Skocz do zawartości
Grzesiek

podanie Jednostka Wsparcia | Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jednostka Wsparcia | Grzesiek
Staż w cs'a: kilka lat z długimi przerwami
Wiek: 25
Ile dziennie grasz na serwerze(link do GT z Twoim nickiem): http://www.gametracker.com/player/Jednostka%20Wsparcia%20|%20Grzesiek/31.186.83.63:27015/
Znajomości AMXX: 8/10
Gdzie miałeś/aś admina:  Byłem adminem na 1 u was :)
Gdzie masz admina: obecnie już nigdzie ;p
Dlaczego właśnie ja: Nie jestem święty(czasem klnę jak szalony) , ale wkurza mnie, gdy nie mogę z ekipą normalnie pograć gdy jakiś typu z WH wbija. Gram dość często na tym serwie, więc myślę, że mając admina uprzyjemniłbym niektórym grę, gdy znajdzie się niezapowiedziany gość D%20-%20Kopia%20-%20Kopia.png pozdrawiam
Kontakt: gg2670102, email grzegorzgospodarczyk@o2.pl

 

P. S. Sory za moją nieobecność przez tak dłuuugi czas :PP mam nadzieję, że wróciłem na dłużej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, ponieważ Grzesiu miał już u nas adma i dobrze spisywał się w tej roli a to chyba dobrze że on też tak jak ja w lutym wrócił po dłuższej przerwie i chce pomóc łapać haxy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również na tak :) Wiek, staż = doświadczenie :) Tym bardziej jak miałeś admina to tym bardziej :) + dziś nawet odpałka zgłosiłeś :D Nie ma nic do czego można by się przyczepić ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na Tak - co prawda nie miałem możliwości przekonać się o koledze na serwerze - lecz miał u nas już admina - pełnił funkcję więc można śmiało dać.

 

 

PS. Grzesiek - Pamiętaj aby nie komentować zbytecznie w swoim podaniu. Na podziękowania będzie czas. Kilka osób się wypowie i na pewno Maciek da pozytywny werdykt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK :) wiek + doświadczenie + miał tu admina + jest bardzo rozmowny :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tak. Tak.

Zwłaszcza że miałeś już admina na naszych serwerach :)

 

 

 

                                                     Pozdrawiam SzAiBa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na tak! Był już adminem u nas na #1 elegancko ogarniał, robił co do niego należało, sprawdzał jak były zgłoszone odpały :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, zabawny, ogarnięty ! Wiek + doświadczenie + widzę go zawsze na serwie gdy gram :) Jestem na TAK ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katował cheatów przedtem i teraz też będzie. Można na @Grzesiek liczyć, chętnie pomoże. Kulturalny, rozmowny, wiek, staż. Duże tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestm na tak :) Wiek odpowiedni admina juz mial tutaj wiec wie wszystko co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to połączmy się steamowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...