Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam grafika do współpracy przy projekcie.

Razem z kumplami będziemy startować z projektem pewnego serwisu, o którym nie mogę za dużo w obecnej fazie powiedzieć obawiając się konkurencji.

Projekt jest innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju.

Z małego "wywiadu środowiskowego" znaleźliśmy lukę, która chcemy jak najszybciej zapełnić nie dając szans potencjalnym konkurentom.

Jak pisałem wyżej serwis na chwile obecną jest w fazie intensywnego rozwoju.

Zakładamy, że serwis będzie dość opłacalnym przedsięwzięciem wiec i gaża dla grafika będzie stosunkowa do jego "poczynań"

W miarę rozrostu firmy zagwarantujemy naszym współpracownikom odpowiednie wynagrodzenie na miarę średniego serwisu zatrudniającego grafików.

Czego oczekujemy:

-nietuzinkowej grafiki która będzie przykuwała oko

-znajomosci podstaw PHP, HTML5, Photoshop

-kreatywności -przede wszystkim

-dostępność w rozsądnych godzinach

Oferujemy

Na początek oferujemy 5% przychodów z działalności serwisu.

Serwis jest dość innowacyjny i z naszych obliczeń wynika, że dochód powinien w pierwszym roku wynieść kilku krotność średnich krajowych.

Nie zamierzamy osiadać na laurach i zaraz po starcie strony planujemy rozrost w kierunku innych Państw w tym USA i UK

Praca w Team-ie zgranych młodych ludzi z pomysłami na przyszłość

Miłą atmosferę

Aplikacje proszę wysyłać na mój e-mail pinkers88@icloud.com z dopiskiem "GRAFIK"

W aplikacji oczekujemy od Ciebie

-wiek

-staż pracy nad grafikami

-w czym najlepiej ci się pracuje

-próbkę ostatnich twoich prac

-opisz jak stoisz ze znajomością PHP, HTML, ?

-kilka (2 przykładowe) grafiki o temacie weselnym

Tutaj jest totalna dowolność, bo w tym podpunkcie będzie oceniana twoja kreatywność.

Więcej info zapraszam do komentowania pod tym postem, PW lub mój prywatny e-mail który podałem wyżej.

Pozdrawiam

Gusta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...