Skocz do zawartości
Olka91^

Podanie o slota - Olka91^

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Olka91^

Ile z nami jesteś: Gram na FFA od ponad 5 miesięcy.

Wiek: 24 lata

Ile dziennie grasz na serwerze: Grywam wieczorami, praktycznie codzień po 2-3h, a nawet zdarza się czasem, że i 4-5h ;) http://www.gametracker.com/player/Olka91%5E/31.186.83.63:27015/

Dlaczego właśnie ja: Jest to jedyny serwer na którym gram, a że grywam zazwyczaj wieczorami, po pracy, gdy serwer jest zawsze pełny, muszę czasem czekać nawet po 20min żeby wbić. Nie gram na innych serwerach, jestem wierna Batonikowi FFA :P Poza tym jak wyżej pisałam, gram codziennie (rzadko bywają dni, gdy nie gram), więc gdybym dostała slota, byłby on godnie wykorzystywany :)Zależy mi na nim :)

Steam: Nie posiadam, ale myślę, że to nie jest kłopot?

 

Mam nadzieję, że prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona : )

 

Pozdrawiam i pjona !  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasługuję by otrzymać slota ponieważ już trochę z nami jest, aktywna na serwerze a to najważniejsze. Co do postów to moim zdaniem lekko można przymknąć oko ale poudziela się trochę w tematach i będzie dobrze. Może posty mało ale pokazuję że jest aktywna, że istnieje. Jeżeli przed slotem by się wypowiadała to jak by to wyglądało? Przymusowe posty, bez sensu. Jestem jak najbardziej na tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co te posty. Ważne, że gra i jest graczem aktywnym. Na sb Olkę też często widać. 

 

Ja tam bym jej dała... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleksandrze jak najbardziej slota dać bo jest z kim pograć, pogadać i pośmiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropo tego, że nie mam napisanych 15 postów - Nie mam tyle, ponieważ nie chce się wypowiadać na tematy o których nie mam np. zielonego pojęcia, albo mam napisać post po to żeby po prostu miec +1 więcej... Udzielam się wtedy gdy wiem, że mój post coś znaczy i nie jest napisany od tak...

No ale okej, jeśli nie dostanę slota to spoko. Skoro wymogi to wymogi, to niech tak będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasluguje na slote widze ja caly czas na serverze a gram dosc duzo jak pozwala mi tylko czas. i co do tego potrafi zrwocic uwage gracza jak ktos nie spelnia regulaminu. i jest smiesznie na serverze gdy jest olka :) pozdrawiam jak najbardziej na tak 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 

  Gram od jakiegoś czasu na waszym serwerze, i widze Olka91^ praktycznie codziennie wieczorem na serwerze.

Jako gracz uważam że należy sie jej ten slot. A liczba postów na stronie nie ma niczego wspólnego z tym czy ktoś powinnien dostać slota czy nie,

raczej ilość godzin przegranych na serwerze powinna tutaj decydować w pierwszej kolejności.

Moim zdaniem, kryteria przyznawania Sotów na serwerze, powinny zostać troszkę zmienione. Ale to nie mi tu decydować.

Moim zdaniem powinna dostać slota.

 

                                                           Pozdrawiam Maciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do slota jestem oczywiście na tak Ola jest  aktywna, miła, wesoła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, Olka jest prawie codziennie, dużo gada, czasem nawet na temat :P aktywna, gra drużynowo, poprawia humor, ogólnie dobry ziomek ;D

 

hqdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Olce na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...