Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim, nudziło mi się trochę dzisiaj pod wieczór i zacząłem szukać AWP-DragonLore do Counter-Stike'a 1.6 na modelu od RooTns (Praktycznie wszystkie modele na " |͇̿C͇̿S:G͇̿O͇̿| BaToN POLAND |SKINY|KLUCZE|MISJE|MEDYK|OPERACJE|" są jego autorstwa) ,ale takowego nie znalazłem więc postanowiłem zrobić (wgrać nowe tekstury) na nowy model :)

u4tfpjuu46f9_t.jpglbdx3uurosg1_t.jpg60vhf25f0gzj_t.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

Ps. Szukałem również tekstur dla "AWP-Batik oraz AWP-Hive ale takowych też nie znalazłem, więc jeśli by wam się spodobał pomysł z podmianą nowych modeli za stare mógłbym spróbować odtworzyć owe "Awupy" by zastąpiły stare modele .

PsPs. Mam nadzieję że wszystko zwięźle napisane xP

----------------------------

Linka zapomniałem ..

Port Dragon Lore'a na HE.rar

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mnie osobiście się podoba, dużo ładniej wygląda od starego modelu 1.6

To można by było zamienić ale to zależy od Ciebie.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Kto przeczytał temat

• Przeglądający   0 użytkowników

• Podobna zawartość

• Przez Sevral
      Siemaneczko, z okazji zbliżający się świąt ( i dużych ilości alkoholu ) udzieliły nam się dobre nastroje i postanowiliśmy na 3# oraz na 4# wgrać zupełnie nowe skiny  ale jako że mikołaje też muszą z czegoś żyć to wszystkie skiny zostaną zresetowane więc zabawa będzie trwała od nowa jako że nie chce nam się szukać ( po pijaku ) nowych skinów na serwery dajemy wam możliwość przeszukania głębin internetu i wyszukania waszych wymarzonych skórek  lub tu tu rutu tu tu możecie stworzyć własne skiny i zaproponować je w tym temacie Poradnik jak to zrobić znajdziecie poniżej 

Ilość Wolnych modeli 
      Ak47 - 19 
      M4a1 - 19
      AWP - 12 
      Deagle - 9
      Glock - 7
      USP - 6
      Galil - 5
      Famas - 7
      Kosa - 28
      MP5 - 6
      W poście dajemy 

Nazwę Skina:
      Link do Zippyshare: 
      Grafikę: 

starajcie się też nie dodawać skinów z animacją, o co chodzi ?? a "podziwianie broni" tu macie pokazany ruch na samym początku 

a wiec do roboty i miłej zabawy Hou Hou Hou 
    • Przez gramnawhtylkoniebanujcie
      Macie tutaj linka do gadzetu na pulpit windows 7  http://windows7themes.net/en-us/game-server-monitor-gadget-for-windows-7-to-monitor-your-favorite-servers/
      Pokazuje on liczbe graczy na serwerach cs 1.6 i obecną mape. Jednak mozna dodać tylko 3 serwery. Jesli macie swój ulubiony batonowski serwer to jak najbardziej polecam instalacje. 
      Nie bede tu opisywał instalacji bo jest ona banalna ogarniecie to :)
      Tutaj screen jak to działa: 

• Przez ♟HajsBuba
      Witam,mam otóż taki problem że gdy chcę wejść przez STEAM'owego Counter-Strike'a na BaTonowego [CS:GO MOD'a] za każdym razem mnie wywala do pulpitu:

Nie pomógł nawet reinstal, a dodam że to się dzieje tylko na tym serwerze :/

PS. Gdy oleję ten komunikat i na pasku zadań kliknę na "CS'a" wszystko działa bez problemu.

PS.PS.

• Przez ♟ZenGPL
      Strona Zengaming oferuje nam pojedynki 1vs1,2vs2(beta), (w przyszłości 3vs3, 4vs4, 5vs5) dzięki, którym zdobywamy ZEN COINS.

Za każdy wygrany pojedynek otrzymujemy 10 zen coins-ów + XP (level up). Za przegrany pojedynek nie są odejmowane zen coins-y.

Mecze są rozgrywane systemem BO1 na mapach aim/awp (losowo) do 8 wygranych rund na serwerach 128 tickrate. Jeżeli przeciwnik się nie pojawi na serwerze w przeciągu 5 minut lub wyjdzie w trakcie meczu wtedy również zalicza nam wygraną i dostajemy 10 coins-ów. Ragequity są karane banem permanentnym.

Za uzbierane coins-y kupujemy skiny w zakładce "Marketplace", pierwsze skiny dostępne są od 500 coins-ów, noże od 17500.
      Aktualne skiny w markecie:

1. Rejestracja w serwisie Zengaming
      Wchodzimy na stronę Zengaming klikamy "ENTER NOW" po czym ukazuje nam się tabelka:

2. Następnie pojawia nam się okienko z wyborem gier i wybieramy CS:GO po czym ukazuje nam się proces rejestracji.

3. W kolejnym procesie rejestracji pojawi nam się okienko i uzupełniamy swój profil.

4. W końcowym etapie rejestracji pojawi nam się okienko czy jesteśmy z Europy czy z Ameryki oraz połączenie konta Steam.

5. Po zakończeniu rejestracji przechodzimy do zakładki "CSGO Arena", po czym klikamy "Play now" i próbujemy swoich sił na arenie. Gracze są dobierani losowo.

6. Ciekawostki
      - Możemy wyzwać swojego znajomego na pojedynek, wystarczy wejść w jego profil kliknać w "Challenge" i czekać na akceptacje wyzwania. Za wygrany mecz dostajemy również 10 coins-ów, za rewanż tylko EXP.
      - Za osobę, która zarejestruje się z reflinka dostajemy 50 zen coins-ów.
      Zengaming