Skocz do zawartości
CZK

Propozycja dodania nowych skinów.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zauważyli wszyscy Admin od przeciętnego gracza się niczym nie różni. Poszukałem czegoś odnośnie tego tematu i znalazłem zwykłe klasyczne stroje dla Adminów:

56ba4dfb43339.jpg

56ba4dfece1e1.jpg56ba4dfea664a.jpg

http://cs.gamebanana.com/skins/144210

A odnośnie graczy np. stroje dla CT :

51745cd439689.jpg51745cd668e9d.jpg51745cd858b2e.jpg51745cda0b394.jpg51745cdbc7da2.jpg

http://cs.gamebanana.com/skins/125764

Kolejne stroje np. dla TT:

53651b0abaa92.jpg53651d95de84a.jpg53651d988f75c.jpg

http://cs.gamebanana.com/skins/133977

Nie znam się czy to zamuli serw czy coś ale myślę, że takie stroje przyciągną graczy :)'

Taka moja mała propozycja :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To jest dobry pomysł dla VIP-ów można by było takie stroje wgrać było by fajniej :) I było by to urozmaicenie serwera :) jestem jak najbardziej za :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

VIPÓW i np Adminów żeby wiedzieli, że jest Admin na forum jeśli ktoś nie zna komendy /adm. No i VIP bo wykupił i wydaje mi się, że od razu więcej osób by wykupiło owego VIPA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Admin od zwykłego gracza nie powinien się niczym różnić, admin to też gracz, btw do niedawna mieliście osobne modele dla adminów i wyłączyłem to całkiem niedawno, w ogóle nie wiem skąd to się wzięło, ale nieważne ^^

Co do modelu VIP'a to plugin pisał na nasze potrzeby @Tamq, ostatnio coś go nie widać, a nie mam pojęcia czy dla VIPa jest zdefiniowany jakis inny model, jesli chcielibyśmy tylko podmienić plik modelu, bo jeśli korzysta z tych samych modeli co gracze to trzeba zmodyfikować plugin, a na ftpie ni ma sma do vip'a więc nie moge tego sprawdzić. A raczej nie znajdziemy nigdzie gotowego pluginu do vipa, który będzie robił to co aktualny i jeszcze podmieniał model... 

+ za pomysł, ale chyba nic z tego nie wyjdzie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla mnie to jest trochę nie wypal z tym ze jest ta komenda i ze wiedzą że jest admin na serwerze. Bo każdy sprawdzi i się chowa z czitami i się dobrze kryje wtedy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

według mnie jeśli chodzi o adminów to nie ma takiej opcji......Najlepszym adminem jest ten admin którego nie widać bądź gracze nie go znają a obserwuje,  bo   Ci co grają nieuczciwie jak usłyszą  słowo admin to zaraz uciekają  lub   grają tak ze ciężko wyłapać :) mało tego  np  patrząc na go moda jak dzieci zobaczą ze jest admin to  chcą zamęczyć pytaniami i skargami:) co do vip no też  raczej na nie ponieważ to będzie "ja mam  a ty nie czyli jestem lepszy" a przecież nie każdy chce inwestować w grę i dlaczego ma się czuć gorszy? już wystarczą dodatkowe skoki  czy tym podobne:)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@@Bienio co do tego co napisałeś w odniesieniu do VIP'a to w chwili obecnej jest to po prostu p2w co mi się w ogóle nie podoba, wolałbym żeby VIP mógł sobie wybrać model postaci, bronii, mieć jakiś napis VIP na serwie/forum, slota itp... ale żeby nie dawał przewagi w grze, tak jak jest to w chwili obecnej. Kupując vipa wspierałbyś serwer, a nie po to żeby łatwiej wbić wyższą pozycję w rankingu... ale takie radykalne zmiany niosą za sobą pewne obawy co do tego czy znajdą się osoby chętne do wspierania w ten sposób serwera, bo na pewno nie zrobią tego, krótkowzroczne dzieciaki nominujące fy_snow przy pełnym serwerze. Cóż taką mam wizję, ale pewnie będę musiał jeszcze trochę poczekać zanim @batonik do tego dorośnie trollface

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odświeżam :D @Stracony czy ktokolwiek. Co sądzicie o tych strojach? :D Może to by było dobre rozwiązanie jak trochę ludzi przyciągnąć. Coś innego niż wszędzie :) Admin to tam ciul. Niech się nie wyróżnia od innych. Ale np stroje Power Rangers by były git jak na moje :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@CZK admini niech się nie wyróżniają bo wtedy gracze będą wiedzieli że admin jest na serwie lepiej jak nie wiedzą kto jest adminem bo im mniej wiedzą tym będą zdrowsi :D haha 

