Skocz do zawartości
MIRAS

Szukam programu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani, po raz kolejny potrzebował bym kogoś mądrej porady.

 

Potrzebny mi Program ( coś w rodzaju notatnika, w którym by mozna było zapisać swoje wydatki. Program musi być chroniony Hasłem aby nikt nie mógł wejść)

 Tak wiec nie wiem czy obecne Notatniki czy programy Microsoftu wgrane na kompa mają opcje założenia hasła na pliki. Nie używam pomocy wujcia gogle bo daję sie wykazać mądrzejszym i przy okazji troszkę życia na forum dodaje.

 

Oczywiście najmądrzejszy program oraz wypowiedz nie będzie za "Bóg Zapłać". Przypuszczam ze jakaś gra na Steam lub klucz do CS:GO w dłonie tej osoby którą wybiorę.

 

 

PS. Dobrze by było jakbyście pisali nazwę Programu i jakiś swojej roboty poradnik obsługi w nim, bo to nie jest dla mnie.

Zielony jak coś przenieś temacik w lepsze miejsce.

 

 

 

Odpowiedź do postu Lio: Dzięki przydatne, lecz na chwile obecną zasługujesz na jedynie buziaka.  "Dobrze by było jakbyście pisali nazwę Programu i jakiś swojej roboty poradnik obsługi w nim" , a nie link do neta. Lecz dzięki, czekam na dalsze propozycje, może jest typowy program do zapisywania kosztów i wydatków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS MONEY PLUS z tego co w internetach pisza darmowy program jest to i mozna zarzadac budzetem ale nie ma wzmiany aby mozna bylo haslem zabezpieczyć. 

 

2 propozycja Skarbnik ma opcje zabezpieczenia hasłem co na pewno dla tej osoby będzie ważna rzeczą i banalnie prosty w obsludze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako absolwentka ekonomii mogę polecic właśnie program Skarbnik. Prosty w obsłudze, przejrzysty i naprawdę łatwo się go przyswaja :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej łopatologiczny mi się wydaje dysk google(mając oczywiście konto na gmailu). Masz tam i możliwość stworzenia arkusza excel, jak i zwyklego worda. I działa na każdym androidzie, na ipodzie też bez problemu mi działa ściąganie i edycja plików. Nie bardzo wiem, czego potrzebujesz więcej. Wydatki. Stwórz dobry arkusz, wrzuć go na dysk google, a z każdego właściwie urządzenia i z każdego miejsca jesteś w stanie nim operować :)

 

 

Jeśli chodzi o Skarbnik. Jak mamy na myśli to samo, czyli program Inserta, to chyba nie da się go obsłużyć inaczej, niż przez kompa. Chociaż akurat ze Skarbnika miałam przyjemnośc korzystać lata temu (wtedy miał chyba inną nazwę?  :P ), może od tego czasu Insert wyszedł poza kompy i robi aplikacje androidowe, to jednak wydaje mi się, że łatwiejszy masz excel który jest akceptowany w tej chwili przez każdy program. Bo czy na androidzie, czy na apple, zawsze znajdziesz jakiś program, który obsłuży Ci arkusz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji iż ten program jest dla osoby która zapewne traktuje kompa jako zło ostateczne poświęce się i rozpisze jak używać program( Miras jakbys ty nie mogl tej osobie go zainstalowac i pokazać na miejscu leniu TY)

 

 

~~~~Instrukcja ~~~~

 

 

1. Instalujemy program na komputerze ( uruchamiamy plik instalacyjny i klikam dalej dalej dalej i zakończ)

2.Następnie klikamy skarbnik 2x lewym przyciskiem myszy i pojawi się okienko i klikamy dalej w nastepnym okienku pojawi sie okienko z ochrona danych http://screenshooter.net/100649126/sxrabvjzaznaczamy krateczke włącz ochrone danych  i wymyślamy jakie hasło ma byći klikamy dalej nastepnie

3.wpisujemy imie i nazwisko oczywiscie nie musi byc prawdziwe

4.Oto nasz caly program ;]

 

 

 

5. http://screenshooter.net/100649126/ugvapqe

 

 

Tak wygląda cały program i są opcje Otrzymałem pieniądze i gdy klikniemy ta opcje uzupelniamy dane identyczna sytuacja jest pole niżej wydałem pieniadze

 

 

Edit : aby moc pierw dodawać opcje wydalem badz dostalem pieniadze trzeba utworzyc konto czyli inaczej wirtualne konto bankowe ---->Funkcje -->założenie nowego konta

 

 

Dziękuje bardziej łopatologicznie Miras wydaję mi się że się nie da tak więc mam nadzieje że się przyda poradniczek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ślicznie za wszystkie wypowiedzi, szczególnie Marcinowi który to własnie jego Skarbnika wybrałem i myślę ze będzie odpowiedni. ( na pw się z tb skontaktuję co do nagrody)

Temacik można zamknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...