była podjęta przez brak działań/złe działania tylko przez większe doświadczenie.

Dzięki @Makarov za pomoc na stanowisku opiekuna, niech CI Bóg w dzieciach wynagrodzi i zapraszamy do tak samego udzielania się jak wcześniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na tym stanowisku widział kazanka... No ale gratulacje Makarov niechaj fairy tail ci sprzyja :3.

 

Bo co innego można napisać w tym temacie, ja bym go zamknął :].

 

Edit: Przez nicki nie zajarzyłem kto kogo wybzykał także to me_gusta jest tym dominującym, gratulejszyn :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na tym stanowisku widział kazanka... No ale gratulacje Makarov niechaj fairy tail ci sprzyja :3.

 

Bo co innego można napisać w tym temacie, ja bym go zamknął :].

 

Edit: Przez nicki nie zajarzyłem kto kogo wybzykał także to me_gusta jest tym dominującym, gratulejszyn :D.

Haha poległem jak coś walniesz to klękajcie narody (rotfl>

 

Dziękuje za danie mi okazji jak to wygląda od zaplecza i zrozumienia oraz cierpliwości ;P JEszcze przewyższe ME_Gusta i to on będzie mym padawanem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uu no szkoda, myślę że @@Makarov nei ma za złe :P 
Czy ja mam sie obawiać swojej posady?  trollface   Nie dam sie , nei pozbędziecie się mnie tak łątwo   hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki Makarov :D
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makarovek :-D Me gusta juz byl opiekunem niedawno no powodzenia wam w zajmowaniu sie serwerownia :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie Comeback mej osoby

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Me_gusta po objęciu opiekuna wykazał się zerową aktywnością, dlatego też wracamy do ostatniej opcji po namowie stron(i braku kontaktu z me gusta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowo. Z całym szacunkiem do @Me_Gusta ,ale jeśli ktoś obejmuje jakąś funkcje, to wiążą się z tym obowiązki. Rozumiem, że ktoś może nie mieć czasu, ale niech w takich sytuacja nie bierze się za coś na co tego czasu nie znajdzie. @Makarov ma już doświadczenie na tym stanowisku, wiec serwer na pewno będzie lepiej funkcjonował, niż wtedy gdy opiekun spał. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za uznanie i w ciagu najblizszych dni zaczniemy dzialac aby bylo jak dawniej

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...