Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ^^Zgredzior^^
Staż w cs'a: Niektórzy nie uwierzą ale 12 lat pykam w tą gierkę, z dłuższymi przerwami oczywiście
Wiek: 18
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem):  http://www.home-edition.eu/psychoffa/player.php?id=2562
Znajomości AMXX: 4/10 znam podstawowe komendy, na pluginach się nie znam niestety.
Gdzie miałeś/aś admina:  Kiedyś miałem na 2 serwerach ale już nazw nie pamiętam :P
Gdzie masz admina: Nigdzie
Dlaczego właśnie ja: Jestem dosłownie no-lifem. A tak poważnie, to spędzam dużo czasu na serwerze. Wielu mówi, że płacze i zapewne bym wszystkich banował.  Nie nie, jestem właściwie trochę inny. Moje poczucie humoru przerasta nawet mnie.  Dosyć dużo osób mnie kojarzy i myślę, że byłbym wstanie równie dobrze jak inni pilnować porządku na serwerze.  Wiem, że nie mam spędzonego miesiąca na forum i nie mam nabitych postów... cóż, nie chce nabijać ich na siłę. Jeśli będę miał coś do powiedzenia w jakimś temacie, to wtedy skomentuje dany post.  Resztę zostawiam dla innych. 
Kontakt: gg 55259649

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieram podanie, można się wypowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus wszystko ale bym się wstrzymał jeszcze bo za krótko z nami jesteś. Wiedz że jestem na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem niestety na NIE powód:

- Troszkę z nami za krótko jesteś;
- myśle, że nie za bardzo ogarniasz haxów, co chwilę nam zgłaszach kogoś, kto Cie zabije i już myślisz, że ma wh. Ok jesteś czujny ale są granice.

Póki co Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam KeczuP, że się wypowiem co do twojej kwestii. 
Zgłaszam po to by admin sprawdził, bo w końcu od tego jest.  Jeżeli jest czysty to w porządku, jeżeli zaś nie to sam wiesz co dalej.
Można powiedzieć, że martwię się na zapas. Są gracze, wielu graczy grających lepiej ode mnie, ale jak przychodzi nowy na serwer i ma staty 14/2 załóżmy, a sam przyznasz, że na serwerze jest wysoki poziom gry, a jego skany są idealne to mam prawo podejrzewać go o coś tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@@Zgredzior właśnie to że ma takie staty to nei znaczy ze od razu wh. Na takie czeste zglaszanie czystych graczy jest regulamin. Też bym sie wstrzymał , niech pogra  dłużej z nami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 18 lat i grasz w csa od 6 roku życia ? :D Moim zdaniem trochę wczesnie, ale mógłbyś przekonać do siebie parę osób chociażby wrzucając rozpisane dema graczy których uwazasz za odpalonych :) Takie rozpiski sporo mówią o umiejętności oceny gry. Na razie neutral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale jestem na NIE ciągle zgłaszanie wszystkich lepszych graczy jest męczące. A zgredek admin tez może pograć a nie siedzieć tylko na spec a jeśli wiem ze jest ktoś czysty to nie sprawdzam. To tyle postaraj się trochę pograj i wtedy złóż podanie pozdrawiam; -)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się wypowiem. Jestem niestety na NIE często zgłaszasz podejrzanych po czym po sprawdzenia okazuje się że czysty, dostrzegasz oczywistych haxów (no ale trudno ich nie dostrzec jak się w ogóle nie kryją ) do tej pory może ze dwa razy zgłosiłeś mi trafnie nie wiem jak u innych, jesteś dość często i nie sprawiasz kłopotów wychowawczych co jest plusem :D coś ci poradzę następnym razem jeżeli stwierdzisz że ktoś gra na haxach wjedź na spect poobserwuj nagraj demko i zgłoś go albo do admina albo na forum to już jak chcesz pokarz nam że potrafisz ich łapać bo zbanować kogoś łatwo. 

 

 

POKAŻ aż oczy wypala ;P

 

Odnośnie podania hmm z tego co pamiętam najpierw przyszły admin niech wykaże się na forum i wstawia demka odpałów a potem dopiero jak zobaczy się, że umie złapać haxa składa się podanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Wykaż się jakoś, jakieś zmiany do FFA zaproponuj, jakiegoś czita na demko złap. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Nie. Mało gram na serwerze ffa ale widziałem Cię parę razy :) przyłóż się jeszcze trochę zgłoś 1-2 haxy i będzie cacy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam KeczuP, że się wypowiem co do twojej kwestii. 

Zgłaszam po to by admin sprawdził, bo w końcu od tego jest.  Jeżeli jest czysty to w porządku, jeżeli zaś nie to sam wiesz co dalej.

Można powiedzieć, że martwię się na zapas. Są gracze, wielu graczy grających lepiej ode mnie, ale jak przychodzi nowy na serwer i ma staty 14/2 załóżmy, a sam przyznasz, że na serwerze jest wysoki poziom gry, a jego skany są idealne to mam prawo podejrzewać go o coś tak? 

 

Tak naprawde to tu jest bardzo niski pozziom gry, zero wspópracy, gracze raczej młodzi, wystarczy sredni gracz zeby miec staty 30+

Ja tez jestem póki co na nie, pokaz co potrafisz (zgłaszaj dema itp.) wtedy moje zdanie sie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...