Co do reszty to można by było coś takiego wgrać zawsze to jakieś urozmaicenie i ciekawiej :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jesli chodzi o adminów to raczej zly pomysł ale te stroje mnie rozwalily i mozna by wprowadzić je wszystkim graczom i baton by se zarobił i wszyscy szczęśliwi haha xd

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co pamiętam to były już te stroje adminów :D ,Co do strojów ,myślę że z tym będzie lipa .Lepiej już by bylo wgrać skiny do kosy ,to by urozmaicilo moda pb. Ale może być też tak,jeśli Góra to wszystko w gra to już co chwile będzie padał serwer , no nie wiem szczerze co z tym zrobić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Serwer pada bo crashuje go któryś plugin lub mapa, tyle że te crashe pojawiają się od około 2 lat i ciężko jest dojść co tam wadzi. Co do skinów, jak widać każdy model jest inny, jak rozpoznacie przeciwników ? Aktualnie są dwa oddzielne kolory: niebieski i czerwony. Tak czy inaczej popatrzę co i jak 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
34 minuty temu, Stracony napisał:

Serwer pada bo crashuje go któryś plugin lub mapa, tyle że te crashe pojawiają się od około 2 lat i ciężko jest dojść co tam wadzi. Co do skinów, jak widać każdy model jest inny, jak rozpoznacie przeciwników ? Aktualnie są dwa oddzielne kolory: niebieski i czerwony. Tak czy inaczej popatrzę co i jak 

To już by były lepsze skiny do kosy ,a te postacie niech zostaną takie  jakie są.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kurde nic nie idzie wgrac na tego moda Pb. A serwer jak padal tak dalej pada tylko ze teraz nie wyskakuje ze ktos sie zabil tylko padnie i ciul . Nie dojdziemy do tego co jest tego przyczyna. Trzebaby bylo usunac wszystkie pluingi i po jednym od nowa wgrywac hahahaha. @Stracony musimy pogadac na temat mapek jeszcze ale to na steam albo Fb .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja tam uważam , że nastały poważne czasy dla sieciówki cs 1.6 ... Coraz częściej na serwerach można spotkać kobiety , więc może i o nas pomyślicie i wgracie damskie postacie ?! :-P 

O ile takowe oczywiście faktycznie istnieją, coś tam szukałam i niby jest taka opcja... Nie znam się , więc tak rzucam tematem , może ktoś się zainteresuje i zechce umilić nam gre :-P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Honeyto jest dobry pomysł, grałem kiedyś na innych serwach( oczywiście wtedy kiedy nie zawitałem do HE bo jak już zawitałem to już z wami nie mogę się rozstać i zostanę na zawsze) i wiem że taka opcja jest możliwa żeby coś takiego wgrać, nie znam się za bardzo i nie wiem czy można było by tak zrobić żeby ustawić to po nicku, Bo ty pewnie pomyślałaś nad tym żeby dajmy kobiety miały swoje postacie a męzczyzni swoje?. Jak tak to nie wiem, ale spotkałem się że były postacie kobiet w cs. 

@Stracony 2#napewno nie crashuje  mapa bo ten serw pada na wszystkich mapach ale najczęsciej na tych paintballowych, dzisiaj akurat padł na cs_paintball, z tym się akurat chyba nie da nic zrobić niestety, bo problem pojawił się już od dawna i każdy nie zna przyczyny, 

@CZK spoko pomysł żeby coś urozmaicić na 2# bo tych osób jest niestety coraz mniej, ale jeśli chodzi o adminów to bym zostawił to jak jest, bo wiem na swoim przykładzie że jak nikt nie wiedział że jestem adminem to w 2 dni zbanowałem ponad 10 osób którzy grali na cheetach teraz się to uspokoiło ale co z tego? nie którzy patrzą się " a nie ma admina to włacze sobie wh" i grają na wh i odstrasza to nowych graczy którzy od razu kończą grać na nasze serwerowni:( moim zdaniem lepiej żeby nie wiedzieli kto admin a kto nie bo łatwiej takich dopatrzyć i zbanować , ale żeby zmienić stroje vipom to jest dobry pomysł:) trzeba coś kombinować żeby przyciągać tych graczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta