Skocz do zawartości
Złoty

[Rozpatrzone] Niby disv.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podejrzanego: I miss my old form
Serwer: Baton #1
Data: Dziś
Adres ip (amx_ip): 188.146.74.221 (VALVE_2:0:1256976551)
Demo/screeny: https://drive.google.com/open?id=0B39BmbjavorOX29WQ294RXZaOEU

http://290272.hltv2.pukawka.pl/baton-1511261615-de_mirage-1448550900-1448552220.zip

Opis sytuacji: Nie będę rozpisywał demka, żeby niczego nie sugerować. Nook stwierdził, że jest hax. Ja jak sam oglądałem grę, to niczego nie widziałem. Demko oglądałem kierując się sugestiami Nooka i mi niestety również śmierdzi. Mieliśmy podstawy do wklejenia bana. Teraz mam wątpliwości, ale tylko dlatego, że to jest disv. Dlatego obejrzyjcie, ja niczego nie będę rozpisywał. Sami dokładnie przeanalizujcie. Jak nie będziecie przekonani co do czitów, rozpiszemy razem z Nookiem i będziemy dyskutować dalej.

 

Edit: W związku z tym, że ten temat zakładałem późnym wieczorem, nie byłem w stanie jeszcze raz przeanalizować dokładnie demek. Jedyne co wczoraj obejrzałem, porównując z demkiem z hltv, to ta wątpliwa akcja z ak47 na końcu dema od nooka. Mam teraz coraz większe wątpliwości czy słusznie wkleiłem bana, ponieważ ten przeskok na demku nooka nie jest już tak wyraźny na hltv.

Edytowane przez Złoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałam wtedy 2 mapki na serverze. Retro mówił żeby go sprawdzić bo odpalony. Zerkałam chwile na jego grę, to widziałam że gra na słuch więc powróciłam ze specta. No ale bez adminowskiego espa cięzko też coś ocenić. Później przyszedł Złoty, jako że dostał również info o rzekomym odpale. Oglądał jego grę, nic szczególnego nie zauważył, więc odpuścił.

Następnie przyszedł nook, też  miał odpuścić, ale coś tam zauważył na samym końcu jakoby to był aim. Mówił że dokładnie rozpisze go, jeśli złoży skargę. Więc czekamy :D

 

Ja myślę, że zrobiło się takie zamieszanie z tego powodu, że był to NON STEAM o nieznanym nicku. No ale poczekajmy na rozpiskę.

 

Jak dla mnie czysty. Oglądałam całe HLTV :(  jest jedna tylko akcja jak wychodzi za modelem na środku, ale to mógł być przypadek.

 

Złoty może przenieś nasze posty do tematu "UB disv" bo bez sensu dublować i wrzucać tutaj demo jeśli on złożył odwołanie ;>

Wiem, że nie napisał odwołania w dziale skargi, tylko w "screeny od admina", ale na tym forum ciężko się czasami połapać, więc ktoś by mógł to za niego przenieść zamiast bawić się w biurokrację :P I tak moderatorzy nie mają dużo pracy na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę z pracy to się wypowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co wczoraj obejrzałem, porównując z demkiem z hltv, to ta wątpliwa akcja z ak47 na końcu dema od nooka. Mam teraz coraz większe wątpliwości czy słusznie wkleiłem bana, ponieważ ten przeskok na demku nooka nie jest już tak wyraźny na hltv.

 

Demka hltv od pov'ów często będą się różnić. Też zależy na jakim interpie oglądamy demo. Povy niby lepiej odwzorowują zachowanie celownika. Tylko w tym przypadku za jedną akcje nie można banować, bo wiadomo, że każdy w akcie zaskoczenia będzie wykazywał się takim zachowaniem jakim jest szybki ruch ręką. Na 1/4 nie widziałam aby ten celownik konkretnie podążał za głową przez całą serie jego full auto. Jak wrócę do domu też się jeszcze przyjrzę bardziej. Poza tym nie sadził żadnych magicznych głów, więc wątpie czy do jednej akcji by uruchamiał aimkey'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demka hltv od pov'ów często będą się różnić. Też zależy na jakim interpie oglądamy demo.

