Skocz do zawartości
Kejti

Bieganie

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru miesięcy biegam i pokochałam to tak bardzo, że nie wyobrażam sobie deszczowego smutnego wieczoru spędzić przed kompem jedynie :D

Początki były ciężkie, 20 metrów przebiegniętych i już zadyszka, płuca i serce rozsadzało :D teraz po 10 km przebiegniętych za jednym zamachem bolą mnie jedynie nogi;p Zatem poprawiłam sobie znakomicie wydolność organizmu. Ale niestety są też słabe strony, bardzo łatwo można nadwyrężyć  stawy.

 

Polecam wszystkim wieczorne/poranne bieganie. Nie ma nic piękniejszego niż pokonywanie własnych słabości i realizowanie wyznaczonych celów, które sobie postawiliśmy. Jako że lubię rano spać, a jestem nocnym Markiem, przynajmniej kiedyś byłam (kto zna ze starych czasów Batona ten wie o której się kładłam spać :D ) to preferuje biegać wieczorem po ciemnym parku. Tylko ja, muzyka i księżyc :P Można się super odprężyć i zapomnieć o stresie dnia codziennego. A co najlepsze, po takim wysiłku ma się więcej energii.

 

A czy ktoś z was też podziela moją miłość :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę rower, dystanse po 50-60km. Jeśli chodzi o bieganie to zawsze lubiłem sprinty i całkiem nieźle mi szło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obywatel no co ty pedałowanie lubisz ??  trollface ja tam wole podnoszenie ciężarów :D tylko od tego jeden mięsień rośnie xD

Ha ha ha hu hi aha ha hu hi ha bardzo śmieszne  .joker  Po prostu lubię rowerek, przyrodę :D Jeden mięsień powiadasz, ciekawe który trollface

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Ja kiedyś potrafiłem przebiec też spore dystanse i nic mi nie było, chodziłem na wycieczkach klasowych sporo km i nawet nogi nie bolały, a teraz się strasznie rozleniwiłem i nawet zrobienie kilku przysiadów będzie kłopotem :D. Ale fajnie, że inni mają swoje hobby i pasje i je realizują ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak można pokochać bieganie ;p , pobiec można jedynie po browar do sklepu, ale tak dla przyjemności się mordować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez w sumie od 2 miesiecy codziennie cos robie, albo biegam, albo jakas silownia, czasem w worek tłuke i rzucilem fajki, o wiele sie lepiej czuje i sprawia mi to przyjemnosc nawet wieksza niz cs:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najtrudniej jest zacząć cos robić, pozniej jest łatwiej i sprawia to przyjemność, niby czlowiek się męczy ale jednak zwiększa swoją wydolność i dużo lepiej się czuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też biegam, po piwko i z powrotem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biegałem w tamtym roku gdyż trzeba było troszeczkę tłuszczyku zgonić z ciała. Codziennie od 8-10 km :P Teraz ćwiczę na siłowni lecz gdy tylko ptaszki zaczną ćwierkać i drzewa puszczać pączki będę próbował intwerwałami spalić resztki masy którą teraz wyrabiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mogę usiedzieć w miejscu ale raczej rower nie jest dla mnie :D Od 7 miesięcy siłownia i jakoś idzie, powoli bo mało czasu ale idzie. :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem robić tak :

Ile fragow w cs tyle pompek/brzuszków :)

Zwykle to wracam ze szkoły trochę lekcji, nauki a potem cs ;D

Co 20 min ileś pompek xD ( inaczej by mi się nie chciało )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem robić tak :

Ile fragow w cs tyle pompek/brzuszków :)

 

 czyli mówisz ze nic nie cwiczysz:DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...