Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.
Długo się zbierałem do tego postu. Stwierdziłem, że nie ma takiej potrzeby, bo po co gadać na forum, że odchodzę , jak nawet nie jestem z wami długo, ale jednak postanowiłem, iż jednak was o tym poinformuję. Nie będę już dłużej adminem jak i graczem na HE. Szkoda bo sądzę, że współpracowało i grało się ze mną chyba dobrze, nie? Ostatnio i tak mnie dużo nie ma na serwie jak i na forum, ale już raz opuściłem pewną serwerownie bez słowa i jakoś potem źle mi po tym było. Czasu brakuje, a doszły nowe zajęcia, mimo wszystko jeśli będziecie chcieli pograć ze mną to gadajcie. Myślę, że czas się znajdzie, bo co to za problem gdzieś w sobotę poświęcić godzinkę czy dwie na wspólne granie czy też gadanie. Dzięki wszystkim bywalcom za dobrą zabawę, tym z którymi grało się łeb w łeb, dziękuję za dobrą rywalizację, pozdrawiam wszystkim tych którzy mówili mi, że mam sobie iść bo nie da się grać :P pamiętajcie @nook i @Mania nadal będą was karać :) Dziękuję wszystkim za te kilka miesięcy wspólnej, dobrej zabawy, niech @batonik będzie z wami :D

 

 

Nie, to nie to, że umieram na raka :P 3mcie się ludzie ciepło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha czyli odszedł w przekonaniu, że mnie nie miał szans karać trollface 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinek, ty się zaliczasz do tych z złowrogą bronią - famasem - i was nie ująłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał czas to odwiedzaj nas, trzymaj sie ciepło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się.
Myślę że się jeszcze spotkamy.

Jak nie na H-E to może gdzieś indziej tylko nick zostaw łatwo się wtedy odnaleźć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bedziemy plakac;DD Seriooo to wbijaj na serwery HE jak bedziesz mial chwile, a nie ze tak o znikasz:P A na forum zerknąć raz na tydzien tez Cie nie zbawi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się zdrowo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie łysy nie gadaj że zapuszczasz brode ala merlin i dlatego odchodzisz ;P ?I tak będziesz zaglądał ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się ciepło Lio! :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do następnego :D  

Batonik bardziej uzależnia niż nie jeden narkotyk :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda szkoda.... Trzym się Lio ! :D

Ps. Daj szluga ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Lio :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...