Skocz do zawartości
Rambo123

Admin na serwerze ffa Baton

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Rambo
Staż w cs'a: liczac cs go to 3000 godz bez 1500
Wiek:17 zaraz 18
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem):http://www.home-edition.eu/psychoffa/player.php?id=154spokojnie ze 4-5 godz
Gdzie miałeś/aś admina:Admina mialem jedynie na swoim wlasnym serwerze gdzie robilem z niego ffa,cod,diablo itd wiec na amx sie troche znam
Gdzie masz admina:aktualnie nie mam nigdzie, nawet sie o to nie prosilem az do teraz
Dlaczego właśnie ja: Spedzam duzo czasu grajac na tym serwerze i bardzo przyjemnie mi sie na nim spedza czas i nie raz slysze ze ludzie prosza o admina zeby rozstrzygnol czy ktos gra uczciwie no nie zawsze sa takie momenty ze admin akurat jest dlatego chcialbym tez wspomoc administracje rozstrzygajac takie spory
Kontakt:tak jak juz mowilem duzo spedzam czasu na serwerze i tam mozna mnie znalezc albo napisac na moj email: radekjaniak@onet.pl lub dodac mnie na steamie nick: orysz120

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Hard
      Nick: Pan Leśniczy
      Staż w cs'a: ponad 10 lat
      Wiek: 28
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): Czasami na granie przeznaczał pół dnia, czasami kilka godzin, a gdy nie mam czasu to w ogóle. Staram się być w miarę regularnie  https://www.gametracker.com/player/Pan Leśniczy/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: kilku już upadłych serwerowniach
      Gdzie masz admina: w sytuacji bieżącej nigdzie
      Dlaczego właśnie ja: Adminów w ilości na graczy nie jest zbyt wielu. Potrafię merytorycznie ocenić gracza, nie prowokuję.
      Kontakt: steam/forum pw
    • Przez Drwalzlasu
      Nick: DRWAL z LASU
      Staż w cs'a: 16 LAT 
      Wiek:26 
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): https://www.gametracker.com/player/DRWAL z LASU/31.186.83.63:27015/
      Gdzie miałeś/aś admina: z 8 9 lat temu prowadziłem że znajomymi pewna sieć
      Gdzie masz admina: aktualnie nie mam, wróciłem do gry po przerwie.
      Dlaczego właśnie ja: Dlaczego ja hm.., tak jak wspomniałem wyżej prowadziłem dawniej sieć  serwerów,z powodu konfliktu zrezygnowałem. Po latach gry nabytego doświadczenia myślę że sprostalbym w eliminowaniu osób oszukujacych, na pewno zadbalbym o kulture na serwerze , ktorej czasem nie mam ;D, I oczywiście służę pomocą:) 
       
      Kontakt: steam_0:150347, id DRWALZLASU , email: drwallp@gmail.com
    • Przez kamilwie1b
      Nick: JakJaKozakJestem
      Staż w cs'a: 5 lat 
      Wiek: 19
      Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): 2h
      Gdzie miałeś/aś admina: kiedyś na mandarynce jak jeszcze był serwer ale upadł
      Gdzie masz admina: nie mam aktualnie nigdzie
      Dlaczego właśnie ja: Gram jutro trochę czasu na tym serwerze i przydał by się kolejny admin bo trochę tych haksiorów jest , jestem zawsze wstanie płacić składkę za admina bo zarabiam na siebie więc te 30zł czy tam ile jak wydam na admina to nic się nie stanie . Gram dużo na tym  serwerze razem z kolegą nick: BabyBenz , czekam za odpowiedzią mam nadzieję  że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie . Pozdrawiam :)
      Kontakt: kamilwie1b@o2.pl gg też mogę założyć :) 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...