Skocz do zawartości
CZK

Kupię słuchawki ;)

Rekomendowane odpowiedzi

No tak jak w temacie kupię słuchawki jakieś do csa, wiadomo żeby były z mikro i z 2 wejściami do lapka. Bo los tak chciał że musiały mi wejść w paradę jak szedłem do łazienki i zostały ubite jak kotlet. Gdy się odmuliłem zobaczyłem że to moje słuchawki jednak i wiecie jakiś model jakieś takie byle by były tylko jakieś żywotne macie jakieś nazwy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Plantronics Gamecom 388 i polecam. Są lekkie, duże, idealnie zakrywają mi ucho, przez co są mega wygodne i nie mam potrzeby zdejmowania ich co chwila, bo czuję ucisk :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A min i max pasma przenoszenia Hz? Orientujesz się ile jest? 

A dobra już w necie oblukałem :) No fajne fajne :)

A jack'i przerywają coś nie halo z nimi czy wszystko ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kompie, gdzie mam combo jack - jeden wtyk, po podłączeniu przejściówki nie działał mi mikro, ale to raczej wina kompa.

 

W drugim lapku rewelacja. Styki idealnie, nic nie przerywa, mikro chyba spoko, nie @Olka91^? :) Sam dźwięk w słuchawkach bardzo wyraźny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonałaś mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Steelseries Siberia v2 :D Można nimi rzucać i nic się z nimi nie dzieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SS V3, również wytrzymałe, dobrze wszystko slychać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej lookne na te i na te :D Aż zaraz nie będę wiedział co kupić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Steelseries Siberia v2 :D Można nimi rzucać i nic się z nimi nie dzieje :D

 

Mam je obecnie i jestem zawiedziony... Być może dlatego że moje poprzednie były dużo lepsze(Qpad--QH-90) Żeby siberie przybliżyć do qpadów dokupiłem specjalnie kartę dźwiękową, ale i tak bez rewelacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polece steelseries xb5spectrum.Wygodne a do gry idealne a dodatkowo jak masz xboxa mozesz tez ich uzyc.Nie podales do jakiej ceny a ten model znajdziesz do 130-140 zl

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam je obecnie i jestem zawiedziony... Być może dlatego że moje poprzednie były dużo lepsze(Qpad--QH-90) Żeby siberie przybliżyć do qpadów dokupiłem specjalnie kartę dźwiękową, ale i tak bez rewelacji.

No przecież Siberie kupuję się od razu z tą kartą dźwiękową i wtedy dźwięk jest niesamowity mimo że jest na USB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...