Skocz do zawartości
Cry

Podanie o admina - Cry

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Cry
Staż w cs'a: 13 lat - i dalej się lata :P
Wiek: 35 roków :)
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): http://www.gametracker.com/player/Cry/31.186.83.63:27015/
Znajomości AMXX: 5/10 tak w ogóle to nie wiem bo ostatnio używałem bardzo dawno i na serwerze 1.5 a nie 1.6
Gdzie miałeś/aś admina: był sobie kiedyś taki serwer b2 kilka w akademiku dawno temu
Gdzie masz admina: na moim serwie testowym w domu :)
Kontakt: Tutaj PW szybko obczaję jak ktoś napisze.

Dlaczego właśnie ja: Tu to można popis dać twórczości. Myślę że jeszcze jeden admin się przyda. Wiadomo, że nie zawsze są admini na serwerze chociaż kilku już jest. To co się ostatni wyprawia to jakaś masakra wyzywają się cały czas i nie mówiąc o cziterach. Dlaczego jeszcze ja bo ciągle na serwerze mi się komunikat pojawia żebym się zgłosił na admina. ;D

 

Aha mam steama, ale jak na nim gram to gra mi pływa zamiast ładnie działać dlatego gram nosteam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej tak, co do tego nie ma żadnych wątpliwości :) 

 

Jak masz problem z grą na stimie to się do mnie odezwij to się wszystko ogarnie w parę minut ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę któż to podanie złożył :D Jak najbardziej na TAK juz wcześniej powinieneś złożyć :D raczej dużo tutaj nei trzeba pisać czesto gra, kultura, itd na plus
A steam-a ogarniesz że będzie ładnie działało ja też miałem taki problem jak zapewne i wielu innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowane TAK. Cry jest z nami długo, często zgłaszał graczy, co do kultury nie ma zastrzeżeń, nie stwarza problemów jak inne evenementy. TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc jestem na nie gdyż jest słaby, nie zna amxx, wgl go nie widzę na serwerze.....
Żartowałem oczywiście, jest uprzejmy, miły, ogarnięty, ma swój ogromny staż, amxx coś tam pamięta i jest cały czas na serwerze. Moim skromnym zdaniem się jak najbardziej nadaje :D Ja życzę mu powodzenia i widzimy się na serwerze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu się zdecydował. Oczywiście jestem na tak. Kultura, ogarnięty jest jak na swój wiek hue hue :D :D :D Oj gimby będzie płacz jak się banika wyłapie za wulgaryzmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cry, stary wyjadacz. Przeciwwskazań nie widzę co do jego osoby na stanowisku admina. Kulturalny, poczucie humoru, wszystko się zgadza. Co najważniejsze trochę z nami jest, a czitów to już się naoglądał, wiec z tym problemu nie będzie. Jak najbardziej na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się jako gracz oceniający gracza. Cry jest sympatyczny, potrafi walnąć ironią, jest dobrym graczem i ma w sobie duży potencjał. Jestem na tak, będzie dobrze, jak ktoś taki będzie sprawował u nas władzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem również za strasznie w Porządku miły i ogarnięty chłopak :) Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, długo tu jest, zna graczy i adminów, powinien znaleźć się w grupie uderzeniowej HE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podanie rozpatrzone pozytywnie, zapraszam na STEAM/.GG

 

.obama

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...