Skocz do zawartości
Matieusz

problem z kodem

Rekomendowane odpowiedzi

W cs 1.6 Mam nick Matieusz i wysłałem sms za 6zł 18 gr chyba i nic nie otrzymałem na telefon żadnego kodu zwrotnego ani pieniędzy w cs proszę o załatwienie tego problemu

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz spokojnie czekać aż Baton wejdzie i to sprawdzi, narazie graj spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz spokojnie czekać aż Baton wejdzie i to sprawdzi, narazie graj spokojnie.

ale ja już będe czekajł dziś 4 dzien proszę o jak najszybsze rozwiązanie tego przoblemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy sie czas od napisania zażalenia, czyli czekasz od wczoraj, nie minelo jeszcze nawet 24h, skad ktos mogl wiedziec ze Ci nie przyszedl kod skoro nie zglosiles tego wczesniej. Tak jak mówilem wczesniej czekaj spokojnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

  • Podobna zawartość

    • Przez Gruby rozpruwacz
      Nie mogę otworzyć skrzynki, wchodząc na serwer nie tworzyłem pinu który jest potrzebny do otworzenia skrzynki
       
      Nsb
    • Przez DawoXD
      Witam. Otóż dzisiaj kupiłem sobie na serwerze PB wszystko ładnie wpisałem ale gdy wchodzę na serwer pisze: 'nie możesz wejść na ten serwer' czyli błędne hasło.
      Nie wiem czy można to jakoś sprawdzić w logach czy nie.Tak czy siak coś wpisałem źle i mam nadzieje, że da się to naprawić. ;)  
    • Przez batonik
      Jeżeli jesteś właścicielem serwera lub graczem to ten poradnik jest dla Ciebie :)
      Czasem przy próbie wejścia na serwer wyskakuje nam:
       
      Rozwiązanie:
      Próbować do skutku wejść na serwer, problem po jakimś czasie sam z siebie znika, może pomóc restart serwera, lecz nie zawsze jest konieczny.
      Zmniejszenie "sv_reservation_timeout" (domyślnie ustawione na 45) może wpłynąć pozytywnie na wyeliminowanie tego problemu. Jeżeli nie ma w server.cfg to należy dopisać. 
       
      W czym leży problem:
      Problem spowodowany jest tym, że Valve wprowadziło coś takiego jak poczekalnie, które są używane do grania na oficjalnych serwerach. Niestety serwery społeczności korzystają z tych samych ustawień co serwery turniejowe VALVE stąd też występowanie tych problemów.
    • Przez batonik
      Poradnik ten skierowany jest dla osób mających problem z wejściem na nasz/swój serwer. 
      Jeżeli nie możesz wejść na serwer a po próbie dołączenia wyskakuje okienko z napisem: 
      lub
      a w konsoli:
       
      Rozwiązanie:
      Restart serwera (wyłączenia, włączenie) lub jeżeli jesteś graczem i masz kontakt z administracją to skontaktowanie się w celu zrestartowania serwera.
       
      W czym leży problem:
      Firma Valve zastosowała nowy sposób dołączania do serwerów, tworząc poczekalnie. Głównie problem występuję:
      gdy serwer nie jest zaktualizowany do najnowszej wersji losowo, nikt nie potrafi wyjaśnić występowania tego problemu./ Prawdopodobnie jest to chwilowe zerwanie połączenia między serwerem gry, a serwerami Valve.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...