Skocz do zawartości
Natalia

6 Lat z Home-Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że spędziłam z wami prawie 1/4 mojego życia  D%20-%20Kopia%20-%20Kopia.png Chciałam z tego miejsca przeprosić za wszystkie krzywdy jakie wam wyrządziłam a jednocześnie podziękować za wiele wspaniałych chwil. To tutaj , na tej serwerowni stawiałam pierwsze kroki w cs 1.6 ! To wy nauczyliście mnie jak być "dobrym" adminem a przede wszystkim jak strzelać HS D%20-%20Kopia%20-%20Kopia.png. Wspominając dawne czasy aż  się łezka kręci w oku ! Poznałam wielu wspaniałych ludzi, spędziłam z wami setki jak nie tysiące godzin na serwerach i nocnych rozmowach.... Zawsze śmiałam się że jesteście moją drugą rodziną ! : >. Wiadomo bywały też gorsze chwile, kłótnie i fochy, ale wiele wspaniałych zdarzeń rekompensują moje nerwy D%20-%20Kopia%20-%20Kopia.png. Chciałam podziękować takim osobom jak :

Kornikoss, Marcinku, na Ciebie zawsze moge liczyć !   :*:*

@Kugell007, do dzisiaj pamiętam przepis na schabowego w sosie śmietanowym ! :D

@Kejti, ty moja batonowa siostro :*

@batonik, to dzięki Tobie tutaj jesteśmy ! :P

@leniwiec, Ten człowiek potrafi poprawić humor , NaNa pozdrawia! :P

@Złoty, Jak będziesz niedobry to powrót z HulaKula ujrzy światło dzienne :D

Pełnoprawny Obywatel, Przestań mi już psuć Rank ! :P

@`NeriX ahh ty małpeczko moja : D

To właśnie z nimi spędziłam chyba najwięcej czasu na rozmowach o wszystkim, było też wieeeeluuuuu graczy którzy powodowali uśmiech na mojej twarzy. W ciągu tych kilku lat ekipa zmieniała się jak skarpetki jedni przychodzili inni odchodzili.... Dzisiaj też mamy wielu wspaniałych graczy !

KRZYCHU, @Cry - uwielbiam was zabijać!

@Sevral ty gaduło przebrzydła! dziękuje za PowerGirl :*,

@Olka91^, przypominasz mi trochę mnie z przed paru lat D%20-%20Kopia%20-%20Kopia.png taka pozytywnie kopnięta ! D%20-%20Kopia%20-%20Kopia.png

@Spokojny Nerwus, dzięki Tobie nie muszę rezygnować z gry- wyręczasz mnie w kręceniu demek ! :P.

Moja 6 rocznica z wami przypada dopiero w piątek ale jako że mnie nie będzie wstawiam posta dzisiaj !   Mam nadzieję, że jeszcze kilka kolejnych lat będę was dręczyć, kickować, banować i działać na nerwy !   :*

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Natalia Gratuluję takiego stażu ! Mam nadzieję, że będziesz tutaj drugie tyle, a nawet i dłużej ! I Fajnie, że o mnie wspomniałaś ! Serio JARAM SIĘ !!  :) To naprawdę bardzo miłe ! :) Fakt, jestem na swój sposób 'pozytywnie kopnięta' ale myślę, że to zaleta :) Mam nadzieję, że w przyszłości będę tak wspaniałym adminem jak TY, jeśli w końcu złoże podanie :)
Ślę Ci buziaki ! :* Graj tu jak najdłużej, karaj 'botków' i adminuj ile wlezie, bo masz do tego smykałkę :) ! 

PJONA ! ! ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no koleżanko to musisz imprezę zrobić, ale BaToN powinien ją zasponsorować ze względu na staż na serwie i forum.

 

Życzę kolejnych lat na serwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha, ja też zawszę na Ciebie mogłem liczyć i mam nadzieję że nadal tak pozostanie, co nie zmienia faktu że na mnie możesz zawsze :) 

 

Czekam na kolejne 6 lat, w miarę możliwości :) 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ediiit: 

 

Trochę zmieniłem posta, bo w sumie dotyczy tylko Natalii, a nie sieci : ) 

Edytowane przez Marcin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje  @Natalia !! :D oby tak było jeszcze wiele lat z nami! :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) i oby dalej tak było jak do tej pory :) i kolejny lat z nami mile spędzonych życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o mnie to się nie pamięta? .bad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratki :) życzę dalej dużo radości z gry i pozostania jak najdłużej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A już miałem stracha że odchodzisz . Uff kamień z serca spadł ;D

Dzięki że się podzieliłaś tym, zwłaszcza że zostałem wyróżniony ;D Mogłaś dopisać że psuję rank bądź reputację z awp ;D

Pamiętam (pewnie Ty nie :D ) jak sprzeczka lekka była na inferno za czasów "Zaczarowanej" :*

 

Teraz już wiem skąd masz powergirl :/ a ja przez godzinę spamowałem czy ktoś ma na powergirl hahah widać jakie znajomości .monroe  @Natalia .artysta

@Sevral masz ode mnie kopa :D

 

Bądź z Nami jak najdłużej i ćwicz awp ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja go nie dostałam od Sevrala, on go dla mnie tworzył :-P redha jakbym miała wszystkich wymieniać to by miejsca zabrakło :-P oczywiście że też ciesze się ze jesteś z nami! Kiedyś sporo się razem strzelalo :-)

Wysłane z mojego D2403 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty @Natalia :D I życzę kolejnych 6 lat :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdania i myślę sobie, oho, ucieka stąd, żeni się, zaczyna się wychowywanie małych dzieci xd, ale później kamień spadł z serca. Dzięki za miłe słowa ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdania i myślę sobie, oho, ucieka stąd, żeni się, zaczyna się wychowywanie małych dzieci xD, ale później kamień spadł z serca. Dzięki za miłe słowa ;D

 Tak samo mialem, naszczescie zostajesz z nami na dluzej;] Moze Ci sie uda wytrzymac następne 6 lat:DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sieć serwerów jest..

 

Ale przeprosiny przyjmuje ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nah,nawet @ się znalazła,miło :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...