 

Wiem o tym. Dodatkowo biorę pod uwagę fakt, że ostatnio serwer zamula. Na chłodno nie jestem już tak bardzo przekonany co do tego "silent aima", bo jak pooglądałem trochę o tym w internecie, to jednak się różni od tego co widać na demkach, które wrzuciłem. Poza tym kurde disv. baranie, po cholerę grasz na jakimś innym nicku!? I tak, nikt nie poznał Ciebie po głosie, bo Ty nigdy nie gadasz przez mikro. Ostatnia kwestia, która mi bardzo przeszkadza w obiektywnej ocenie dema. Podejrzanym jest disv., czyli osoba, która gra na serwerze jeszcze od czasów dark-cs, czyli około 8lat i teraz ciężko mi uwierzyć, żeby po takim okresie się odpaliła, a nawet jeśli wcześniej był odpalony, to tego wcześniej nie wyłapaliśmy,  

 

PS. Chciałbym jeszcze, żeby wszechwiedzący Retro popisał się swoimi umiejętnościami rozpoznawania czita, bo przecież 

 

przyszedl rudy popatrzyl jak stoi w miejscu i mowi ze czysty

Do dołu: Jak nie chcesz rozpisywać to skończ się do mnie pruć i oceniać moją robotę. Nie zamierzam z tobą gadać. Szkoda mi na to czasu. To już ostatnie słowa, które kieruję do ciebie.

Edytowane przez Złoty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym jeszcze, żeby wszechwiedzący Retro popisał się swoimi umiejętnościami rozpoznawania czita

nie mam zamiaru ani się popiswać ani Ci czegokolwiek udowadniać. zadaniem graczy jest zgłoszenie podejrzanego - tak też zrobiłem

żebyście mi chociaż warny pozdejmowali za każdego zgłoszonego/nagranego gracza to jeszcze bym się rozpisał a tak bawcie się sami

zły temat i dział na takie docinki. chcesz pogadać - zapraszam na ts

z tego co widze masz zbyt wysoką samoocene i mase kompleksow. a rozmawiac rzeczywiscie nie ma o czym bo troche nie ten poziom. popracuj, pomyśl. przypominam że to nie jest już stare HE w którym "cos znaczyłeś". próbujesz jechac na starej renomie której dla mnie jak i kilkunastu innych graczy nigdy nie miałeś. 

nie wiem po co mnie zaczepiasz i prowokujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak przeglądam te demko i w pierwszej kolejności nie podoba mi się ten precyzyjny russian walk, nie zauważyłem wcześniej, żeby disv z niego korzystał, a już wgl z taką dokładnością(skrypt?), że nic nie słychać. Co do strzelania, to na hltv bardzo ciężko wykryć aimbota, pov w tym wypadku był by dużo lepszy. Jeśli chodzi o info to też trudno określić, gracz gra bardzo zapobiegawczo, wszystko sprawdza. Z tego co trochę pograłem, z disv'em to aimem z tyłu nie stał, zawsze coś ustrzelić potrafił, ale zwykle większość fragów nie zdobywał pchając rush tylko stał z boku i czekał. Bardzo źle mi się ogląda demko bez esp admin, a hltv to już wgl, brak radaru przy ocenianiu demka to dla mnie męka, bo ja sam z niego potrafię dużo infa wyciągnąć. Wspominaliście o mikrofonie, z tego co pamiętam to disv go przecież nie używał, a na I miss my old form już tak... 

 

 

Edit.

 

Próbowałem się zapatrzeć w X-Spect, ale niestety wywala go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepsze są ss'y :) a jakby ktoś przerabiał to da się to sprawdzić ^^ to wy myślicie że to nie ja grałem?? -.- lio tyle lat używania scrolla to chyba się nie dziwisz :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do domu to wrzucę pova do oceny i obejrzę hltv z poprzednich map. Zaskoczyles mnie mówiac że to Ty, bo były tam dziwne akcje których u Ciebie nigdy nie widziałem wcześniej.

Pova mam jednego tylko, obejrzę hltv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy UB? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki nie ma jednoznacznej decyzji zawieszam bana. Demka będziemy analizować. Jeśli opinie będą na Twoją niekorzyść bana przywrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic nie miałem... Tyle lat gram w cs'a i ani razu nie grałem na czitach :) zacznijcie robic ssy bo na demkach każdy ma swoje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...