Skocz do zawartości
Gibon

Poważny problem Gibonka... :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym poprosić was o pomóc z moim problemem który zaczął się po formacie systemu.

Otóż zainstalowałem nowy system xp sp2 do długiej męczącej wyprawie za sterownikami i po przeglądnięciu wielu stron internetowych dobrałem myślę najlepsze sterowniki do mojej karty graficznej "Ati Gigabyte Radeon 9600 Pro"wyłączyłem synchronizacje pionową" w celu pozyskania większej ilości fpsów w csie niestety nic się nie zmieniło.

Fpsów posiadam na obecną chwile w mniejszych pomieszczeniach i mniej oświetlonych jest 50-70 natomiast przy otwartej przestrzeni spadają do 20-30.Przed formatem miałem 100fpsów no chyba ze była jakaś spora akcja to spadały do 80-90 lecz nie było to odczuwalne w ogóle jeśli chodzi o płynność gry.

Wyłączyłem krew i wszystko co było możliwe do wyłączenia. :( Pomysły mi się skończyły może państwo na coś wpadną.Czekam na waszą pomoc.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnij sobie modele broni high fps, powinno troche zwiekszyc ilosc fpsow, ale tutaj wyraznie cos ze sterami jest nie tak, sprawdz czy masz je pod dobrego wina, wgraj najnowszy service pack, bo z sp2 zawsze byly problemy, stery z jakiej strony sciagales? z ati?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie tez chciałem zwiekszyc fps bo mam 60 cały czas, a jak wlaczam cs'a to 30 ;] a chcialbym 100 juz czytalem o fps i pozmienialem niektore komendy np

] gl_max_size 64

] gl_lightholes 1

] gl_lightholes 0

] fastsprites 1

] cl_himodels 0

] cl_shadows 0

i np komedna shadows ma dac cienie pod figurami ludzi biegajacych jak jest ustawione na 0 i pisze ze jest 0 a cieniow niema a fps ciagle tyle samo ? Nastepna rzecza to otworzylem cs;a w oknie co mialo dac 10 fps i dupa niema ich wiec wrocilem do calego ekranu pomoz ktos jak to zwiekszyc co mam zle ? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inaczej niż Ty, a mam 100fps-ów:

cl_shadows 1

fastsprites 0

] gl_max_size 64

] gl_lightholes 1

] gl_lightholes 0 <----- tych 3 nie posiadam wcale

Jeszcze mam coś takiego:

fps_max "100"

fps_modem "0"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz mam 100 wczoraj zrobilem to z synchronizacja 15 minut po napisania postu xD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiecie moze gdzie to sie ustawia przy kartach ATI?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawy na ikone ATI przy zegarku-> ustawienia 3D-> i dalej wybierasz co cie interesuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra temat do zamknięcia troszkę skoczyły fpsy do góry ale nie dużo może pora na nową grafikę...yo

//LEader: Aś ju łisz, zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...