Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , dnia 05.12.2015r. udało mi się zabić w bardzo ciekawy sposób kilku przeciwników  . Co za tym idzie chciałem pobrać demko z serwera BaToN POLAND Server [FFA/Fast DROP] ale nie wiem czemu jest to nie możliwe gdyż  stało się to o godzinie 21:45 na mapie de_mirage zaś gdy szukam tego demka wyskakują mi tylko z innych map jakby demka były z inndego serwa . ss z hltv http://scr.hu/9oii/lau4u. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś hltv z innych map o tej godzinie? Możliwe, że demko zostało błędnie zapisane, albo też serwer padł podczas tej mapy i hltv nie zostało zapisane. Inne wyjaśnienie nie przychodzi mi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Chodzi CI o cs 1.6, czy o cs'a go ? ;p. Jeśli o cs'a go i FFA DD2/Mirage, to na CS GO nie ma HLTV, a w cs 1.6 w godzinach 21:45 były grane inne mapy, jak widać z hltv ;p. Więc najwidoczniej Ci chodzi o cs'a go, więc demka nie zdobędziesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi CI o cs 1.6, czy o cs'a go ? ;p. Jeśli o cs'a go i FFA DD2/Mirage, to na CS GO nie ma HLTV, a w cs 1.6 w godzinach 21:45 były grane inne mapy, jak widać z hltv ;p. Więc najwidoczniej Ci chodzi o cs'a go, więc demka nie zdobędziesz

Niestety chodzi mi o CSGO ;/ Dzięki za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość CLIPPO

Wpisz sobie record w konsoli i Ci nagra i potem stop i zatrzyma :D. Czyli record Darkes np i nagrywa Ci demko, potem odpalasz folder z cs'em i tam masz w głównym folderze cs'a go :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie record w konsoli i Ci nagra i potem stop i zatrzyma :D. Czyli record Darkes np i nagrywa Ci demko, potem odpalasz folder z cs'em i tam masz w głównym folderze cs'a go :D.

Tak .. .tylko że już tego nie nagram , powinienem odrazu po wbiciu na serwa to zrobić . Niestety tego nie zrobiłem . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...